Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Через так звану блокаду МВФ відтермінував виділення чергового траншу і ми маємо об'єднати зусилля, щоб виправити ситуацію – Президент на Раді регіонального розвитку

20 березня 2017 року - 13:56

Через так звану блокаду МВФ відтермінував виділення чергового траншу і ми маємо об'єднати зусилля, щоб виправити ситуацію – Президент на Раді регіонального розвитку

Президент Петро Порошенко під час п’ятого засідання Ради регіонального розвитку наголосив, що так звана блокада Донбасу мала негативні наслідки. Глава держави підкреслив, що МВФ відклав, заплановане на сьогодні, ухвалення рішення щодо виділення чергового траншу – 1 мільярду доларів, який потрібен для подальшого поповнення золотовалютних резервів, для утримання стабільності національної грошової одиниці, що стало б дуже потужним сигналом інвесторам. «Інвестори кредитування з боку Фонду розглядають як авторитетну та відповідальну рекомендацію вкладати вже свої, приватні гроші, в Україну, розвивати у нас виробництво, створювати робочі місця», - наголосив Президент.

Петро Порошенко підкреслив, що українська влада зробила багато у проведенні реформ. Крім того,  вдалось переконали МВФ у підтримці українського варіанту пенсійної реформи, що не передбачає напряму підвищення пенсійного віку. Однак, у суботу питання по Україні зникло з порядку денного ради директорів МВФ. «Сьогодні у нас відбудуться інтенсивні переговори Міністра фінансів, Голови НБУ, Прем’єр-міністра і я братиму в цьому участь для того, щоб виправити ті результати, які були викликані абсолютно безвідповідальною поведінкою українських політиканів. Ще раз наголошую – причиною відтермінування стали наслідки блокади. Ми спільно маємо об’єднатися для того, щоб найближчим часом отримати транш», - підкреслив Президент.

Глава держави розповів, що його робочий день в понеділок розпочався з наради щодо МВФ. «Один із її учасників, до речі, запропонував відрядити до Вашингтона в ролі спецпредставника України Андрія Івановича, разом із Семенченком, Юлію Володимирівну, разом із Парасюком… Якщо «Самопоміч» організувала та патронувала блокаду, то хай би і виправляла наслідки цієї диверсії. Звичайно, пропозиція була жартом», - зазначив Президент. Він додав, що в ситуації, яка склалася, не до жартів, і Главі державі необхідно відповідати та виправляти чужі помилки.

в
Відео
ф

Участь Президента у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку

20 березня 2017 року - 13:24