Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

Під час офіційного візиту до Фінляндської Республіки Президента України Петра Порошенка було нагороджено Почесною медаллю міста Гельсинки. Почесна медаль міста Гельсінкі розроблена фінляндським скульптором Хейккі Хайваоя (Heikki Häiväoja) у 1965 році. З одного боку медалі зображений вид міста з моря, з іншої - тротуар вулиці у формі бруківки.

Президент Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко відвідав музей видатного фінляндського політичного та воєнного діяча маршала Карла Густава Маннергейма (1867-1951).

Під час офіційного візиту до Фінляндської Республіки Президент Петро Порошенко поклав квіти до будинку першої дипломатичної місії України у Фінляндії в 1918-1921 роках та зустрівся з представниками місцевої української громади.

В рамках офіційного візиту до Фінляндії Президент України провів зустріч зі Спікером Едускунти (Парламенту) Фінляндії Марією Лохелою. Глава держави подякував парламентарям Фінляндії за тверду позицію на підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

У рамках офіційного візиту Президента України до Фінляндської Республіки дружина Глави держави Марина Порошенко взяла участь у відкритті виставки видатного українського художника Юрія Химича та відвідала початкову школу «Kallio» з інклюзивною формою навчання.

Співрозмовники обговорили перспективи подальшої діяльності Міжурядової українсько-фінляндської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва. Президент подякував Прем’єр-міністру за вагомий внесок Фінляндії в прогрес українських реформ та запросив фінляндські компанії взяти участь у приватизації в Україні.

Президент Петро Порошенко вшанував пам’ять загиблих фінів, які боролися за незалежність Фінляндії та поклав вінки до Хреста Героїв та могили маршала Карла Густава Маннергейма на цвинтарі Хієтаніємі.

Президент Петро Порошенко переконаний, що для скасування санкцій проти країни-агресора Росії немає причин. Про це Глава Української держави заявив під час спільної прес-конференції з Президентом Фінляндської Республіки в рамках офіційного візиту до цієї країни.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо в ході першого за 11 років офіційного візиту до Фінляндії. Під головуванням Президентів  також відбулися переговори делегацій двох країн з широкого кола питань спільного українсько-фінляндського інтересу.

У ході офіційного візиту Президента Петра Порошенка до Фінляндської Республіки підписано Меморандум про взаєморозуміння у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива.