УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1094/2011

Про відзначення державними нагородами України з нагоди 20-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток незалежної Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

БОЙКА Віталія Федоровича - Голову Центральної виборчої комісії у 1990–1993 роках, Голову Верховного Суду України у 1994–2002 роках
БУБКУ Сергія Назаровича - президента Національного олімпійського комітету України
ПОХОДНЮ Ігоря Костянтиновича - академіка-секретаря Відділення фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України, академіка НАН України, м.Київ

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ПРИТИКУ Дмитра Микитовича - народного депутата України
ФЕЛЬДМАНА Олександра Борисовича - народного депутата України, президента Асоціації національно-культурних об’єднань України

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

КАЛИНА Петра Савелійовича - голову наглядової ради акціонерного товариства «Партизан», Автономна Республіка Крим
КАЛЬЧЕНКА Валерія Михайловича - народного депутата України
КРЕСЮНА Валентина Йосиповича - першого проректора, завідувача кафедри Одеського національного медичного університету
ТКАЧУКА Володимира Ілліча - начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

АЛІЄВА Вагіфа Ахмедовича - благодійника, м.Київ
БАСАЯ Віктора Давидовича - декана, завідувача кафедри Івано-Франківського факультету Національного університету «Одеська юридична академія»
ГЛАДКОГО Олексія Олексійовича (АНАТОЛІЯ) - керуючого Сарненсько-Поліською єпархією Української православної церкви, архієпископа
ДЕГТЯРЕВА Олександра Вікторовича - генерального конструктора – генерального директора державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К.Янгеля», м.Дніпропетровськ
КІМА Віссаріона Володимировича - генерального директора відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», Миколаївська область
МАХНЕНКА Володимира Івановича - завідувача відділу Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона НАН України, академіка НАН України, м.Київ
ПОНОМАРЬОВА Андрія Вікторовича - голову правління акціонерного товариства «Докучаєвський флюсодоломітний комбінат», Донецька область
ПОСТОЛОВСЬКОГО Руслана Михайловича - ректора Рівненського державного гуманітарного університету
ПРОХОРОВА Сергія Мефодійовича - першого віце-президента Українського союзу промисловців і підприємців, м.Київ
РУДЧЕНКА Миколу Миколайовича - народного депутата України
СЯДРИСТОГО Миколу Сергійовича - начальника відділу мікромініатюр Миколи Сядристого Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, м.Київ
ШЕВЦОВА Анатолія Івановича - директора регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в місті Дніпропетровську
ШЕРШУНА Миколу Харитоновича - народного депутата України
ШПАКА Василя Федоровича - народного депутата України

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БОЙКА Валерія Володимировича - директора державної установи «Інститут загальної та невідкладної хірургії Академії медичних наук України», м.Харків
БОНДАРЕНКО Ольгу Михайлівну - головного економіста Управління Національного банку України в Луганській області
БОРИСОВА Євгена Олексійовича - директора казенного підприємства «Дослідно-проектний центр кораблебудування», м.Миколаїв
ВЄРКІНУ Тетяну Борисівну - ректора Харківського державного університету мистецтв імені І.П.Котляревського
ВОЛКОВА Олександра Анатолійовича - народного депутата України
ВОРОНОВА Володимира Кузьмича - начальника цеху акціонерного товариства «Домобудівник», м.Чернігів
ГЛУЩЕНКА Василя Івановича - директора державного підприємства «Димерське лісове господарство», Київська область
ГУДМАНЯНА Гранта Амазовича - голову ради Закарпатської обласної організації інвалідів війни та Збройних сил
ГУМЕГУ Мирослава Дмитровича - директора державного підприємства «Санаторій «Кришталевий палац» Державного управління справами
ЄГОРОВА Віктора Миколайовича - головного наукового співробітника відділу Інституту біології південних морів імені О.О.Ковалевського НАН України, м.Севастополь
ЖМУРИНА Вадима Олександровича - верховного отамана Спілки козацьких організацій України, м.Донецьк
КОВАЛЬСЬКУ Олену Миколаївну - Балаклеївського сільського голову, Черкаська область
КОВАЛЬЧУКА Миколу Михайловича - голову Кіровоградської обласної ради
КОСТРИЦЮ Миколу Юхимовича - президента Житомирського науково-краєзнавчого товариства дослідників Волині
КРАСНОВА Володимира Миколайовича - завідувача відділу Чернівецького обласного художнього музею
КУЛІКОВА Петра Мусійовича - заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України – керівника апарату
КУЛЬБІДУ Миколу Івановича - директора Українського гідрометеорологічного центру МНС України
КУШНІРЕНКА Олександра Миколайовича - керівника Апарату Прем’єр-міністра України
НЕСТЕРЕНКА Володимира Олександровича - першого заступника Гадяцького міського голови, Полтавська область
ПАНКА Геннадія Григоровича - завідувача секретаріату Апарату Верховної Ради України
РОМАНЕНКА Віктора Івановича - електрогазозварника Луганського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів «Донбастрансгаз»
РУДЯКА Олександра Опанасовича - директора департаменту Дніпропетровської міської ради
СИНЕНКА Івана Васильовича - заступника директора філії «Канівська ГЕС» акціонерного товариства «Укргідроенерго», Черкаська область
СТАЛІНСЬКОГО Дмитра Віталійовича - генерального директора Українського державного науково-технічного центру з технології та обладнання, обробки металів, захисту навколишнього середовища та використання вторинних ресурсів для металургії та машинобудування «Енергосталь», м.Харків
СУХОРУКОВА Аркадія Ісмаїловича  - радника при дирекції Національного інституту стратегічних досліджень, м.Київ
ФІЛІМОНЮКА Андрія Андрійовича - голову правління акціонерного товариства «Костопільський завод скловиробів», Рівненська область
ХЛЕБОВИЧА Федора Федоровича - Удрицького сільського голову, Рівненська область
ЯКИМЧУКА Тимофія Володимировича - начальника управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Хмельницькій області

