Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

Президент України Петро Порошенко заявив, що заяви керівництва так званих «ДНР» та «ЛРН» щодо нових дат проведення фейкових виборів на окупованих територіях Донбасу віддаляють реалізацію Мінських угод.

Напередодні Дня захисника України дружина Президента Марина Порошенко здійснила робочу поїздку до Запорізької області. У рамках візиту вона разом із дітьми Запоріжжя заповнила сторінки в «Книзі Миру» – загальнонаціональному фотолітописі мирного життя України очима дітей. А також – відвідала Запорізький військовий госпіталь.

«Українські воїни, герої сьогодні мають право, вони заслужили, щоб відновлювати сили та адаптуватися до мирного життя», – наголосив Президент під час відвідування бази оперативного командування «Схід» у Дніпропетровську.

Під час робочої поїздки до Дніпропетровської області Президент привітав з Днем захисника України учасників антитерористичної операції. Глава держави вручив ордери на нове житло родинам загиблих воїнів, а також тих, хто продовжують свій бойовий шлях. «Обов’язок держави – віддати належне нашим мужнім воїнам за їхні героїзм та відвагу», – наголосив Президент.

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Луганської області прокоментував журналістам результати розслідування збиття літака МН-17, зазначивши, що повітряне судно «Малайзійських авіаліній» було атаковане російською ракетою з установки «Бук».

Церемонія нагородження відбулася у приміщенні Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою в місті Кремінна.

Під час відвідання Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки».

Під час робочої поїздки до Луганської області Президент України відвідав Луганський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус імені Молодої гвардії" в місті Кремінна. «Ви – це майбутнє нашої армії. Вірю, ви будете гідними слави наших предків – усіх українських воїнів, які зі зброєю в руках боронили і боронять свою Батьківщину!», - сказав Президент.

Сьогодні Президент України здійснить робочу поїздку до Луганської та Дніпропетровської областей, під час якої передбачено кілька зустрічей та нарад.

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте.Співрозмовники обговорили подальші спільні дії з метою створення оптимального механізму для забезпечення притягнення до відповідальності винних у трагедії літака «Малайзійських авіаліній».