Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Глава АПУ провів зустріч із Міністром з питань охорони навколишнього середовища Держави Ізраїль

21 серпня 2017 року - 18:07

Глава АПУ провів зустріч із Міністром з питань охорони навколишнього середовища Держави Ізраїль

Глава Адміністрації Президента України Ігор Райнін провів зустріч із Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Зєевом Елькіним.

Ізраїльський міністр передав вітання з нагоди 26-ої річниці Незалежності України, окремо наголосивши на підтримці керівництвом Ізраїлю її територіальної цілісності та суверенітету.

Міністр, як співголова ізраїльської частини Спільної Українсько-Ізраїльської Комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва,  поінформував Ігоря Райніна про хід та очікувані результати її 10-го засідання, яке відбувається цими днями в Києві.

Глава Адміністрації Президента України звернув увагу на важливість поглиблення двосторонніх відносин у торговельно-економічній сфері та розширення інвестиційного співробітництва між Україною та Ізраїлем. У цьому контексті наголошувалося на найскорішому підписанні Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем.

У контексті вшанування в нашій державі пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років у зв’язку з 85-ми роковинами цієї трагедії Ігор Райнін висловив сподівання, що ізраїльська сторона визнає Голодомор актом геноциду українського народу.

Сторони також висловили задоволення посиленням контактів у галузі туризму, чому, зокрема, сприяло запровадження безвізового режиму між двома державами.