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

БІЛЬДЕЯ Миколу Івановича - голову комісії Миколаївської обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів та запасу

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

КОВАЛЬОВУ Юлію Вікторівну - народного депутата України
ЛИТВИНЕНКО Таїсію Йосипівну - артистку Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БІЛОНОЖКО Світлану Григорівну - співачку, художнього керівника Міжнародного фестивалю родинної творчості «Мелодія двох сердець», м.Київ
БЄРЛІН Валентину Миколаївну - заступника Криворізького міського голови, Дніпропетровська область
БОГАТИРЬОВУ Галину Павлівну - завідувача лабораторії Інституту надтвердих матеріалів імені В.М.Бакуля НАН України, м.Київ
ВЛАСЕНКО Наталію Степанівну - заступника Голови Державної служби статистики України
ДМИТРІЄВУ Лілію Миколаївну - головного гідрогеолога Східного державного регіонального геологічного підприємства, м.Луганськ
КАЛАШНІКОВУ Людмилу Олександрівну - молодшу патронажну сестру Оріхівської районної організації Товариства Червоного Хреста України, Запорізька область
МАСАЛІТІНУ Надію Іванівну - Садівського сільського голову, Сумська область
НАГІРНУ Марію Іванівну - завідувача сховища Управління Національного банку України у Львівській області
СУПРУНОВУ Анну Олександрівну - завідувача відділу Головного управління Адміністрації Президента України
ШУМЕЙКО Світлану Анатоліївну - Високопільського сільського голову, Харківська область

Нагородити орденом Данила Галицького

КОНОНЕНКА Костянтина Анатолійовича - завідувача відділу Національного інституту стратегічних досліджень, м.Київ

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ВАНІНУ Валентину Леонідівну - машиніста цеху акціонерного товариства «Кримський ТИТАН», Автономна Республіка Крим
ВАХТЄРОВА Володимира Васильовича - слюсаря відокремленого підрозділу «Запорізька АЕС» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»
ГРИВУ Олександра Павловича - переробника радіоактивних відходів відокремленого підрозділу «Аварійно-технічний центр» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», Київська область
ЗОЛОТУХІНА Володимира Олександровича - головного інженера товариства «Авто-Електромаш», м.Херсон
КУПІНА Володимира Івановича - начальника цеху Банкнотно-монетного двору Національного банку України
ПІСКУН Ірину Леонідівну - головного спеціаліста-економіста відділу у Дніпровському районі Головного управління статистики у місті Києві
ПОДГУРСЬКОГО Анатолія Станіславовича - монтажника товариства «Міське будівництво», м.Донецьк
СЕРДЮК Надію Вікторівну - електромонтера цеху акціонерного товариства «Сєвєродонецьке об’єднання Азот», Луганська область
ЧЕРНІЄНКО Ольгу Григорівну - головного економіста Управління Національного банку України в Одеській області
ШЕВЧЕНКО Лідію Станіславівну - машиніста цеху акціонерного товариства «Нікопольський завод феросплавів», Дніпропетровська область
ШИНКАРЕНКА Богдана Миколайовича - водія лісопожежної станції Куп’янського лісництва державного підприємства «Куп’янське лісове господарство», Харківська область
ЯКОВЛЄВА Віктора Дмитровича - бригадира дільниці товариства «Миколаївський глиноземний завод»

