18.12.2008 14:00
Прес-служба Президента України Віктора Ющенка

Керівництво НАК «Нафтогаз України» та Уповноважений Президента з міжнародних питань енергетичної безпеки відбудуть до Лондона для проведення консультацій щодо співпраці в газовій сфері

Сьогодні, 18 грудня, на виконання доручень Глави держави, Голова правління НАК «Нафтогаз України» Олег Дубина, перший заступник Голови правління НАК «Нафтогаз України» Ігор Діденко та Уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський відбувають до Лондона для проведення консультацій у контексті врегулювання питань співробітництва з Російською Федерацією та країнами ЄС у сфері постачання і транзиту природного газу.

Президент України Віктор Ющенко сьогодні зранку провів зустріч із Головою Національного банку України Володимиром Стельмахом, Міністром фінансів Віктором Пинзеником і Головою правління НАК «Нафтогаз України» Олегом Дубиною, під час якої обговорювалося питання врегулювання ситуації з розрахунками за імпортований Україною газ.

Як наголосив Уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський, Глава держави докладає усіх зусиль для забезпечення ефективного переговорного процесу з усіма сторонами в дусі взаємовигідного та рівноправного партнерства.

Зокрема, саме завдяки особистому втручанню В.Ющенка ввечері 17 грудня цього року було остаточно вирішено питання щодо погашення заборгованості за газ, отриманий у вересні та жовтні ц.р.

Докладаються зусилля для забезпечення своєчасних розрахунків за листопад і грудень цього року відповідно до чинних контрактів.

«Сьогодні дії Президента України спрямовані на подолання тих проблем, до яких призвели системні прорахунки та бездіяльність керівництва уряду України у газовій сфері», - наголосив Б.Соколовський.


Офіційні документи

Фотоальбом

Анонси

Відео