Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Конкурсна Комісія НКРЕКП запрошує на другу співбесіду у період 15-16, 19-20 березня 2018 року за адресою м. Київ, вул. Липська, 3 зала №3

Конкурсна Комісія НКРЕКП запрошує на другу співбесіду у період 15-16, 19-20 березня 2018 року за адресою м. Київ, вул. Липська, 3 зала №3.

Друга співбесіда з учасниками відкритого конкурсного відбору буде проводитись за наступним графіком.

Під час співбесіди буде проводитись аудіо-фіксація.

ПІБ кандидата

Час

15 березня 2018 року

Антонова Олена Олександрівна

10.00

Батечко Сергій Григорович 

10.30

Богданов Руслан Кябірович

11.00

Борисенко Андрій Володимирович

11.30

Венцель Ігор Едвардович 

12.00

Гаврилюк Олена Володимирівна

12.30

Перерва

13.00-14.00

Гондар Олександр Олексійович

14.00

Глущенко Ігор Миколайович 

14.30

Горкуценко Костянтин Олександрович 

15.00

Григор’єв Дмитро Іванович

15.30

Джуринська Інна Володимирівна

16.00

Дудченко Олександр Анатолійович 

16.30

16 березня 2018 року

Кайдаш Руслан Юрійович 

10.00

Коваленко Дмитро Віталійович 

10.30

Коваль Олександр Іванович

11.00

Колесніков Валерій Вікторович 

11.30

Корібут Ярослав Олегович 

12.00

Костюшко Олег Петрович

12.30

Перерва

13.00-14.00

Крамаренко Володимир Борисович 

14.00

Краснов Володимир Георгійович 

14.30

Кривенко Оксана Олександрівна 

15.00

Людмирський Валерій Маркович

15.30

Магда Олексій Іванович

16.00

Магльованний Євген Вікторович 

16.30

Малий Ігор Анатолійович 

17.00

19 березня 2018 року

Мамонов Дмитро Вікторович 

10.00

Мітченко Віктор Вікторович 

10.30

Морозова Вікторія Іванівна 

11.00

Мотовилов Дмитро Анатолійович 

11.30

Мужилко Микола Олександрович 

12.00

Немчинов Максим Олександрович

12.30

Перерва

13.00-14.00

Нестерук Володимир Валерійович 

14.00

Овдієнко Олександр Вікторович 

14.30

Олексенко Олександр Сергійович

15.00

Олефір Дмитро Олександрович 

15.30

Петриковець Костянтин Яковлевич

16.00

Поліщук Олег Васильович 

16.30

20 березня 2018 року

Радченко Євген Миколайович 

10.00

Сагайдачний Олексій Олександрович

10.30

Сарамага Роман Костянтинович

11.00

Сосновський Олександр Михайлович

11.30

Сосновський Сергій Олександрович 

12.00

Стегній Богдан Станіславович 

12.30

Перерва

13.00-14.00

Таратун Вадим Сергійович 

14.00

Формагей Олександр Леонідович 

14.30

Цаплін Валерій Іванович

15.00

Чумак Артем Володимирович

15.30

Юшко Андрій Миколайович

16.00

Довідки за тел. 255-36-73, 255-26-62