Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Конкурсна Комісія НКРЕКП запрошує на першу співбесіду у період 5 – 13 березня 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Липська, 3 зала №3

Конкурсна  Комісія  НКРЕКП  запрошує  на  першу  співбесіду  у період 5 – 13 березня 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Липська, 3 зала №3.

Відповідно до пункту 4.10 Порядку та умов проведення відкритого конусного відбору на посаду членів НКРЕКП перед проходженням співбесіди кандидати надають Конкурсній комісії НКРЕКП оригінали документів, копії яких додавалися до заяви. У разі виявлення розбіжностей, або сумніву щодо їх справжності остаточне рішення щодо відповідності поданих документів встановленим вимогам та допуск/недопуск кандидата до проходження співбесіди  приймається Конкурсною комісією НКРЕКП. Перша співбесіда з учасниками відкритого конкурсного відбору буде проводитись за наступним графіком.

При  собі обов’язково мати паспорт та оригінали документів, копії яких були подані до Конкурсної комісії НКРЕКП.

Під час співбесіди буде проводитись аудіо-фіксація.

ПІБ кандидата

Час

березня 2018 року

Кайдаш Руслан Юрійович

10.00

Богданов Руслан Кябірович  

10.30

Борисенко Андрій Володимирович  

11.00

Венцель Ігор Едвардович 

11.30

Гаврилюк Олена Володимирівна

12.00

Глущенко Ігор Миколайович 

12.30

 

13.00-14.00

Гондар Олександр Олексійович

14.00

Горкуценко Костянтин Олександрович 

14.30

Григор’єв Дмитро Іванович

15.00

Давиденко Сергій Миколайович 

15.30

Джуринська Інна Володимирівна

16.00

Дудченко Олександр Анатолійович 

16.30

6 березня 2018 року

Батечко Сергій Григорович 

14.00

Коваленко Дмитро Віталійович 

14.30

Коваль Олександр Іванович

15.00

Колесніков Валерій Вікторович 

15.30

Корібут Ярослав Олегович 

16.00

Костюшко Олег Петрович 

16.30

Крамаренко Володимир Борисович 

17.00

7 березня 2018 року

Краснов Володимир Георгійович 

10.00

Кривенко Оксана Олександрівна 

10.30

Людмирський Валерій Маркович

11.00

Магда Олексій Іванович  

11.30

Магльованний Євген Вікторович 

12.00

Малий Ігор Анатолійович 

12.30

12 березня 2018 року

Мамонов Дмитро Вікторович 

10.00

Мітченко Віктор Вікторович 

10.30

Морозова Вікторія Іванівна 

11.00

Мотовилов Дмитро Анатолійович  

11.30

Мужилко Микола Олександрович 

12.00

Немчинов Максим Олександрович

12.30

 

13.00-14.00

Антонова Олена Олександрівна 

14.00

Нестерук Володимир Валерійович 

14.30

Овдієнко Олександр Вікторович 

15.00

Олексенко Олександр Сергійович

15.30

Олефір Дмитро Олександрович 

16.00

Петриковець Костянтин Яковлевич

16.30

Поліщук Олег Васильович 

17.00

13  березня 2018 року

Радченко Євген Миколайович 

10.00

Сагайдачний Олексій Олександрович

10.30

Сарамага Роман Костянтинович

11.00

Сосновський Олександр Михайлович

11.30

Сосновський Сергій Олександрович 

12.00

Стегній Богдан Станіславович 

12.30

 

13.00-14.00

Таратун Вадим Сергійович 

14.00

Формагей Олександр Леонідович 

14.30

Цаплін Валерій Іванович

15.00

Чумак Артем Володимирович

15.30

Юшко Андрій Миколайович

16.00

Довідки за тел.  255-36-73