Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Останні новини

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко проінспектував лінію опорних пунктів на передовій та поспілкувався з військовослужбовцями 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади Збройних Сил України.

Президент Петро Порошенко підписав Указ про демобілізацію військовослужбовців п'ятої хвилі під час поїздки до Донецької області.

Президент Петро Порошенко присвоїв Харківському університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба статус національного. Глава держави підписав відповідний Указ.

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Харківської області повідомив, що сьогодні буде підписано Указ щодо звільнення протягом червня-липня військовослужбовців, призваних на військову службу у 2015 році під час проведення п'ятої черги мобілізації.

"Наша військова авіація за своїм призначенням, вогневою потужністю і дальністю бойового застосування має стати тією силою, що разом із іншими складовими оборони забезпечить стримування агресивних амбіцій РФ, яка буде спроможна завдати адекватний удар у відповідь будь-якому агресору",- наголосив Глава держави під час виступу на урочистій церемонії вручення дипломів випускникам Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба.

Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення у 2016 році Дня хрещення Київської Русі – України».

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Співрозмовники обмінялися думками щодо розвитку Мінського процесу за наслідками візиту Президента України до Франції та продовження санкцій проти Росії.

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування обов’язковості державної реєстрації іноземних інвестицій» (№1390-VIII), прийнятий Верховною Радою 31 травня 2016 року.

Президент Петро Порошенко взяв участь у церемонії покладання квітів до могили Невідомого солдата у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Трагедія Другої світової війни, розв’язаної гітлерівським та сталінським режимами, опалила українців ще у вересні 1939-го, але з 22 червня 1941 року Україні судилося надовго стати великим полем бою, землею, що фактично спливала людською кров’ю. У цей скорботний день 75 років тому на нашу землю прийшла війна, що не оминула жодної родини, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення.