Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Адміністрації Президента України

СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Працює на посаді

Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю Адміністрації Президента України з 03.12.2014 р.

Громадянство

громадянин України

Число, місяць і рік народження

14.06.1954 р.

Місце народження

м. Тараща Київської області

Освіта

Спеціальність

повна вища, Дніпропетровський державний університет, 1976 р., ”Прикладна математика”, математика

Науковий ступінь, вчене звання

не має

Володіння мовами

українською‚ російською‚ англійською - вільно

Нагороди, почесні звання

Почесна Грамота Верховної Ради України, 01.07.2013 р.;

орден Держави (відзнака Президента України ”Герой України”), 13.10.2008 р.;

орден ”За заслуги” I ступеня, 19.10.2004 р.;

Почесна грамота Кабінету Міністрів України, 15.06.2004 р.;

орден ”За заслуги” II ступеня, 21.03.2002 р.;

орден ”За заслуги” III ступеня, 02.11.2000 р.;

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, 14.12.1996 р.

Прийняття Присяги державного службовця

10.03.1994 р.

Ранг державного службовця

1 ранг (14.05.2002 р.)

Загальний стаж

з 18.08.1975 р.

Стаж державної служби

з 17.11.1992 р.

Депутат ради

народний депутат України Верховна Рада України з 12.12.2012 р.
по 27.11.2014 р.;

народний депутат України Верховна Рада України з 23.11.2007 р.
по 12.12.2012 р.;

народний депутат України Верховна Рада України з 25.05.2006 р.
по 12.06.2007 р.;

народний депутат України Верховна Рада України з 14.05.2002 р.
по 25.05.2006 р.;

народний депутат України Верховна Рада України з 19.05.1998 р.
по 14.05.2002 р.

Стягнення

не має

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

09.1971 - 06.1976

студент Дніпропетровського державного університету,

м. Дніпропетровськ;

09.1974 - 05.1975

слюсар Дніпропетровського металозаводу, м. Дніпропетровськ;

11.1978 - 07.1980

старший інженер конструкторського бюро АСУ філіалу Тульського інституту автоматизації сільгоспмашинобудування,

м. Дніпропетровськ;

07.1980 - 12.1980

старший інженер Дніпропетровського філіалу Павлодарського проектно-конструкторської технології інституту автоматизації і механізації, м. Дніпропетровськ;

12.1980 - 03.1990

інженер-програміст, в.о. старшого інженера-програміста, старший інженер-програміст, інженер-програміст 2 категорії Дніпропетровського виробничо-торгового трикотажного об`єднання "Дніпрянка", м. Дніпропетровськ;

03.1990 - 06.1992

голова Дніпропетровського фізкультурно-спортивного клубу "Оптиміст", м. Дніпропетровськ;

06.1992 - 09.1994

провідний спеціаліст комітету з питань соціально-культурної сфери Дніпропетровської обласної державної адміністрації,

м. Дніпропетровськ;

09.1994 - 12.1995

провідний спеціаліст комітету з питань соціально-культурної сфери Дніпропетровської обласної Ради народних депутатів,

м. Дніпропетровськ;

12.1995 - 05.1998

провідний спеціаліст управління з питань соціально-культурної сфер Дніпропетровської обласної державної адміністрації,

м. Дніпропетровськ;

05.1998 - 05.2002

народний депутат України Верховної Ради України, м. Київ;

07.1998 - 01.2000

перший заступник голови Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, м. Київ;

02.2000 - 05.2002

Голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, м. Київ;

05.2002 - 05.2006

народний депутат України Верховної Ради України, м. Київ;

06.2002 - 05.2006

член Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, м. Київ;

06.2002 - 05.2006

секретар голови підкомітету у справах інвалідів Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, м. Київ;

05.2006 - 06.2007

народний депутат України Верховної Ради України, м. Київ;

07.2006 - 06.2007

заступник голови Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, м. Київ;

06.2007 - 10.2007

Президент Національного комітету спорту інвалідів України,

м. Київ;

11.2007 - 11.2014

народний депутат України Верховної Ради України, м. Київ;

12.2007 - 12.2012

голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, м. Київ;

12.2012 - 11.2014

голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, м. Київ;

12.2014 до цього часу

Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Адміністрації Президента України, м. Київ.