Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

Президент Петро Порошенко закликав народних депутатів підтримати зміни до Конституції в частині судової реформи та нову редакцію Закону "Про судоустрій та статус суддів". Глава держави назвав ці зміни революційними, адже вони передбачають реальне перезавантаження судової системи.

Президент Петро Порошенко провів робочу зустріч із Головою Одеської обласної державної адміністрації Міхеілом Саакашвілі.

Президент Петро Порошенко наголосив, що робота з повернення українських заручників, які незаконно засудженні в Росії або знаходяться на окупованій території, є його першим пріоритетом.

Президент Петро Порошенко розповів про етапи проведення переговорів та досягнення домовленостей щодо звільнення Надії Савченко.

В рамках робочого візиту до Німеччини Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба привітав учасників XIV Міжнародного Фестивалю мов та культур.  У Фестивалі беруть участь понад 2000 учасників, серед яких і українка, тринадцятирічна Ніна Бойкова. 

Президент Петро Порошенко зустрівся з депутатом Верховної Ради, делегатом Парламентської асамблеї Ради Європи від України Надією Савченко. Президент подякував звільненій льотчиці за чітку публічну підтримку Мінських домовленостей, зазначивши, що це є державницькою позицією. Надія Савченко розповіла, що мала можливість і уважно стежила за переговорами в Мінську у лютому 2015 року

Глава держави взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня прикордонника.

Президент Петро Порошенко під час урочистих заходів з нагоди Дня прикордонника вручив найвищу державну нагороду – орден «Золота Зірка» Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова його вдові Тамарі.

Президент Петро Порошенко наголошує, що проведення виборів на окупованих територіях Донбасу можливе лише за повного виконання Росією та проросійськими бойовиками Мінських угод.

"Пішов з життя видатний релігійний діяч, який багато зробив для розвитку Церкви, налагодження державно-церковних відносин та міжконфесійних стосунків", - наголосив Петро Порошенко.