14.03.2014 10:15
 

Винні у пролитті крові в Донецьку мають бути покарані, - заява Олександра Турчинова

Усі особи, причетні до загибелі і поранення людей у Донецьку, мають бути негайно затримані та покарані відповідно до чинного законодавства.

Таке термінове доручення Міністерству внутрішніх справ дав в.о. Президента України Олександр Турчинов.

"Учора ввечері в Донецьку сталися жахливі події, внаслідок яких матері знов ховатимуть своїх дітей, а лікарні заповнені пораненими. Це велика трагедія. Від імені української влади я висловлюю глибоке співчуття сім'ям постраждалих", - йдеться в заяві в.о. Президента.

"Кадри жахливого побоїща вже облетіли весь світ. Найцинічнішим є те, що пролилася кров громадян України, які у себе вдома, в рідному місті вийшли на мітинг з підтримкою цілісності нашої країни. Ось справжнє обличчя засланих казачків-сепаратистів, які спричинили бійку. Їм та їхнім господарям в Кремлі неважливі життя людей, яких вони нібито зібралися захищати. Це має усвідомити кожен українець", - підкреслив Олександр Турчинов.

"Тому я звертаю увагу керівництва Міністерства внутрішніх справ та Донецької області на те, що такі трагедії не мають повторитися. Я даю термінове доручення негайно розібратися в ситуації, затримати усіх причетних до пролиття крові та в установлений законом спосіб покарати їх за вчинені злочини", - заявив в.о. Президента.


Офіційні документи

Графік Президента

Фотоальбом

Відео