Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

Президент підписав Закон № 666-VIII, за яким з 1 вересня 2015 року запроваджується експеримент в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях з фінансового забезпечення реконструкції або поточного ремонту п’яти автомобільних доріг загального користування державного значення за рахунок 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях зазначених областей.

Президент Петро Порошенко наголошує, що ключовою роллю Мінських домовленостей було те, що супротивнику не вдалося представити події на Донбасі як внутрішній конфлікт. «Це не є внутрішній конфлікт. 5 вересня весь світ побачив, а ми успішно довели – це є пряма агресія Російської Федерації проти вільної суверенної незалежної держави Україна», – заявив Президент, коментуючи на прохання журналістів річницю досягнення перших домовленостей у Мінську.

Президент Петро Порошенко відвідав Академію прокуратури України, де сьогодні стартував перший етап відкритого конкурсного відбору керівників місцевих прокуратур. «Найближчим часом спільними зусиллями ми будемо мати нову прокуратуру, яка користується довірою людей, допомагає будувати нову державу, яка забезпечує боротьбу з корупцією», – сказав Глава держави.

Президент України під час своєї промови на урочистостях з нагоди ювілею виходу фільму наголосив на важливості того, що в українському творчому середовищі живе традиція патріотизму і солідарності.

Президент Петро Порошенко разом з дружиною відвідав урочистий вечір з нагоди 50-річчя прем'єри художнього фільму «Тіні забутих предків». Глава держави назвав цей день важливою віхою у боротьбі України за незалежність - коли вона продемонструвала світові потенціал свого культурного, національного відродження.

Президент підписав Закон № 676-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо організації проведення перших виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів». Законом, який Верховна Рада прийняла 4 вересня, вносяться зміни до статей 14, 24 Закону України «Про місцеві вибори», статей 7 та 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та викладено низку положень у розділі II «Перехідні положення».

Президент Петро Порошенко провів зустріч зі Спеціальним посланником Президента Польщі Державним секретарем Канцелярії Кшиштофом Щерським. Під час зустрічі підтверджено незмінність позиції польського Президента щодо продовження стратегічного партнерства між країнами.

Відповідно до рішення РНБОУ, з метою вдосконалення реалізації державної політики в галузі авіації, врегулювання проблемних питань розвитку вітчизняного ринку послуг з повітряних перевезень, Кабінет Міністрів має невідкладно затвердити план заходів з підготовки до запровадження спільного авіаційного простору України з Європейським Союзом і його державами-членами, передбачивши, зокрема, заходи щодо адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу у сфері авіаційного транспорту.

Президент Петро Порошенко взяв участь у засіданні Конституційної Комісії, на якому був затверджений проект конституційних змін щодо судової реформи, як зазначив Глава держави, «документ, який має дуже велике значення для України».