Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Андрій Таранов у США представив докази участі Росії у конфлікті на Донбасі

16 червня 2015 року - 22:35

В рамках візиту до Вашингтона Заступника Глави Адміністрації Президента України А.І. Таранова та Начальника департаменту СБУ В.А.Найди відбулася їх зустріч зі Спеціальним радником з питань Європи і Євразії Віце-президента США Майклом Карпентером та Директором з питань Східної Європи Ради національної безпеки США Ліз Зентос.

Представники Білого дому були поінформовані про ситуацію в зоні АТО та про факти участі регулярних підрозділів Збройних Сил Російської Федерації у подіях спочатку в Криму, а потім і в Донецькій та Луганській областях. Було акцентовано, що саме російські спецслужби у взаємодії зі ЗС РФ провокують нестабільність та інспірують підривну діяльність незаконних збройних формувань на території України, відповідальні за постачання стрілецької зброї та важкого озброєння терористам.

У відповідь американська сторона висловила чітке розуміння російської військової присутності на сході України, заявила про підтримку українському народу у його боротьбі за територіальну цілісність і незалежність своєї держави.

Було досягнуто домовленості щодо практичних кроків у безпековій сфері.