Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Це не конфлікт на сході країни, а російська окупація української землі – Президент Голові представництва ЄІБ в Україні

20 березня 2017 року - 15:03

Це не конфлікт на сході країни, а російська окупація української землі – Президент Голові представництва ЄІБ в Україні

Під час п’ятого засідання Ради регіонального розвитку, що відбувся під головуванням Президента Петра Порошенка, Голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Лілія Чернявська розповіла про діяльність Європейського інвестиційного банку в Україні, напрямки та сфери співпраці.

За її словами, однією з основних напрямів ЄІБ є підтримка людей, які опинилися в складній ситуації через «конфлікт на сході країни», а також реконструкція зруйнованої соціальної інфраструктури. «Акцент програми ставиться на областях, які безпосередньо постраждали від конфлікту – це Донецьк та Луганськ, а також на тих областях, які відчули і прийняли на себе перший удар хвилі внутрішньо переміщенних людей», - сказала Лілія Чернявська.

Президент виправив Голову представництва ЄІБ: «Прошу пробачення, але у нас немає конфлікту на сході. У нас є російська окупація української землі».  

Голова представництва ЄІБ перепросила за таке формулювання. Після цього Лілія Чернявська продовжила презентацію діяльності банку в Україні. Так за її словами, за останні три роки банк профінансував в Україну понад 3 млрд євро. Вона зазначила, що з Урядом України було підписано угоди про реалізацію понад 15 програм. Основними секторами, в яких працює ЄІБ в Україні, є малий та середній бізнес, соціальна інфраструктура, енергетика та транспорт.

 

ф

Участь Президента у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку

20 березня 2017 року - 13:24