Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

Президент Петро Порошенко відзначив нагородами трьох загиблих та дванадцять поранених бійців Національної Гвардії та Міністерства внутрішніх справ, які постраждали в результаті подій біля Верховної Ради 31 серпня. Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджені Ігор Дебрін, Олександр Костина та Дмитро Сластніков.

Президент України провів зустріч із представником ОБСЄ у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Мартіном Зайдиком. «Ми маємо зробити все можливе, щоб зробити механізм Тристоронньої контактної групи більш ефективним та дієвим», – зазначив Петро Порошенко.

Станом на 13:00 1 вересня в системі електронних петицій уже зареєстровано 1099 петицій, що свідчить про значний суспільний інтерес і довіру до сервісу. Про це під час брифінгу повідомив заступник Глави АПУ Дмитро Шимків. Найбільше підписів — 14 тисяч — поки назбирала петиція щодо законодавчого затвердження права громадян на захист (14113). Також багато підписів уже зібрали петиції про скасування розмитнення і акцизного податку на імпорт авто (4862) та закон про скасування депутатської недоторканності (4402).

Відповідно до вчорашнього доручення Глави держави щодо створення слідчо-оперативної групи з числа найкращих працівників ГПУ, МВС та залученням представників СБУ були проведені відповідні оперативно-слідчі дії, про перші результати яких Президента було поінформовано сьогодні під час його зустрічі із силовиками.

Президент наголошує на тому, що реформа з децентралізації втілюється у життя, передусім, з огляду на думку населення країни. «Більше 70% українців підтримують зміни до Конституції в частині децентралізації, і я, як український Президент, буду з Українським народом», – заявив Петро Порошенко, коментуючи на прохання журналістів розгляд у Верховній Раді у першому читанні змін до Конституції.

Марина Порошенко виокремила питання впровадження інклюзивної освіти як один з пріорітетних напрямків своєї діяльності: «Я впевнена, що ця методика має розповсюджуватися всією Україною, щоб діти в усіх регіонах відчували себе не покинутими, а рівноправними членами українського суспільства».

Президент особливо наголосив на відповідальності політичних сил, які організовували мітинг. «Зараз вони мають понести відповідальність за це. Бо одна справа, коли український герой віддає своє життя на фронті, захищаючи країну від агресора, і у сто разів важче, коли український воїн, герой, гине у центрі Києва, стаючи жертвою провокації недалекоглядних політиків, яким потрібно 2-3 додаткових мандати в районній раді», – сказав Президент.

Президент відвідав госпіталь Міністерства внутрішніх справ, де перебуває найбільша кількість постраждалих бійців – 60 осіб. Кілька з них, на жаль, у важкому стані. Петро Порошенко також відвідав службовців, які лікуються у Київській міській клінічній лікарні № 17.