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ГОЛЯКОВІЙ Тетяні Федорівні - артистці балету – провідному майстру сцени Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка, м.Київ
КУЧЕРУ Івану Йосиповичу - артистові-солісту-інструменталісту квартету імені Миколи Лисенка Національного будинку органної та камерної музики України, м.Київ
ЧЕРКАЗОВІЙ Євгенії Іванівні - артистці камерного квартету «Джерело» Національної філармонії України, м.Київ

«НАРОДНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

ДЬОМІНУ Миколі Мефодійовичу - завідувачеві кафедри Київського національного університету будівництва і архітектури

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ВИДМІДСЬКОМУ Віталію Миколайовичу - артисту камерного квартету «Джерело» Національної філармонії України, м.Київ
ГОНЧАРОВУ Владиславу Вікторовичу - артистові, керівникові атракціону «Серед левів» державного підприємства «Державна циркова компанія України», м.Київ
КВАСНИЦІ Володимиру Олександровичу - провідному майстрові сцени Донецького національного академічного українського музично-драматичного театру
КИРИЧЕНКО Валентині Петрівні - солістці-інструменталістці Одеської обласної філармонії
КІРІШЕВУ Михайлу Миколайовичу - солістові опери Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка, м.Київ
ЛЕВИЦЬКОМУ Володимиру Леонідовичу - артисту камерного квартету «Джерело» Національної філармонії України, м.Київ
ОЛЕКСІЄНКУ Олександру Васильовичу - артисту камерного квартету «Джерело» Національної філармонії України, м.Київ
ПАНЧУКУ Василю Івановичу - артистові пісенно-танцювального ансамблю «Полтава» Полтавської обласної філармонії
РОМАНСЬКОМУ Сергію Леонідовичу - артистові-солісту-інструменталісту квартету імені Миколи Лисенка Національного будинку органної та камерної музики України, м.Київ
СЕРЕДИНСЬКОМУ Олегу Івановичу - артистові-солісту-інструменталісту квартету імені Миколи Лисенка Національного будинку органної та камерної музики України, м.Київ
ФЕДОСЕНКУ Сергію Івановичу - артистові, провідному майстру сцени Сумського обласного театру драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна
ШЕРШУНУ Василю Васильовичу - акторові Закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру
ЩЕРБАКОВУ Віктору Вікторовичу - артистові балету Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

КАБАШНОМУ Юрію Олексійовичу - інженерові-будівельнику Свято-Успенської Києво-Печерської лаври, м.Київ
ПРУСЕНКУ Євгену Дмитровичу - заступникові Голови Державної служби автомобільних доріг України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ»

БЄКІРОВУ Ескендеру Алімовичу - завідувачеві кафедри Національної академії природоохоронного та курортного будівництва, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим
СОЛОВЙОВУ Олександру Федоровичу - провідному конструкторові державного підприємства «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О.Г.Івченка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ДЯЧЕНКО Галині Микитівні - учительці Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка
ЖИЛЮК Любові Іванівні - учительці гімназії «Потенціал» Оболонського району міста Києва
РЕШЕТОВУ Сергію Олександровичу - учителеві, заступнику директора гімназії №1 імені К.Д.Ушинського Сімферопольської міської ради, Автономна Республіка Крим
РОМАНЧУК Надії Іллічні - учительці Киселицької загальноосвітньої школи I-III ступенів Путильського району, Чернівецька область
СОЛОВЕЙ Марині Миколаївні - учительці закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I–III ступенів – гімназія №30 імені Тараса Шевченка Вінницької міської ради»
СПІВАКОВІЙ Інні Борисівні - учительці Кловського ліцею №77 Печерського району міста Києва
ЯМКОВОМУ Василю Івановичу - директорові Білилівської гімназії, Житомирська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ВАСИЛЕНКУ Валентину Олександровичу - професорові кафедри Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського, доктору економічних наук, Автономна Республіка Крим
ГОЛОБОРОДЬКО Євдокії Петрівні - професорові кафедри Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, доктору педагогічних наук, м.Херсон
КОЛЕСНИКУ Миколі Олексійовичу - директорові державної установи «Інститут нефрології Національної академії медичних наук України», доктору медичних наук, м.Київ
ЛИТВИНЕНКУ Олександру Валерійовичу - заступникові директора Національного інституту стратегічних досліджень, доктору політичних наук, м.Київ
ПІВТОРАКУ Григорію Петровичу - завідувачеві відділу Інституту мовознавства імені О.О.Потебні НАН України, доктору філологічних наук, м.Київ
СТАХОВСЬКОМУ Едуарду Олександровичу - заступникові директора Національного інституту раку Міністерства охорони здоров’я України, доктору медичних наук, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ЗАКОПЦЮ Леву Мироновичу - директорові Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені С.Крушельницької
ЛОМСАДЗЕ Маці Георгіївні - керівникові хореографічного ансамблю «Іберіелі» Грузинського культурно-освітнього центру м.Києва
МІЛЛЕРУ Леоніду Олександровичу - композиторові, члену Національної всеукраїнської музичної спілки, м.Тернопіль

