Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

Президент України в присутності нових патрульних поліцейських підписав Закон України «Про національну поліцію». Глава держави привітав представників новоствореної правоохоронної служби: «На вас дивиться вся країна. Сьогоднішній день увійде в історію України як день, коли узаконена національна поліція України». Президент нагадав, що сьогодні - рівно місяць, як відбулася презентація цієї нової служби на Софійський площі.

Президент Петро Порошенко проводить Воєнний кабінет Ради національної безпеки та оборони, на якому учасники обговорюють ситуацію на Донбасі та координацію подальших дій. Глава держави зазначив, що, враховуючи зростання кількості обстрілів терористами українських позицій в зоні проведення антитерористичної операції, необхідно визначити стратегію, погодити та скоординувати подальші дії. «Нам треба чітко визначити план посилення оборони на випадок ескалації конфлікту», - сказав Президент.

4 серпня Президент підписав Закони «Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2-15 рік" щодо збільшення видатків на забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх шкіл за рахунок економії коштів на оплату праці та соціальне забезпечення народних депутатів України» і «Про внесення зміни до ст.164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб».

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про надання громадянства та вручив паспорти громадян України російській громадській діячці Марії Гайдар та російському журналісту, колишньому головному редакторові Forbes-Україна Володимиру Федоріну. Глава держави зазначив: «Ваш приклад переконливо демонструє, що мовчати не можна, треба жити в ладу зі своїм сумлінням».

Робоча група з питань правосуддя та суміжних правових інститутів, що працює в рамках Конституційної Комісії, на своєму засіданні розглянула рекомендації Венеціанської комісії, надані у попередньому висновку CDL-PI(2015)016-e, оприлюдненому 24 липня 2015 року.

Глава Української держави привітав Президента Казахстану з успішним завершенням переговорного процесу щодо вступу країни у Світову організацію торгівлі. Співрозмовники також обговорили питання двосторонньої економічної співпраці, зокрема в галузі авіабудування.

У день Високомобільних десантних та Повітряних військ Збройних Сил України Президент Петро Порошенко здійснив робочу поїздку до Донецької області. У Слов'янську Верховний Головнокомандувач привітав з професійним святом воїнів, які несуть службу і захищають Батьківщину на передовій.

"Порівняйте десантника, який був в березні минулого року і яким він є сьогодні, 2 серпня. Це не лише оснащення, це є виучка, виправка, бойовий дух та бойовий досвід. Кардинальна зміна в складі та структурі десантних бригад і формування високомобільних військ, як окремого роду Збройних Сил України. На відміну від попередніх років, це свято докорінно змінилося та набуло нового, більш глибокого та героїчного змісту. Це свято справжніх лицарів, ангелів-охоронців України, її суверенітету, незалежності і територіальної цілісності", - наголосив Глава держави.

З нагоди професійного свята військовослужбовців Високомобільних десантних військ України Президент Петро Порошенко підписав Указ про нагородження державними нагородами 109 десантників. Двадцять п'ять десантників сьогодні отримали високі державні нагороди з рук Президента у Слов'янську.

"Впевнений, що сьогодні це той бойовий генерал, яким пишається вся Україна, який став символом десантних військ - безстрашним, професійним, освіченим, який командує добре озброєним видом Збройних Сил, який продемонстрував і продемонструє ваші унікальні здібності", - переконаний Глава держави.