УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 501/2011

Про відзначення державними нагородами України

За мужність і самовідданість, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, багаторічну активну громадську діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм  постановляю:

 

Нагородити орденом “За заслуги” І ступеня

 

МЕЛЬНИКА Василя Петровича

 

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, генерал-лейтенанта служби цивільного захисту у відставці, Київська область

 

       

Нагородити орденом “За заслуги” ІІ ступеня

 

БОЛДЕСКУЛА Анатолія Олександровича

-

голову Одеського міського добровільного товариства “Союз Чорнобиль”

 

         

БОЛТЕНКОВА Володимира Миколайовича

 

-

 

голову Черкаської обласної громадської організації “Союз Чорнобиль”

 

ЛИСИЧЕНКА Георгія Віталійовича

-

заступника директора з наукової роботи Інституту геохімії навколишнього середовища Національної академії наук України та Міністерства надзвичайних ситуацій України, м.Київ

 

НЕПОМНЯЩОГО Олександра Михайловича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, м.Київ

 

ПРІСТЕРА Бориса Самуїловича

-

головного наукового співробітника Інституту проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України, Київська область

 

Нагородити орденом “За заслуги” ІІІ ступеня

 

ВИСОТСЬКОГО Євгена Дмитровича

-

завідувача відділу Інституту проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України, Київська область

 

ДУДАРЧУКА Василя Васильовича

-

голову громадського об'єднання “Спілка інвалідів Чорнобиля” міста Фастів, Київська область

 

КАБУША Василя Ілліча

-

члена Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”

 

КОВАЛЬОВА Валерія Михайловича

-

голову громадської організації “Союз Чорнобиль” міста Алчевськ, Луганська область

 

КРАСНОВА Віктора Олександровича

-

керівника відділення Інституту проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України, Київська область

 

КУЧМАГРУ Олександра Аркадійовича

-

керівника відділення Інституту проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України, Київська область

 

КУШНІРЕНКА Сергія Миколайовича

-

генерального директора державного підприємства по забезпеченню життєдіяльності зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення "Чорнобильсервіс”, Київська область

 

МОЛЧАНОВА Віктора Івановича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Харківська область

 

НАГІБІНА Олександра Володимировича

-

члена Іванівської районної організації ”Союз Чорнобиль України”, Херсонська область

 

ОЛІЙНИКА Євгена Євгеновича

-

керівника відділення Інституту проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України, Київська область

 

ПАВЛОВСЬКОГО Леоніда Інокентійовича

-

заступника завідуючого відділом Інституту проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України, Київська область

 

ПЕРЕВОЗНІКОВА Олега Миколайовича

-

провідного наукового співробітника Інституту проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України, Київська область

 

ПЕТРИЦЬКОГО Леоніда Миколайовича

-

заступника директора з оперативно-диспетчерської служби Державного спеціалізованого виробничо-комплексного водоохоронного підприємства “Чорнобильводексплуатація”, Київська область

 

ПЕЧАКА В'ячеслава Івановича

-

голову правління Немирівської районної організації “Союз Чорнобиль України”, Вінницька область

 

РУДЬКА Володимира Михайловича

-

керівника відділення Інституту проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України, Київська область

 

СІМОНЯНА Рубіка Хачатуровича

-

голову Миколаївської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”

 

СУТУЛУ Володимира Петровича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Автономна Республіка Крим

 

ЩЕРБІНА Володимира Миколайовича

-

заступника директора Інституту проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України, Київська область

 

 

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

 

АНТОНОВА Анатолія Васильовича

-

провідного наукового співробітника Українського науково-дослідного інституту пожежної безпеки Міністерства надзвичайних ситуацій України, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковника внутрішньої служби у відставці, м.Київ

 

БАКШУНА Анатолія Володимировича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Чернігівська область

 

ДІЖУРНОГО Ігоря Кузьмича

-

члена громадської організації “Воїнів-ліквідаторів 731 окремого батальйону спеціального захисту”, Київська область

 

ДУДКА Володимира Юрійовича

 

-

 

начальника управління департаменту Служби безпеки України, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковника

