Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Адміністрація Президента

Президент помилував 23-х людей шляхом скорочення терміну призначеного покарання, решта засуджених були повністю звільнені від подальшого відбування покарання.

Глава Адміністрації висловив вдячність американській стороні за послідовну підтримку України, важливу експертну допомогу та сприяння Атлантичної ради у консолідації міжнародних зусиль із протидії російській агресії проти нашої держави. Окремо було відзначено важливість подальшого розвитку ефективних контактів з новою Адміністрацією США.

У четвер, 9 лютого парламент 239 голосами «за» підтримав проект закону «Про Конституційний Суд України» в першому читанні. Законопроект був розроблений Радою з питань судової реформи та внесений до парламенту народними депутатами – членами Ради.

Запуск платформи «Декорупція», ProZorro 2.0., реформа правоохоронної системи, судова реформа, децентралізація та нова українська школа – у Національній раді реформ поділилися результатами роботи в 2016 році та планами на 2017 рік.

«Ми вітаємо той факт, що більшість країн-членів Ради Безпеки ООН підтримали позицію України, суверенітет та територіальну цілісність нашої країни, наголосили на важливості негайного припинення вогню і переведення процесу в мирне русло», - сказав заступник Глави Адміністрації Президента під час брифінгу. При цьому він підкреслив, що надзвичайно важливою була позиція Сполучених Штатів Америки, які «висловили дуже чітку і тверду підтримку Україні» та висловив сподівання, що ця позиція буде продовжена та активізована.

Керівник президентської Адміністрації відзначив, що Україна високо цінує зусилля Німеччини у справі захисту її суверенітету та територіальної цілісності. «Ми бачимо в Німеччині непохитного партнера, який докладає всіх можливих зусиль на підтримку нашої держави, зокрема у справі збереження санкцій щодо агресора – Росії», - сказав Ігор Райнін.

Глава АПУ висловив вдячність Великій Британії за непохитну позицію на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, зокрема, у питанні збереження санкцій проти Росії у відповідь на агресію, що триває.

Заступник Глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв зазначив, що Глава Української держави Петро Порошенко у рамках участі у 47-му засіданні Всесвітнього економічного форуму в Давосі проводить дуже насичені і продуктивні зустрічі та переговори з лідерами держав та керівниками міжнародних організацій.

По-перше, ніякої відмови від європейської та євроатлантичної інтеграції України. Це буде рівнозначно відмові від незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. По-друге - ніякої торгівлі територіями України, будь-то Донбас чи Крим. Ці території не можуть бути частиною торгів для миру. По-третє - ніяких виборів на Донбасі, поки російський чобіт перебуває на українській землі.

21 грудня Верховна Рада 271 голосом «за» ухвалила у другому читанні проект Закону «Про Вищу раду правосуддя», який був розроблений Радою з питань судової реформи та отримав схвальні висновки експертів Ради Європи і ОБСЄ.