Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

Упевнений, що ваша висока фаховість, багатий професійний досвід і вірне служіння своєму народу стануть запорукою утвердження вітчизняної освіти на рівні кращих світових зразків, а її реформа буде прикладом якісних змін в усіх сферах суспільного життя.

Прийняття Верховною Радою 16 вересня 2015 року вищезазначених законів № 696-VIII № 697-УIII дозволить побудувати енергоблоки № 3 та № 4 Хмельницької АЕС із застосуванням модифікованої реакторної установки ВВЕР-1000 європейського постачальника та забезпечить дотримання рівня безпеки відповідно до вимог національних норм і правил та стандартів МАГАТЕ.

Під час переговорів Президент чітко наголосив, що представникам МКЧХ має бути забезпечена можливість доставки гуманітарної допомоги, а також – безперешкодний доступ до заручників, які незаконно утримуються на окупованих територіях. Також представники МКЧХ мають бути залучені до пошуку зниклих безвісти. «Маємо докласти усіх можливих зусиль для встановлення долі кожного українця, якого сьогодні шукають», – заявив Петро Порошенко.

Президент Петро Порошенко поінформував про підсумки зустрічі у «Нормандському форматі» 2 жовтня у Парижі. «Досягнута спільна позиція про те, що, відповідно до Мінських домовленостей, вибори мають відбуватися виключно за українськими законами, критерії виборчого процесу мають відповідати критеріям ОБСЄ, міжнародні спостерігачі, включно зі спостерігачами ОБСЄ, мають моніторити виборчий процес», – сказав Петро Порошенко.

Президент України Петро Порошенко в Парижі провів зустріч з Президентом Франції Франсуа Олландом. «Стосунки України та Франції перебувають на найвищому рівні за часи незалежності», – наголосив Президент України. Співрозмовники обговорили ситуацію в окупованих Донбасі і Криму та скоординували позиції перед переговорами в «Нормандському форматі».

Президент України Петро Порошенко розпочав одноденний робочий візит до Французької Республіки, де він проведе зустріч з Президентом Франції Франсуа Олландом та візьме участь у зустрічі лідерів країн «Нормандського формату».

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 680-VІІІ «Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік».

Співрозмовники скоординували позиції напередодні зустрічі у Нормандському форматі, яка відбудеться 2 жовтня у Парижі.

Марина Порошенко взяла участь у засіданні круглого столу «Інклюзиве навчання в Україні: реалії та перспективи». Захід проходив за ініціативи Дружини Президента України та за сприянням Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби. Основна мета заходу – конструктивний діалог та координація спільних зусиль влади й громадськості задля суттєвих змін в розвитку інклюзивної освіти в державі.