Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Останні новини

«Ми сподіваємось на продовження ефективної кооперації між Україною та США, підтримку трансатлантичної єдності», - сказав Глава держави, відповідаючи на запитання іноземних ЗМІ щодо очікувань від нової Адміністрації США.

Петро Порошенко і Нгуєн Суан Фук домовилися також активізувати торговельно-економічні відносини. Було домовлено провести у першій половині поточного року чергове засідання українсько-в’єтнамської Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва. Зокрема, в сфері авіабудування, сільського господарства і туризму. Також йшлося про активізацію співпраці в галузі освіти.

Співрозмовники обговорили широкий спектр актуальних питань двостороннього порядку денного. Особливу увагу було приділено спільним крокам з активізації політичного діалогу, а також поглиблення торговельно-економічної та культурної співпраці.

Президент Петро Порошенко в інтерв'ю телекомпанії CNN зазначив, що українська економіка демонструє зростання і новостворена антикорупційна система за останній рік показала свою ефективність.

Президент Петро Порошенко висловив задоволення, що Україна виконала і відповідає всім вимогам третього Меморандуму МВФ. «Співавтором значної частини наших реформ і нашого успіху є МВФ. Пишаюся, що в цей складний час економічної та фінансової стабілізації ми маємо відмінну співпрацю з усією командою МВФ і здобуваємо багатообіцяючі результати», - зазначив Петро Порошенко.

Співрозмовники обговорили перспективи подальшої взаємодії у рамках ООН, у тому числі з урахуванням членства України в Раді Безпеки, а також  скоординували позиці напередодні головування  України в Раді безпеки ООН у лютому 2017 року.

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте у Давосі.

Програмою сьогоднішнього дня участі Глави Української держави в роботі Всесвітнього економічного форуму в Давосі передбачена зустріч з Директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард та низка інших зустрічей з лідерами держав та керівниками міжнародних організацій.

Під час перебування у Швейцарській Конфедерації на заходах Всесвітнього економічного форуму Президент України Петро Порошенко провів низку зустрічей з керівниками великих західних компаній, зокрема з Головою Ради директорів компанії "АрселорМіттал" Лакшмі Мітталом та Генеральним директором Cargill Девідом Макленнаном.

У ході візиту до Швейцарської Конфедерації Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста Петером Маурером.