Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

Перший заступник Глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук в інтерв’ю "5 каналу" висловив сподівання, що Верховна Рада конституційною більшістю підтримає зміни до Основного Закону щодо децентралізації.

Україна вдячна усім, хто підтримує її громадян, які під час анексії Криму та неоголошеної війни стали полоненими, політв’язнями чи переслідуваними за свій патріотизм і любов до свободи. «Потрібна не лють і ненависть, - писав український класик світового кіно Олександр Довженко, - а висота розуму». Дякую усім, хто з висоти розуму, великої європейської традиції поваги до людських прав доклав зусиль до проведення цього заходу. Вірю, що Європа не забуде про долю кінорежисера Олега Сенцова, про долю всього кримськотатарського народу і про факт першого з часу Другої світової війни відторгнення силою території незалежної держави.

Президент Петро Порошенко підписав укази про відзначення державними нагородами військовослужбовців, які виявили особисту мужність і героїзм, високий професіоналізм та вірність військовій присязі під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. Всього до нагороди представлено 400 військовослужбовців, з них 87 – посмертно. Серед нагороджених 342 військовослужбовці Збройних Сил України та 58 – Міністерства внутрішніх справ України.

Києво-Могилянська академія була першим і тривалий час єдиним вищим навчальним закладом для всієї східної православної Європи. Ми завжди про це маємо пам'ятати. В історії України другої половини 17-18 століть важко знайти визначальні події чи явища, до яких не мала б стосунку Академія. Саме тут зростала ціла плеяда багатьох талановитих людей, філософів, письменників, професійних композиторів, державних діячів.

У День Конституції України Президент Петро Порошенко відвідав урочистості з нагоди закінчення навчального року – Конвокацію у Києво-Могилянській Академії. Глава держави привітав 688 випускників Могилянки з завершенням навчання та початком нового етапу у їх житті. «Сьогодні ви робите впевнений крок у майбутнє, переступаєте ту невидиму межу, яка відділяє дитинство та юність від дорослого життя», – сказав Президент.

Нагороджено 163 особи, серед яких волонтери та громадські діячі, керівники підприємств і установ, організатори промисловості та виробництва, працівники освіти і науки, культури, охорони здоров’я, інші висококваліфіковані фахівці, які сприяють зміцненню української державності, соціально-економічному, науково-технічному та культурному розвитку України.

Глава держави разом із дружиною поклали квіти до пам'ятного знаку гетьману у Києві.

Нам разом треба залишити за спиною все, що стримувало розвиток країни і будувати нову європейську державу. І як би важко вам не було - ніколи з ностальгією не озирайтеся назад! Вірю, що успішна молодь збудує успішну Україну!

Уже 19 років Основний Закон є правовим базисом Української держави, розвитку суспільства та утвердження демократії. Під час Революції гідності громадяни вийшли на вулиці міст України саме на захист своїх конституційних прав і проти узурпації влади. Сьогодні українці також відстоюють визначені в Основному Законі непохитні цінності – незалежність і територіальну цілісність своєї держави. Зберігаючи ключові принципи і положення, Конституція в сучасних динамічних історичних умовах повинна адекватно реагувати на глобальні зміни та виклики часу. Керуючись прагненням привести рівень життя українців до стандартів розвинених європейських країн, ми проводимо роботу над удосконаленням положень Основного Закону. Головна ідея наступних конституційних змін – побудова сильної держави через добробут і сталий розвиток громад.

Україна ніколи не мала такого великого авторитету і підтримки на міжнародній арені. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити безпеку нашої держави, заявив Президент Петро Порошенко, коментуючи прийняті цього тижня рішення Ради міністрів закордонних справ ЄС та Парламентської Асамблеї Ради Європи.