Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

Всі новини

Глава держави поінформував Президента Єврокомісії про актуальний розвиток ситуації на Донбасі. Президент Європейської Комісії запевнив, що для Європейського Союзу українське питання незмінно залишається одним з найпріоритетніших.

Президент України провів зустріч з Генеральним секретарем Міжнародної організації регуляторів ринків цінних паперів (IOSCO) Девідом Райтом, який перебуває в Україні з робочим візитом. Глава держави відзначив важливість розвитку ринку капіталу в Україні та подякував Девіду Райту за його координацію та консультативну допомогу.

Імплементацію міжнародного договору забезпечує підвищення прозорості та ефективності операцій державних органів, збільшення торговельних потоків, державних доходів і прямих іноземних інвестицій, зменшення часу та вартості митного контролю, зниження рівня корупції, розширення співпраці між учасниками приватного та державного секторів, поліпшення розвитку малого та середнього бізнесу.

Закон передбачає надання безпосереднім учасникам АТО із числа добровольців, волонтерів та інших осіб, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одноразової грошової допомоги у встановлених розмірах.

«Дуже важливо, що ми маємо спільну і консолідовану позицію з Європейським Союзом щодо санкцій проти Росії у зв’язку з окупацією Росією частини території Донбасу і чітку та тверду позицію невизнання російської анексії Криму і збереження санкцій у зв’язку з цим», – наголосив Петро Порошенко.

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з міністрами закордонних справ країн Бенілюкс підкреслив, що Україна буде захищати права українців в окупованому Росією Криму, і висловив сподівання на підтримку в цьому питанні міжнародних партнерів.

Стипендіями відзначено 7 спортсменів з олімпійських та 13 спортсменів з паралімпійських та дефлімпійських видів спорту.

Документом встановлено фінансову відповідальність роботодавця в розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення, а також адміністративну відповідальність посадових осіб підприємств, установ, організацій (фізичних осіб - роботодавців) в розмірі від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Президент подякував грецький стороні за нещодавню ратифікацію Парламентом країни Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Сторони обмінялися думками щодо стану виконання Мінських домовленостей.

Організаційний комітет має розробити пропозиції щодо створення у місті Києві Меморіалу Українських Героїв та надати їх на розгляд Кабінету Міністрів України.