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

БІЛІЙ Світлані Олексіївні  - завідувачеві відділу Національного інституту стратегічних досліджень, м.Київ
ГОНЧАРОВУ Юрію Вікторовичу - завідувачеві кафедри Київського національного університету технологій та дизайну
СОРКІНУ Ігорю Вячеславовичу - заступникові Голови Національного банку України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

РОМАНЮКУ Миколі Прокоповичу - народному депутатові України
ШАРАГІНУ Володимиру Сергійовичу - головному енергетикові акціонерного товариства «ЗАПОРІЖКОКС», м.Запоріжжя

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ГНЕСЮ Ярославу Івановичу - головному редакторові Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЖИТІНУ Олександру Вікторовичу - головному лікареві Марківської центральної районної лікарні, Луганська область
САДОВОМУ Михайлу Івановичу - головному лікареві Олевської центральної районної лікарні, Житомирська область
СЕМИНОГ Валентині Іванівні - головному державному санітарному лікареві Кобеляцького району, Полтавська область
СИТНІКУ Олексію Георгійовичу - завідувачеві відділення комунальної установи «Міська клінічна лікарня №1», м.Одеса
СИЧ Наталії Омелянівні - головному лікареві Романівської центральної районної лікарні, Житомирська область
СТАВИЦЬКОМУ Віктору Володимировичу - завідувачеві відділення Знам’янської центральної районної лікарні, Кіровоградська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

ДЕЙНЕЦІ Петру Михайловичу - майстрові лісу Добренського лісництва державного підприємства «Камінь-Каширське лісове господарство», Волинська область
МАЛАНЧУКУ Василю Ярославовичу - лісничому Збаразького лісництва державного підприємства «Тернопільське лісове господарство»
ПОСТЕРНАКУ Миколі Яковичу - лісничому Берестовецького лісництва державного підприємства «Борзнянське лісове господарство», Чернігівська область
РОМАНОВСЬКОМУ Володимиру Францевичу - начальникові управління Державного агентства лісових ресурсів України
ЧАРУСІ Олександру Григоровичу - лісничому Ліплявського лісництва державного підприємства «Золотоніське лісове господарство», Черкаська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

ХИМИЧЕНКО Надії Омелянівні - майстрині художньої вишивки, Київська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ЖАРКОВУ Павлу Євгеновичу - першому віце-президентові концерну «Укрросметал», м.Суми
ЛУКУ Іллі Григоровичу - голові правління акціонерного товариства «Барський машинобудівний завод», Вінницька область
ОЛЕНИЦІ Олександру Івановичу - провідному інженерові – конструктору акціонерного товариства «Вовчанський агрегатний завод», Харківська область
ЯРЕМІ Роману Ярославовичу - голові правління акціонерного товариства «Львівський локомотиворемонтний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»

ЛИСЕНКУ Юрію Павловичу - сталеварові акціонерного товариства «Донецький електрометалургійний завод»
ЧУДНОВЦЮ Олександру Миколайовичу - директорові Макіївської філії публічного акціонерного товариства «Єнакіївський металургійний завод», Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТРОЛОГ УКРАЇНИ»

