Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Оголошення

На виконання Закону України «Про Національну Комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» 17 листопада 2017 року відбулося формування у повному складі Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Відповідно до статті 8 Закону України «Про Національну Комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» 24 листопада 2017р. о 15.00 (вул. Липська 3, зал №3) відбудеться перше засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у формі відкритих слухань.

Довідки за телефоном 255-26-76.

Відповідно до вимог чинного законодавства здійснюється підготовка проекту Антикорупційної програми Адміністрації Президента України, який  передбачатиме оцінку корупційних ризиків у діяльності Адміністрації Президента України, причини, що їх породжують, та умови, що їм сприяють, заходи щодо усунення виявлених корупційних ризиків тощо.

У зв'язку з цим в Адміністрації Президента України буде створено відповідну комісію за участю представників громадськості, наукових установ, вищих навчальних закладів, експертів.

Членами комісії можуть бути особи, які мають бездоганну ділову репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет, досвід роботи у сфері державного управління.

Просимо пропозиції щодо представників до складу комісії надсилати на адресу електронної пошти lidiia.morozova@apu.gov.ua до 3 лютого 2017 року включно.

Адміністрація Президента України