Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

Зранку Глава держави разом із дружиною Мариною були присутні на святковій літургії у Свято-Володимирському Патріаршому кафедральному соборі. Службу відправив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Президент Петро Порошенко під час зустрічі із «волонтерським десантом» у Міністерстві оборони наголосив, що Україна захищала і захищатиме Маріуполь і не дозволить його захопити незаконним збройним формуванням. «Маріуполь – це наш форпост. Ніколи і нікому ми його не віддамо! Ми посилюємо захист Маріуполя найкращими частинами і підрозділами Збройних сил – елітними підрозділами, морською піхотою», – підкреслив Глава держави.

Президент Петро Порошенко зустрівся з «волонтерським десантом» Міністерства оборони України. Волонтери представили Главі держави свої досягнення у забезпеченні війська, зокрема, у реформуванні речового забезпечення та нової військової форми. Президент наголосив, що реформа речового забезпечення має забезпечити бійців всім необхідним і, передусім, працювати на збереження їх життя.

Президент найближчими днями підпише Закон про Національну поліцію. «Поліцейські отримають потужне законне забезпечення, фундамент своєї діяльності щодо продовження реформи», – сказав Глава держави в інтерв’ю телеканалу «СТБ».

Президент Петро Порошенко повідомив, що у вівторок Генеральний прокурор Віктор Шокін поінформує суспільство про передачу до суду справ на колишнє керівництво держави на чолі з Віктором Януковичем. «Суспільство має це знати. Судді мають бути під громадським наглядом», – наголосив Президент в інтерв’ю телеканалу «СТБ». За словами Глави держави, необхідно привернути увагу до розгляду цих справ у судах, щоб суспільство могло спостерігати за їх розвитком.

Президент Петро Порошенко вважає, що настав час, коли найкращі представники громадянського суспільства, які володіють унікальними здібностями, мають приходити у владу. «Ми багато говорили про те, що громадянське суспільство має контролювати владу. Впевнений в тому, що настав час, коли громадянське суспільство має приходити до влади», – наголосив Президент.

Президент звернувся до Міністра внутрішніх справ з вимогою захистити волевиявлення громадян від час виборів у 205-му окрузі, які відбудуться у цю неділю, 25 липня. «Моя перша вимога до Міністра внутрішніх справ – ми маємо завтра, в неділю, захистити волевиявлення громадян», – заявив Глава держави в інтерв’ю телеканалу «СТБ».

Венеціанська комісія позитивно оцінила розроблений Робочої групою з питань правосуддя та суміжних правових інститутів попередній текст змін до Конституції України в частині правосуддя. Про це йдеться у Попередньому висновку Європейської комісії «За демократію через право», який був оприлюднений 24 липня.

Віце-президент Байден підтримав зусилля Президента України щодо виконання Мінських домовленостей, відзначивши, що Сполучені Штати позитивно оцінюють зусилля України з встановлення миру, досягнення політичного врегулювання та відновлення нормального життя на Донбасі.

Відбувся конструктивний обмін думками щодо реалізації в Україні конституційної, судової та виборчої реформ.