Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

Дружина Президента Марина Порошенко взяла участь у презентації книги «Аеропорт», написану журналістом Сергієм Лойком. Марина Порошенко наголосила, що Донецький аеропорт – символ героїзму української армії: «Наші кіборги стали справжніми Героями, відомими всьому світу завдяки стійкості, відвазі, щирій любові до Батьківщини та відсутності страху. Саме ці риси наших бійців і надихнули Сергія Лойка на створення книги. Я пишаюсь тим, що Україну захищають такі мужні чоловіки!».

Президент Петро Порошенко, відкриваючи обговорення податкової реформи на Національній раді реформ, наголосив на тому, що при запровадженні податкових новацій важливо не допустити скорочення соціальних виплат, особливо пенсій. «Податкова реформа не повинна робитись за рахунок пенсіонерів та соціально незахищених верств населення», – заявив Петро Порошенко. Президент наголосив на тому, що податкова політика має стимулювати економічне зростання, а результатом реформи має стати податкова система, яка буде зрозумілою для платника податків.

Під час вручення нагороди, Глава держави наголосив на тому, що це рішення не було випадковим: «Вся країна пам’ятає ваш безпрецедентний похід під українським стягом і з українським гімном, спокійно дивлячись в очі ворогу, коли ви захистили честь українських військових в Криму, увійде в підручники історії», - сказав Петро Порошенко.

Відкриваючи експозицію, Заступник Глави АПУ Дмитро Шимків підкреслив символічний зв'язок попередньої виставки «16», присвяченої героям АТО, з експозицією, що розповідає про мирні винаходи українців. Радник Глави АПУ Наталія Попович зазначила: «Якщо би були рейтинги інновативних країн чи націй з інновативним потенціалом, Україна би точно посідала в них гідне місце. Можливо, через мультикультурність України, яка через століття часто впливає на особливу експресію таланту. Можливо, через присутність в українцях свободи в ДНК, свободи, яка завжди притаманна винахідникам».

Президенти України і Словаччини обговорили останні події на Донбасі, актуальні питання двосторонніх відносин та домовилися активізувати співпрацю у форматі «Україна + Вишеградська четвірка».

Президент Петро Порошенко зазначає, що Україна нарощуватиме кількість військовослужбовців, які служитимуть за контрактом. Про це він заявив під час обговорення Воєнної Доктрини на засіданні Ради національної безпеки та оборони.

Було обговорено поточну ситуацію на Донбасі та підкреслено нагальну необхідність подальшої деескалації конфлікту на основі неухильного виконання російською стороною Мінських домовленостей. Американський сенатор привітав дотримання режиму припинення вогню, запровадженого за ініціативи Президента Порошенка внаслідок активної дипломатії в Берліні та Брюсселі.

3 вересня о 14:00 в Адміністрації Президента України відбудеться відкриття виставки «50 винаходів, які Україна подарувала світу», започаткованої «Second Floor арт-центром» разом із Українським кризовим медіа-центром (вул. Банкова, 11, ІІІ під'їзд, 2 поверх).