Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Інклюзивні школи в Україні мають стати престижними - Марина Порошенко зустрілась з естонськими експертами в галузі освіти

31 січня 2017 року - 20:11

Інклюзивні школи в Україні мають стати престижними - Марина Порошенко зустрілась з естонськими експертами в галузі освіти

Дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка Марина Порошенко, в рамках експериментального проекту із запровадження інклюзивної освіти в Україні, ініціювала робочу зустріч за участю представників Міністерства освіти і науки України, Міністерства освіти і досліджень Естонії та Цільового центру освіти «INNOVE».

Сторони обговорили практичний досвід впровадження інклюзивної освіти, питання розробки цільових програм навчання для дітей з особливими освітніми потребами відповідно до різних нозологій, також йшлося про налагодження ринку праці для людей з інвалідністю.

Під час дискусії дружина Президента поінформувала естонських гостей про динаміку розвитку експериментального проекту по створенню інклюзивного освітнього середовища в Україні, який реалізується спільними зусиллями   Благодійного Фонду Порошенка та Міністерства освіти і науки України. «Інклюзивні школи в Україні мають стати престижними і ми докладаємо для цього максимум зусиль», - зауважила Марина Порошенко.  

Українська й естонська делегації домовилися про подальшу планомірну співпрацю та обмін досвідом щодо практичного впровадження інклюзивної освіти.

З української сторони у зустрічі також взяли участь Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей та виконавчий директор Благодійного Фонду Порошенка Олена Безрека.

Делегацію Естонської Республіки представляли Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Герт Антсу, керівник мережі шкіл Міністерства освіти й досліджень Естонії Калле Кюттіс, член правління Фонду «INNOVE» Катрі Таргама, керівник напрямку міжнародного співробітництва Фонду «INNOVE» Леа Орро та радник Фонду «INNOVE» Кайє Піскоп.