18.04.2008
Прес-служба Президента України Віктора Ющенка

Робоча поїздка до Одеської області

У п'ятницю, 18 квітня, Президент України Віктор Ющенко здійснить робочу поїздку до Одеської області.

Головна мета поїздки – ознайомлення з проектом будівництва нового стадіону та комплексу споруд для забезпечення проведення фінальної частини «ЄВРО - 2012».

Одеса, як резервне місто для прийняття європейського футбольного чемпіонату, матиме реальний шанс бути одним з міст-господарів ЄВРО-2012 – за умови практичного виконання низки заходів (реконструкція Одеського аеропорту, розвиток інфраструктури доріг, будівництво готелів, залізничних магістралей, підготовка стадіону «Чорноморець» тощо).

Окрім того, Президент України візьме участь у відкритті після реконструкції Одеського нафтопереробного заводу. Одеський НПЗ буде введено в експлуатацію після більш ніж дворічної зупинки для докорінної реконструкції та модернізації.


Конституційні зміни

Офіційні документи

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 509/2009
Про присвоєння рангу державного службовця

Графік Президента

Анонси

Події

Twitter

 

Послання до парламенту

Послання Президента України до Верховної Ради України

2006

2008

2009

Національні пріоритети

Пам'яті жертв Голодомору

Фотоальбом

Віртуальна екскурсія