Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

Всі новини

Президент Петро Порошенко провів оперативну нараду з представниками силових відомств щодо розслідування трагедії загибелі п’яти поліцейських в селі Княжичі Київської області в ніч на 4 грудня.

Президент Петро Порошенко провів зустріч з представниками української кіноіндустрії. Учасники зустрічі обговорили пропозиції Глави держави щодо удосконалення законопроекту «Про державну підтримку кінематографії в Україні» та домовились у  найкоротший термін підготувати текст нового проекту Закону.

Ви – рівноправні члени соціуму. Але я свідомий того, що поки що українське суспільство та влада перебувають на шляху визнання цінності кожного з вас, вашої сміливості, мужності, патріотизму та здібностей в усіх сферах життя. Ви щодня підтверджуєте Україні та всьому світу, що інвалідність не є перешкодою ані на шляху до самовідданого захисту Батьківщини, ані у значних спортивних, наукових та інших досягненнях.

Сторони висловилися за активізацію співпраці у рамках тристоронньої Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литви, а також Сейму та Сенату Польщі.

В ході офіційного візиту Президента України до Республіки Польща Дружина Глави держави Марина Порошенко взяла участь в урочистостях з нагоди нагородження лауреатів ХІІІ конкурсу «Людина без кордонів», який відбувся напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Спільними зусиллями ми маємо врятувати сьогоднішню Європу від приступів популізму, байдужості, євроскептицизму та синдрому егоїзму, наголосив Президент Петро Порошенко на українсько-польській конференції з циклу «Форум лідерства» в ході офіційного візиту до Республіки Польща.

Сторони обговорили шляхи подальшого розвитку двосторонніх торговельно-економічних відносин, співробітництво у нафтогазовій та енергетичній галузях, посилення прикордонного співробітництва. Під час зустрічі відзначалась важливість проведення на початку наступного року Міжурядової українсько-польської комісії з питань економічного співробітництва.

Співрозмовники відзначили обопільну зацікавленість сторін у продовженні активного діалогу як на рівні парламентів двох країн, так і окремо між парламентськими комітетами та групами дружби. Президент підтримав ініціативу польської сторони щодо проведення міжпарламентського Форуму країн Центральної та Східної Європи.

Президент Петро Порошенко вшанував пам’ять Тараса Шевченка та поклав квіти біля підніжжя пам’ятника великому українцеві у польській столиці та поспілкувався з представниками громадських організацій польських українців.

Глави держав домовились про проведення навесні наступного року засідання Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва, надавши відповідні доручення співголовам комісії.