Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

Президент України в інтерв’ю українським телеканалам повідомив підсумки зустрічі у «Нормандському форматі», яка відбулася між лідерами України, Франції, Німеччини та Росії 2 жовтня у Парижі та розкрив головні досягнення та нові виклики і загрози, які приніс цей саміт. Головним результатом Паризького саміту Президент назвав «перехід від режиму припинення вогню, після відведення військ, після підвищення функції ОБСЄ – до режиму перемир’я».

Президент Петро Порошенко наголошує на тому, що участь Росії у подіях у Сирії змінила світ. «Світ до сирійської агресії Путіна і світ після її – це два різні світи», – сказав Президент в інтерв’ю українським телеканалам. За словами Глава держави, «це створює не лише ризики регіонального характеру, це значно посилює глобальні ризики».

«Нам вдалося перетворити європейську єдність і солідарність з Україною, єдність країн «Великої сімки» на глобальну. Ми на сьогоднішній день бачимо абсолютну, чітку підтримку левовою більшістю країн позиції України – неприйняття агресії на Сході, анексії Криму, неприйняття поведінки накшталт терористичної атаки проти літака MH–17. Я вважаю це безумовною перемогою України», – відзначив Президент в інтерв’ю українським телеканалам.

Упевнений, що ваша висока фаховість, багатий професійний досвід і вірне служіння своєму народу стануть запорукою утвердження вітчизняної освіти на рівні кращих світових зразків, а її реформа буде прикладом якісних змін в усіх сферах суспільного життя.

Прийняття Верховною Радою 16 вересня 2015 року вищезазначених законів № 696-VIII № 697-УIII дозволить побудувати енергоблоки № 3 та № 4 Хмельницької АЕС із застосуванням модифікованої реакторної установки ВВЕР-1000 європейського постачальника та забезпечить дотримання рівня безпеки відповідно до вимог національних норм і правил та стандартів МАГАТЕ.

Під час переговорів Президент чітко наголосив, що представникам МКЧХ має бути забезпечена можливість доставки гуманітарної допомоги, а також – безперешкодний доступ до заручників, які незаконно утримуються на окупованих територіях. Також представники МКЧХ мають бути залучені до пошуку зниклих безвісти. «Маємо докласти усіх можливих зусиль для встановлення долі кожного українця, якого сьогодні шукають», – заявив Петро Порошенко.

Президент Петро Порошенко поінформував про підсумки зустрічі у «Нормандському форматі» 2 жовтня у Парижі. «Досягнута спільна позиція про те, що, відповідно до Мінських домовленостей, вибори мають відбуватися виключно за українськими законами, критерії виборчого процесу мають відповідати критеріям ОБСЄ, міжнародні спостерігачі, включно зі спостерігачами ОБСЄ, мають моніторити виборчий процес», – сказав Петро Порошенко.

Президент України Петро Порошенко в Парижі провів зустріч з Президентом Франції Франсуа Олландом. «Стосунки України та Франції перебувають на найвищому рівні за часи незалежності», – наголосив Президент України. Співрозмовники обговорили ситуацію в окупованих Донбасі і Криму та скоординували позиції перед переговорами в «Нормандському форматі».

Президент України Петро Порошенко розпочав одноденний робочий візит до Французької Республіки, де він проведе зустріч з Президентом Франції Франсуа Олландом та візьме участь у зустрічі лідерів країн «Нормандського формату».

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 680-VІІІ «Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік».