Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Всі новини

Президент України підтримав ініціативу Всеукраїнської Ради церков і підписав Указ «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації». Підписання відбулося під час зустрічі з керівниками авторитетних українських та міжнародних протестантських об’єднань, які зібралися в Києві для проведення Другого Місіонерського форуму Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів.

Президент Петро Порошенко обговорив з Міністром закордонних справ Республіки Білорусь Володимиром Макеєм актуальні питання порядку денного двосторонніх відносин між Україною і Білоруссю.

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба розповів про основні небезпеки, на які наражаються українські діти, презентував стратегію реформування інтернатної системи та перші кроки, які вже зроблено на шляху до реформи.

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

З національним святом Україну привітали Королева Великої Британії Єлізавета ІІ, Імператор Японії Акіхіто, Король Швеції Карл Густав, Король Нідерландів Вільям-Александр, Король Тайланду Бхуміхол Адулядей, які висловили побажання щастя та добробуту українському народові з нагоди 25-річниці Незалежності України.

Глава Уряду Канади Джастін Трюдо привітав українців з усього світу з 25-ю річницею Незалежності нашої держави. "Канада повністю підтримує Україну у її важливих кроках на збільшення безпеки, процвітання і економічної незалежності для свого народу", - запевнив Джастін Трюдо.

Ми, Президенти України та Республіки Польща, у день відзначення 25-ї річниці незалежної України, підтверджуємо взаємно стратегічний характер наших відносин та декларуємо прагнення і надалі будувати українсько-польське сусідство на засадах спільного  цивілізаційного розвитку, який зміцнить наші відносини, стане тривалим сполученням наших відносин,  гарантуючи цим та майбутнім поколінням поляків і українців відчуття взаємної довіри, злагоди та безпеки.   

Україна вже подала три заяви проти Росії до Європейського суду з прав людини у зв'язку з анексією Криму і конфліктом на Донбасі і готує ще кілька, також наша держава звертатиметься до Міжнародного трибуналу ООН з морського права у зв'язку з порушенням Росією відповідної конвенції.

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з учасниками Щорічної наради керівників закордонних дипломатичних установ України назвав пріоритетні завдання для українських дипломатів.