26.05.2005 19:54
Прес-служба Президента України Віктора Ющенка

Президент України отримав Вірчі грамоти від послів іноземних держав

Віктор Ющенко у четвер зустрів новопризначених послів іноземних держав, які вручили Президентові України  Вірчі грамоти.

Надзвичайний і Повноважний Посол Молдови в Україні Михаїл Лаур, вручаючи Президентові України Вірчі грамоти,  наголосив на розвитку відносин між Україною та Молдовою у дусі добросусідства та висловив сподівання на подальше поглиблення взаємовідносин у політичній, економічній та соціальній сферах.

Надзвичайний і Повноважний Посол Іспанії в Україні Луїс Хав’єр Хіль Каталіна на церемонії вручення Вірчих грамот зазначив, що для нього «особливо велика честь бути послом в Україні, коли весь світ дивиться на неї з новими сподіваннями». Він висловив надію, що його праця в Україні сприятиме покращенню не лише двосторонніх, а й багатосторонніх відносин з іншими країнами.

Маріо Хільберман, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Чилі в Україні та Росії, запевнив Віктора Ющенка, що «докладе зусиль для ефективного розвитку двосторонніх відносин» між Україною та Чилі.

Надзвичайний і Повноважний Посол Йорданського Хашимітського Королівства в Україні та Росії Абельілах Мохаммад Аль Курді,  вручаючи Вікторові Ющенку Вірчі грамоти, передав Президенту привітання від короля Йорданії Абдулли, який доручив послу в його діяльності покращувати та просувати двосторонні відносини Йорданського Королівства з Україною.

Приймаючи Вірчі грамоти, Президент України привітав кожного з послів із призначенням та побажав плідної праці у розвитку відносин їхніх країн з Україною.

У церемонії вручення Вірчих грамот взяли участь міністр закордонних справ України Борис Тарасюк, Перший заступник Державного секретаря України Олександр Моцик.


Офіційні документи

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 188/2015
Про відзначення державними нагородами України

Графік Президента

Фотоальбом

Анонси

Відео

Віртуальна екскурсія