Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

27 листопада у рамках робочого візиту Президента України до Королівства Нідерланди дружина Глави держави Марина Порошенко взяла участь у відкритті конференції «Спадщина Голодомору в Україні: від пост-геноцидального до громадянського суспільства».

Президент Петро Порошенко під час робочого візиту до Королівства Нідерланди виступив у найстарішому у країні Лейденському університеті, обговоривши з присутніми тему європейських цінностей та стабільності, боротьби з тероризмом.

Президент України Петро Порошенко зустрівся з керівниками провідних нідерландських компаній. Президент України наголосив, що зона вільної торгівлі між Україною та ЄС почне діяти з 1 січня 2016 року. Це відкриває широкі можливості для розвитку співпраці між українськими та голландськими підприємствами. "Інвестуючи в Україну, ви інвестуєте в розвиток Європи і її безпеку", - наголосив Глава української держави.

У рамках робочого візиту Президента України до Королівства Нідерландів Дружина Глави держави Марина Порошенко зустрілася з голландськими громадськими організаціями, які працюють у сфері надання послуг і допомоги дітям з особливими потребами в Україні, та відвідала дитячу лікарню ім.Королеви Вільгельмівни в м.Утрехт.

Президент висловив вдячність Королівству Нідерланди за політичну підтримку, солідарність та практичну допомогу Україні в протидії зовнішній агресії та на шляху розбудови європейської держави. Він також висловив співчуття рідним та близьким жертв трагедії літака рейсу MH17 і запевнив у активній співпраці з питань розслідування всіх обставин цієї катастрофи. «Україна буде надійним адвокатом жертв трагедії Малайзійського боїнга МН17 та використає непостійне членство в Раді Безпеки ООН, щоб тримати це питання серед ключових тем порядку денного РБ ООН», - наголосив Глава Української держави.

Глава держави подякував Парламенту Королівства Нідерланди за підтримку ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Керівництво Парламенту підтвердило готовність підтримувати Україну у її боротьби із зовнішньою агресією. Було відзначено важливість збереження політики невизнання незаконної анексії Криму з боку Росії. «Ми повністю підтримуємо Український народ у його щоденній боротьбі за незалежність з агресором», – сказала Президент Сенату Анкі Бруекерс Кноль.

У заяві для ЗМІ після зустрічі Глава Української держави зазначив, що в січні 2016 року відбудуться дві важливі події – розпочнеться головування Нідерландів у ЄС та вступить у дію Зона вільної торгівлі між Україною та ЄС. «Ми домовились максимально використовувати ці нові можливості для активізації двостороннього співробітництва між бізнесом України та Нідерландів, сприяння присутності голландських компаній на українському ринку та їх залучення до процесу приватизації в Україні», – сказав Петро Порошенко.

25 листопада Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю на тему «Забезпечення рівного доступу людей з інвалідністю до правосуддя».

Президент повідомив представникам ЗМІ, що обговорив з Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте імплементацію Мінських домовленостей, від втілення яких у життя залежить не тільки існування незалежної України, але вся регіональна, європейська та глобальна безпека. «Сьогодні ми говорили про санкції, і я отримав тверде підтвердження того, що в умовах, коли Мінські угоди не імплементуються російською стороною, санкції будуть продовжені», – повідомив Петро Порошенко.