Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

Всі новини

Програмою візиту передбачені переговори Петра Порошенка з Президентом Болгарії Росеном Плевнелієвим та Прем’єр-міністром країни Бойко Борисовим. Планується також підписання низки двосторонніх угод, спрямованих на зміцнення співробітництва між Україною та Болгарією у різних сферах.

Президент Петро Порошенко під час виступу на урочистому засіданні Верховної Ради України з нагоди Дня Конституції наголосив, що питання повернення Криму під український суверенітет стоїть на порядку денному так само, як і деокупація Донбасу.

Під час виступу на урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди Дня Конституції України Президент Петро Порошенко наголосив, що проект змін до Основного закону, який стосується децентралізації, що  був ухвалений 31 серпня минулого року в першому читанні, в силу зовнішніх та внутрішніх обставин пов'язаний із політико-дипломатичною боротьбою за відновлення територіальної цілісності і суверенітету України.

Президент Петро Порошенко під час виступу на урочистому засіданні Верховної Ради України з нагоди Дня Конституції наголосив, що чинна Конституція є історичним, але в той же час живим і практичним документом. І саме з ним потрібно звіряти свої політичні вчинки кожного дня.

Чинна Конституція – теж історичний, але в той же час живий і практичний документ. І саме з ним маємо звіряти свої політичні вчинки кожного дня. Ми маємо його шанувати і поважати.

"Ми обговорили низку важливих питань, у тому числі і скоординували наші дії по безвізовому режиму. Я хотів би дуже подякувати і членам комітетів у закордонних справах Європарламенту, і доповідачу, і іншим за надзвичайно професійну роботу, яка була зроблена для розгляду. І ми чекаємо, що формальні процедури у комітетах будуть завершені до літніх канікул у Парламенті", - сказав Глава держави по завершенні міні-саміту "Україна-ЄС" у Брюсселі.

Питання санкцій проти Росії детально обговорювалося під час зустрічей з керівництвом ЄС, повідомив Глава Української держави і наголосив на тому, що санкції проти країни-агресора мають бути продовжені. "Це рішення є для нас надзвичайно важливим і ми маємо ефективно працювати над цим питанням до останньої хвилини", - сказав Петро Порошенко у коментарі представникам ЗМІ по завершенні консультацій.

Укладення Угоди є одним із критеріїв Плану дій щодо лібералізації Євросоюзом візового режиму і відповідає намірам України та ЄС розвивати відносини у сфері юстиції та внутрішніх справ.

У Брюсселі Президент України Петро Порошенко зустрівся з Президентом Європейського Парламенту Мартіном Шульцем.

Під час робочої поїздки Президента Петра Порошенка до Брюсселю у його присутності було підписано Угоду між Урядом України та Європейським співтовариством з атомної енергії про наукову і технологічну співпрацю та асоційовану участь України у Програмі наукових досліджень та навчання Євратом (2014-2018).