Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

Президент України дав інтерв’ю британській телерадіокомпанії Бі-Бі-Сі, в якому поділився своїми думками стосовно російської агресії в Сирії, результатами Паризької зустрічі «Нормандської четвірки» та охарактеризував поточну ситуацію на Донбасі.

Президент Петро Порошенко у Астані взяв участь у роботі бізнес форуму «Казахстан – Україна». «Наша зустріч сьогодні з Президентом Республіки Казахстан – блискуча нагода для початку ефективної взаємодії і співпраці між компаніями України і Казахстану. Виграє той, хто першим приходить на перспективний ринок», – зазначив Президент.

У рамках офіційного візиту Президента України в Республіку Казахстан Дружина Президента Марина Порошенко зустрілася з представниками української громади в Казахстані. Зустріч пройшла в Національній академічній бібліотеці.

Під час спілкування зі ЗМІ Глава держави привітав Нурсултана Назарбаєва із завершенням переговорів щодо приєднання до СОТ. "І Україна, і Росія, і Казахстан є членом СОТ і мають виконувати взяті на себе зобов'язання», – підкреслив Президент.

Питання співпраці України і Казахстану в енергетичній сфері та диверсифікації постачання енергоресурсів в Україну було одним із ключових під час переговорів в Астані, повідомили журналістам президенти Петро Порошенко та Нурсултан Назарбаєв.

Президент Петро Порошенко за підсумками українсько-казахстанських переговорів, які відбулися у рамках його візиту в Астану, відзначив, що Казахстан є одним із близьких партнерів України.

У заяві сторони підтвердили зацікавленість обох держав у зміцненні українсько-казахстанських відносин, їх подальшому розвитку за всіма напрямами, що становлять взаємний інтерес. Зокрема, йдеться про підтвердження позицій двох країн з найбільш актуальних питань міжнародного порядку денного.

Президенти України та Республіки Казахстан висловили готовність до подальшого поглиблення українсько-казахстанських відносин у політичній, торговельно-економічній, науково-технічній, культурно-гуманітарній та інших сферах на засадах дружби та взаємоповаги.

Президент зазначив, що Україна зацікавлена у розвитку всебічної співпраці з Казахстаном – у торговельно-економічній, енергетичній, гуманітарній та інших сферах. Глави держави наголосив на значному потенціалі двостороннього співробітництва, особливо – у сферах енергетики, космосу, машинобудування, культурних зв'язків. Президент висловив сподівання, що сьогодні буде обговорено план дій на найближчі роки.

У залі урочистих церемоній президентського палацу «Акорда», куди Глава Української держави прибув разом з дружиною Мариною, пролунали гімни України та Казахстану.