 

ЗАБАРСЬКОГО Валерія Шулімовича

-

голову ради громадської організації “Клуб офіцерів “Честь”, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковника у відставці, Київська область

 

ПАРАФЕЙНІКОВА Бориса Дмитровича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, генерал-лейтенанта у відставці, м.Київ

 

ПЕТРОВА Віктора Васильовича

-

головного спеціаліста відділу державної служби Департаменту кадрів та роботи з особовим складом Міністерства надзвичайних ситуацій України, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковника у відставці, м.Київ

 

ТІХНА Ігоря Вікторовича

 

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковника, м.Київ

 

ЩІПЦЯ Дмитра Володимировича

-

провідного фахівця управління рятувальних сил Управління МНС України в Черкаській області, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковника внутрішньої служби у відставці

 

 

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

 

БОГАТИРЕНКА Станіслава Борисовича

 

-

заступника голови Донецького обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля

 

 

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

 

ГАЛИЧА Анатолія Анатолійовича

-

члена Нікопольської міської громадської організації “Союз Чорнобиль України”, Дніпропетровська область

 

ГЛУШАКА Михайла Васильовича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, м.Житомир

 

 

ГРИНЕНКА Івана Івановича

-

першого заступника голови Запорізького обласного громадського об'єднання  “Союз Чорнобиль”

 

 ДЕНИСЕНКА Василя Васильовича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, підполковника внутрішньої служби у відставці, м.Київ

 

ДЗЮБЕНКА Павла Григоровича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, м.Київ

 

ЄРМАКОВА Миколу Івановича

 

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковника внутрішньої служби у відставці, м.Кіровоград

 

 ЗІМІНА Миколу Павловича

-

члена ради Запорізької міської організації “Чорнобильці Запоріжжя”

 

ІВАНОВА Анатолія Івановича

-

члена Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”

 

ІВАСЮКА Олександра Володимировича

-

завідуючого відділом управління міським господарством Хмельницької міської ради, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 

КЛЕЦЬКО Галину Петрівну

 

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, м.Київ

КЛЮЧКУ Петра Івановича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковника у відставці, м.Київ

 

КОШАРНОГО Віталія Івановича

-

голову ради Баглійської районної громадської організації “Союз Чорнобиль України” міста Дніпродзержинська, Дніпропетровська область

 

КУЗІНА Юрія Анатолійовича

-

голову громадської організації “Союз Чорнобиль” міста Ровеньки, Луганська область

 

ЛУКІЯНЧУКА Володимира Федоровича

-

голову Хмельницької міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”

 

МАЛЬЦЕВА Михайла Борисовича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, підполковника у відставці, м.Київ

 

МЕДУШІВСЬКОГО Миколу Васильовича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Київська область

 

МІЛЕВСЬКОГО Валентина Францевича

-

заступника голови громадського об'єднання “Фонд допомоги ліквідаторам зведеного мобільного загону спеціального захисту цивільної оборони міста Житомира та Житомирської області”

 

МОВЧАНА Миколу Андрійовича

 

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковника внутрішньої служби у відставці, м.Київ

 

ОГЛОБЛЮ Володимира Михайловича

-

начальника Управління МНС України в Рівненській області, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковника служби цивільного захисту

 

ОСЕЦЬКОГО Леоніда Олексійовича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковника внутрішньої служби у відставці, м.Київ

 

ПУЦКА Володимира Вікторовича

-

голову комітету “Інваліди Чорнобиля” Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”, Дніпропетровська область

 

ТКАЧЕВА Олексія Вікторовича

 

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, м.Харків

ТОВ'ЯНСЬКОГО Олега Ярославовича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, м.Житомир

 

ФІЛІПОВА Миколу Євгенійовича

-

члена Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”

 

ХОЛОДІВСЬКОГО Миколу Петровича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Вінницька область

 

ШВЕЦЯ Аполлінарія Григоровича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковника запасу, м.Хмельницький

 

ШИРІНСЬКОГО Олександра Петровича

 

-

 