КВАСНІКОВУ Володимиру Павловичу - завідувачеві кафедри Національного авіаційного університету, м.Київ
МАМЧИНІЙ Наталії Іванівні - провідному інженерові-метрологу Національного наукового центру «Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска Національної академії медичних наук», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ДЕМЕШКО Наталії Борисівні - заступникові директора коледжу Київського інституту музики імені Р.М.Глієра
КВАСЮКУ Анатолію Івановичу - завідувачеві реставраційної майстерні Волинського краєзнавчого музею
НОСЕНКУ Олександру Олексійовичу - заступникові генерального директора Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», м.Чернігів
СМІРНОВІЙ Валентині Ігорівні - старшому науковому співробітникові відділу Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років», м.Київ
СОБКО Тетяні Санівні - директорові Великокопанівського сільського будинку культури, Херсонська область
СТУПЦІ Олегу Миколайовичу - президентові творчої спілки «Спілка звукорежисерів України», м.Київ
ТРЕТЬЯКОВУ Віктору Миколайовичу - керівникові студії комунального закладу Єнакіївської міської ради «Культурно-дозвіллєвий центр», Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ІВАНІЦЬКІЙ Галині Миколаївні - директорові Севастопольської загальноосвітньої школи I–III ступенів №38 імені М.В.Челнокова

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

ВОВІЛКО Ганні Дмитрівні - медичній сестрі патронажної служби милосердя Хустської районної організації Товариства Червоного Хреста України, Закарпатська область
ОРЕЛ Тетяні Олександрівні - лаборантові Ємільчинської центральної районної лікарні, Житомирська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ЖУРАВСЬКОМУ Анатолію Станіславовичу - слюсареві-ремонтнику Фабрики банкнотного паперу Національного банку України
ТРОХИМЕНКУ Володимиру Михайловичу - головному геологові філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» акціонерного товариства «Кримський ТИТАН», Житомирська область
ЧАЛЕНКУ Віктору Івановичу - голові правління акціонерного товариства «Ясинівський коксохімічний завод», Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

ТАРАНУ Миколі Олексійовичу - водію товариства «Футбольний клуб «Динамо» Київ»
ТИТАРЕНКУ Леоніду Григоровичу - першому заступникові генерального директора державного підприємства «Головний навчальний та сертифікаційний центр цивільної авіації України», м.Київ
ЧАЛОМУ Сергію Ігоровичу - генеральному директорові товариства «Камаз-Транс-Сервіс», м.Рівне

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ГОНДУРАКУ Василю Івановичу - голові Верховинської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область
КОЗЕНКУ Роману Володимировичу - директорові Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

БОЙКУ Петру Олександровичу - голові Гайсинського районного споживчого товариства, Вінницька область
МЕЛЬНИКУ Станіславу Геннадійовичу - заступникові генерального директора – директору ринку Хмельницького міського споживчого товариства «Кооператор»
СЕРДЮКУ Михайлу Сергійовичу - члену Національної комісії з питань регулювання зв’язку України
СЛОБОДЯНЮКУ Павлу Васильовичу - начальникові державного підприємства «Український державний центр радіочастот», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ»

УЛІЗКО Вірі Яківні - завідувачеві аптеки – провізору Військово-медичного управління Служби безпеки України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ»

ПОМАЗАНУ Ігорю Миколайовичу - інженерові електрозв’язку лабораторії метрології Кіровоградської філії акціонерного товариства «Укртелеком»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

БЕРЕЗНІКОВУ Олександру Івановичу - заступникові начальника Головного управління Київської міської державної адміністрації
ВДОВІЧЕНКО Марії Єгорівні - завідувачеві відділу Управління Адміністрації Президента України
КУЗНЄЦОВІЙ Лілії Олександрівні - заступникові декана, доценту кафедри Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»
КУРИЛУ Володимиру Івановичу - директорові Навчально-наукового інституту земельних ресурсів та правознавства Національного університету біоресурсів і природокористування України, м.Київ
КУЧИНСЬКОМУ Юрію Федоровичу - віце-президентові Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, м.Київ
ЦАРЮ Івану Івановичу - Ужгородському міжрайонному прокурору Закарпатської області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

БАЙДІ Світлані Іванівні - тренерові-викладачу Сумської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо»
ВОРОНОВІЙ Валентині Іванівні - директорові Навчально-наукового інституту здоров’я людини Національного університету фізичного виховання і спорту України, м.Київ
ХАРЛАМПОВУ Георгію Арістідовичу - професорові кафедри фізичного виховання Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

КРАВЧЕНКО Галині Борисівні - художникові-графіку, м.Одеса

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»

КОЗЛЯКОВСЬКОМУ Антону Олександровичу - головному механікові структурного підрозділу «Шахта «Дуванна» акціонерного товариства «Краснодонвугілля», Луганська область.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

1 грудня 2011 року


Офіційні документи

Графік Президента

Фотоальбом


Анонси

Відео

Віртуальна екскурсія