Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

Президент провів термінову нараду за участі керівників Парламенту, Уряду та силових структур щодо останніх подій біля Верховної Ради. Президент поставив вимогу ретельно вивчити обставини того, що сталося, знайти організаторів та поінформувати суспільство про винних у застосуванні сили та бойової зброї під час акції під стінами Парламенту.

Сьогоднішнє голосування, до якого цілком природно для конституційних питань загальнонаціональної ваги долучилися і позафракційні, – з усією відповідальністю заявляю, що конституційні зміни мають об’єднувати усю Верховну Раду, і це не означає переформатування коаліції. Не йміть віри спекуляціям на цю тему. Чинна коаліція, попри сьогоднішні події в Раді, продовжить працювати, бо саме так треба в інтересах України! Інші варіанти не розглядаються навіть в теорії. Це моя тверда позиція.

Звертаючись до студентів, пані Порошенко зазначила: «Зараз нашій державі як ніколи потрібні талановиті, патріотично налаштовані фахівці. Драгоманівці завжди вирізнялися прагненням до національного відродження та утвердження української державності. Бажаю вам, дорогі першокурсники, шанувати батьків, поважати викладачів, а здобуті знання використовувати для розбудови незалежної України!».

Президент України Петро Порошенко обговорив з головами Донецької і Луганської військово-цивільних адміністрацій ситуацію довкола проведення виборів на звільнених територіях. "Я неодноразово був у Маріуполі, знаю безпекову ситуацію в місті, тож відповідні органи влади мають зробити все, щоб вибори у Маріуполі відбулися", - сказав Глава держави.

Президент зазначив, що метою сьогоднішньої зустрічі є обмін думками та аргументами: «Щоб ми знайшли спільну точку зору і створили тверду аргументацію для народних депутатів, і 31 серпня, в понеділок, на позачерговій сесії ВР дати «зелене світло», нарешті за 24 роки, реформі з передачі влади територіальним громадам і Українському народу».

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про заходи щодо створення меморіалу українських героїв». «Всі небайдужі громадяни зможуть знайти своє місце у роботі, спрямованій на те, щоб у столиці України – місті Києві постав меморіал, що нагадуватиме усім поколінням українців про подвиг українських героїв», - підкреслив Заступник Глави Адміністрації Президента Ростислав Павленко.

Як зазначається в документі, запровадження цього механізму здійснюється задля забезпечення реалізації права громадян на звернення до Глави держави з електронними петиціями та на виконання частини другої статті 102 Конституції України і статті 23_1 Закону України "Про звернення громадян".

Глава Української держави закликав американську сторону у тісній співпраці з європейськими партнерами надати консолідовану та рішучу відповідь на спроби Росії в черговий раз спровокувати загострення ситуації на Донбасі, свідченням чого стало значне зростання порушень режиму припинення вогню.

Заступник Глави Адміністрації Президента України Андрій Таранов спільно з Головою Служби безпеки України Василем Грицаком представили журналістам незаперечні докази участі Збройних сил РФ у бойових діях на Донбасі та порушення Міських домовленостей, які були зібрані українською розвідкою та підтверджені розвідками інших іноземних країн-партнерів України.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Прем’єр-міністром Литовської Республіки Альгірдасом Буткявічюсом, який вперше з часу свого призначення відвідує нашу державу з офіційним візитом. Президент подякував Литві за постійну та цілеспрямовану підтримку суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України під час незаконної анексії Криму та агресії РФ на Сході країни.