Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Благодійний Фонд Порошенка та «Майкрософт Україна» розробили Електронну програму прозорого використання коштів для «особливих» учнів інклюзивних шкіл

14 березня 2017 року - 19:35

Благодійний Фонд Порошенка та «Майкрософт Україна» розробили Електронну програму прозорого використання коштів для «особливих» учнів інклюзивних шкіл

В Україні презентовано Електронну програму прозорого використання коштів за принципом «гроші за дитиною», яка була розроблена компанією «Майкрософт Україна» на замовлення та у співпраці з Благодійним Фондом Порошенка.

Дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка Марина Порошенко ознайомилася з принципами роботи програми. «В результаті її впровадження Україна матиме облік дітей з особливими освітніми потребами, побачить прозорий рух коштів за дитиною, а найголовніше – зможе підвищити якість освітніх послуг для таких дітей», - сказала Марина Порошенко.

Дружина Глави держави також підкреслила, що програма дозволить виключити корупційну складову в питанні фінансування освітніх послуг для дітей з порушеннями розвитку чи інвалідністю.

Марина Порошенко також провела зустріч з генеральним директором компанії «Майкрософт Україна» Надією Васильєвою, під час якої було підписано Меморандум про співпрацю. Згідно з документом сторони домовилися про створення програмних рішень для інклюзивної освіти, що розробляється для загальноосвітніх шкіл України, де навчаються діти з особливими освітніми потребами.

За словами Надії Васильєвої, компанія «Майкрософт Україна» активно співпрацює в рамках соціальної програми Марини Порошенко щодо розвитку інклюзивного освітнього середовища в Україні. «Сьогодні ми підписали Меморандум і готові допомагати школярам з особливими освітніми потребами отримувати навички ХХІ століття, адже наше завдання зробити сучасні технології доступними для кожного учня»,  - зазначила вона.

У рамках співпраці Благодійного Фонду Порошенка з Міністерством фінансів та Міністерством освіти і науки у Державному бюджеті 2017 року було враховано видатки у розмірі 210 млн грн. на додаткові освітні послуги для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в загальноосвітніх закладах. Кожна така «особлива» дитина отримує із Держбюджету субвенцію в розмірі 23 тис. грн. на рік для забезпечення додаткових послуг згідно з індивідуальним планом розвитку.

ф

В Україні презентовано Електронну програму прозорого використання коштів для «особливих» учнів інклюзивних шкіл

14 березня 2017 року - 19:43