старшого фельдшера станції швидкої невідкладної медичної допомоги Черкаської центральної районної лікарні, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 

 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

 

АЛХІМЧЕНКО Віру Володимирівну

-

голову громадського об'єднання “Фонд виживання інвалідів Чорнобиля” Дарницького району міста Києва

 

БУЗАРОВУ Марію Василівну

 

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, підполковника міліції у відставці, Київська область

 

ІБРАГІМОВУ-НЕСЕЛЕВИЧ Наталю Митрофанівну

-

голову Судацького відділення громадської організації “Пам'ять Чорнобиля”, Автономна Республіка Крим

 

КАЙДАШ Надію Іванівну

-

голову Івано-Франківського обласного благодійного фонду “Допомога дітям Чорнобиля”

 

ЛЕЙЧЕНКО Людмилу Володимирівну

-

голову громадського об'єднання “Фонд допомоги інвалідам Чорнобиля Подільського району міста Києва”

 

НАЗАРЕНКО Світлану Василівну

-

члена Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”, м.Київ

 

ЯНЧУК Ольгу Миколаївну

-

голову Черкаської обласної організації інвалідів “Діти Чорнобиля”

 

 

Нагородити орденом Данила Галицького

 

АНДРІЄНКА Юрія Андрійовича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковника, м.Київ

 

КЛИША Юрія Івановича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковника, м.Київ

 

КРІСУ Івана Якимовича

-

першого заступника Голови Державної інспекції техногенної безпеки України, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, генерал-майора служби цивільного захисту, м.Київ

 

КУЗЬМІЧОВА Юрія Володимировича

 

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковника міліції у відставці, м.Київ

 

МЕЛЬНИЧЕНКА Василя Миколайовича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, м.Київ

 

СВИРИДЕНКА Віктора Володимировича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Чернігівська область

 

ТИМОШЕНКА Володимира Васильовича

-

члена Одеської міської організації “Союз Чорнобиль”, полковника запасу

 

ТОВСТЕНКА Олександра Сидоровича

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, підполковника внутрішньої служби у відставці, м.Київ

 

 

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

 

МОСТОПАЛОВА Валентина Олексійовича

 

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, капітана у відставці, м.Київ

 

 

Нагородити медаллю “За працю і звитягу”

 

БІЛИК Андрія Олександровича

-

директора технічного (головного інженера) державного спеціалізованого підприємства “Чорнобильська АЕС”, Київська область

 

ГРИГОРАША Олега Степановича

 

-

учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковника служби цивільного захисту у відставці, Вінницька область

 

ДАНИЛКІНА Олександра Михайловича

-

члена громадської спілки “Союз Чорнобиль України”, Одеська область

 

СВЕШНІКОВА Ігоря Аркадійовича

-

завідувача лабораторії Інституту надтвердих матеріалів імені В.М.Бакуля Національної академії наук України, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, м.Київ

 

ЧЕРНОВУ Людмилу Олексіївну

-

заступника директора державного спеціалізованого підприємства по поводженню з радіоактивними відходами та дезактивації “Комплекс”, Київська область

 

 

 

Присвоїти почесні звання:

 

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”

 

ГАРГЕРУ Євгену Костянтиновичу

-

завідувачеві відділу Інституту проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України, Київська область

 

 

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”

 

АНТОНЕНКУ Юрію Віталійовичу

-

головному лікареві клініки Державної установи “Науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України”, м.Київ

 

ПЕЛІНУ Ігорю Анатолійовичу

-

головному лікареві Дніпропетровського обласного науково-медичного чорнобильського центру Дніпропетровської обласної громадської організації “Союз Інвалідів і Чорнобильців”

 

ЧЕМЕТУ Олександру Степановичу

-

заступникові головного лікаря Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру, голові Ужгородської міської організації “Союз Чорнобиль України”

 

 

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”

 

ДУРДИНЦЮ Василю Васильовичу

-

радникові Міністерства внутрішніх справ України, учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, генералу внутрішньої служби України.

 

 

 

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

26 квітня 2011 року


Офіційні документи

Фотоальбом


Віртуальна екскурсія