Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

Президент Петро Порошенко поклав квіти біля концертної зали «Батаклан» в Парижі, вшанувавши пам'ять жертв терористичних атак, які відбулись в ніч з 13 на 14 листопада.

Перебуваючи у Парижі з метою участі у 21-й Конференції ООН з питань зміни клімату, Президент зустрівся з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Співрозмовники підкреслили важливість подальшого поглиблення особливого партнерства між державами, зокрема у торговельно-економічній та військово-технічній сферах.

Глава держави візьме участь у відкритті 21-ї Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, проведе низку зустрічей з керівниками держав та урядів, а також поспілкується з представниками ЗМІ.

Президент привітав учасників конференції, присвяченої 25-й річниці заснування Об’єднання українців у Польщі.

Президент України разом із дружиною взяли участь у церемонії вшанування пам’яті невинно убієнних голодом українців у 1932-1933 роках, яка відбулася у Національному музеї «Меморіал пам’яті жертв Голодомору в Україні».

"В багатотомній «Історії УРСР», яка була видана в 84-му році, про 33-й рік - про рік масового і ретельно спланованого вбивства українців голодом, безсоромно писали як про щасливий рік підвищення добробуту селян. Але правда пробила собі дорогу до людей. Подивіться, як змінилася Україна за останні два-три-чотири роки - згідно сьогоднішніх соціологічних досліджень, вже 80% українців вважають Голодомор геноцидом, і саме така оцінка переважає по всій Україні без винятку - на Сході, і на Заході", - наголосив Глава держави.

У Києві презентували Центр вільної економіки імені Кахи Бендукідзе. Центр створено для поширення ідей свободи, відкритого урядування та вільної економіки шляхом аналізу та розвитку нових інструментів управління із тісною співпрацею влади, бізнесу та громадськості.

Президентське подружжя поклало композиції з колосків та калини, переплетені стрічками в національних та скорботних кольорах, до підніжжя Пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932 –1933 років на Михайлівській площі у Києві.

27 листопада у рамках робочого візиту Президента України до Королівства Нідерланди дружина Глави держави Марина Порошенко взяла участь у відкритті конференції «Спадщина Голодомору в Україні: від пост-геноцидального до громадянського суспільства».