Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

Співрозмовники обговорили питання співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Президент проінформував про впровадження реформ в Україні: банківської, податкової, судової та щодо децентралізації. Директор-розпорядник МВФ відзначила значні досягнення керівництва України на шляху нелегкого реформування країни.

Петро Порошенко і Марк Рютте засудили позицію Росії, яка, зловживаючи правом вето, стала на заваді процесу покарання винних у збитті літака «Малайзійських авіаліній». «Це вето проти правосуддя. Весь світ це побачив», – заявив Президент.

Заступник Глави АПУ Ростислав Павленко наголосив, що Глава держави тримає на особливому контролі питання соціального захисту учасників АТО. Для вирішення нагальних питань у цій сфері Президентом було підписано низку Указів, на виконання яких Кабінет Міністрів розробив та вніс на розгляд Верховної Ради декілька законопроектів, низку рішень прийнято.

Результати роботи пілотної системи допорогових електронних держзакупівель ProZorro дозволяють говорити про її успішність. Настав час переходити до наступного етапу впровадження електронних держзакупівель — законотворчого. Про це сьогодні на брифінгу заявили Заступник Глави Адміністрації Президента, секретар Національної ради реформ Дмитро Шимків та Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов

Законом, який Верховна Рада приняла 15 липня, передбачено, що при нарахуванні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг споживачу та/або членам його сім'ї, які приймають безпосередню участь у антитерористичній операції та звернулись за призначенням житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, до сукупного доходу не враховується отримане ними у період їх безпосередньої участі у проведенні АТО грошове забезпечення та інші виплати і види соціальної допомоги, що здійснюються працівникам правоохоронних органів, військовослужбовцям та працівникам в утворених відповідно до законів України військових формуваннях.

Цим Законом № 614-VIII, прийнятим Верховною Радою України 15 липня 2015 року, встановлюється, що перерахунок пенсій у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій, не проведений з вини органів Пенсійного фонду або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсій, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.

Президент Петро Порошенко підписав розпорядження про призначення грантів Президента для здійснення наукових досліджень десятьом докторам наук та для підтримки наукових досліджень тридцяти молодих вчених на 2015 рік. Попри всі складнощі, викликані російською агресією, Президент наголошує – держава буде підтримувати молодих науковців.

Під час робочої поїздки до Львівської області у виступі перед громадою Львова Глава держави наголосив на важливості спільних дій щодо унеможливлення підкупу виборців. «Я впевнений, що зараз треба негайно підготувати доповнення до виборчого закону, які перекриватимуть будь-які лазівки для принизливого обміну голосів на гречку, чи іншу їжу, чи гроші. Це один з найважчих злочинів, і ми маємо нарешті продемонструвати, що злочинці, в тому числі і за ці злочини, будуть притягнуті до відповідальності і опиняться у в’язниці», – сказав Петро Порошенко.

Президент Петро Порошенко у Львові взяв участь в урочистих заходах з нагоди 150-річчя із дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького. Глава держави звернувся до громади, яка зібралася вшанувати пам’ять митрополита Андрея у Львівському оперному театрі, із словами великої шани до постаті митрополита та подяки до Церкви, яка допомагає у складні для України часи утримувати єдність у суспільстві.

Президент наголосив, що відкриттям монументу українці відновлюють історичну справедливість. «Такі люди дорогі для нації і складають її золотий запас», – підкреслив Президент.