Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

Президент Петро Порошенко представив новопризначенного Голову Служби безпеки України Василя Грицака керівникам управлінь, департаментів, підрозділів СБУ. Президент наголосив на важливості активізації роботи СБУ з ефективної протидії злочинам проти державності та терористичним загрозам. При цьому він звернув особливу увагу на необхідності наведення порядку на лінії зіткнення.

Президент в інтерв’ю телерадіокомпанії «Україна» зазначив, що виконання його доручення щодо скасування паперових перепусток затягувалося, тому РНБО прийняла рішення щодо кінцевого терміну ліквідації паперових перепусток, а також усунення особистих контактів реєстратора документів із заявником для уникнення корупції. «Не треба принижувати людей, треба подолати корупцію», – наголосив Петро Порошенко.

Коментуючи це рішення Верховної Ради в інтерв’ю телеканалу «Україна», Президент зазначив: «Я побачив популістів-політиків, які, намагаючись сподобатись тій чи іншій частині суспільства, ставлять під загрозу існування фінансово-банківської системи країни, стабільності економіки і роздають нездійснені обіцянки чітко розуміючи, що несправедливо за рахунок коштів всіх платників податків задовільнити потреби 65 тисяч, тобто менше ніж десятої долі відсотка».

Президент Петро Порошенко разом із Президентом Європейського Парламенту Мартіном Шульцом відвідав Верховну Раду України, де голова Європарламенту виступив перед народними депутатами. Мартін Шульц заявив: «Для нас, як для європейців, мир та єдність на нашому континенті є ідеалами, які ми всі плекаємо. Наші спільні цінності – демократія, верховенство права, права людини і людська гідність – рухають вперед європейський проект».

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Президентом Європейського Парламенту Мартіном Шульцом, який перебуває в Україні з візитом у річницю підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Мартін Шульц подякував за надзвичайно теплий прийом, який відчувають усі члени Європарламенту, коли відвідують Україну. «Це ще раз свідчить про ту величезну довіру, яка існує між нами. Більшість Європарламенту – з вами, з Україною», – наголосив він.

Це сьогодні історичні дні, бо рівно рік тому в Брюсселі завдяки сприянню Європейського Парламенту і особисто пана Шульца відбулося підписання Угоди про асоціацію між Україною і Євросоюзом.

Президент Петро Порошенко провів зустріч з делегацією Конгресу Сполучених Штатів Америки, яка днями візьме участь в засіданні Парламентської Асамблеї ОБСЄ у Хельсінкі, Фінляндія. Глава держави назвав візит делегації до України напередодні Дня незалежності США, а також засідання ПА ОБСЄ символом сильного стратегічного партнерства між країнами. "Ми вдячні за ефективну координацію наших зусиль як у імплементації Мінських домовленостей, так і у забезпеченні міжнародної єдності та солідарності з Україною, де США відіграють дуже важливу роль", - наголосив Петро Порошенко.

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Львівської області провів зустріч з президентом Міжнародної шахової федерації (ФІДЕ) Кірсаном Ілюмжиновим. Сторони домовилися про проведення у Львові фінального матчу Чемпіонату світу з шахів серед жінок між чинною чемпіонкою світу Марією Музичук та претенденткою на це звання - китаянкою Хоу Іфань, який запланований на кінець лютого-березень 2016 року.

Президент Петро Порошенко заявив, що він не коментує заяви бойовиків щодо проведення місцевих виборів на захоплених ними територіях Донецької та Луганської областей, однак, зауважив, що у випадку підтримки цих виборів Російською Федерацією це матиме руйнівні наслідки для процесу деескалації конфлікту на Донбасі.