Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Останні новини

Глава держави зауважив, що американські протитанкові комплекси показали надзвичайно високу ефективність. «Ви бачили щасливі обличчя солдат. Сьогодні здійснилася їх мрія. Це має дуже символічне значення, бо це є символом нашої співпраці з нашими американськими партнерами», - додав він.

«Дуже  ефективно продовжується і програма підтримки реформ. Спільно з Естонією ми запроваджуємо електронне урядування. Досвід Естонії є надзвичайно цінний і ми дуже вдячні за передачу технологій, яка відбулася зараз», - зазначив Президент.

«Чітко наголосили, що цей проект не є економічним проектом. Шкодить європейській єдності. Чітко наголосили на тому, що на сьогоднішній день нам треба докласти максимум зусиль, щоб політичний проект, який руйнує єдність європейського союзу, був зупинений», - сказав Глава держави під час зустрічі з представниками ЗМІ за підсумками переговорів з Президентом Естонії Керсті Кальюлайд .

«Ми дуже задоволені надійною і постійною підтримкою Естонією євроатлантичних планів України. Я дуже дякую за позицію Естонії щодо того, щоб тримати двері відкритими, відповідно до рішення Бухарестського саміту 2008 року, для України в НАТО як потужний мотивуючий стимул для реформ», - сказав Президент Петро Порошенко під час зустрічі зі ЗМІ за результатами переговорів з Президентом Естонської Республіки пані Керсті Кальюлайд.

Президент Петро Порошенко під час зустрічі зі ЗМІ за результатами переговорів з Президентом Естонської Республіки пані Керсті Кальюлайд зауважив, що економічна співпраця між країнами розвивається і товарообіг між Україною та Естонією за останній рік зріс майже на третину.

Президент України Петро Порошенко та Президент Естонської Республіки Керсті Кальюлайд обговорили питання запровадження миротворчої місії ООН за мандатом Ради безпеки ООН, участь представників Естонії у роботі моніторингової місії ОБСЄ та скоординовані дії у питанні звільнення українських політичних в’язнів, що утримуються на окупованих територіях та в Росії.

Президент зазначив, що в ході нинішнього візиту до України Президент Естонії Керсті Кальюлайд відвідає Донбас. «Я хочу подякувати пані Президенту, за те що вона є першим Президентом, який до програми свого візиту за нашим запрошенням, прийняла рішення відвідати Донбас, зустрітися з українськими воїнами та мешканцями, які проживають  на  звільненій території, з тимчасово переміщеними особами для  того, щоб на власні очі переконатися, як розвивається  ситуація на лінії зіткнення, і які кроки нам потрібно вжити для підвищення безпеки, зупинення війни і бойових дій з боку Російської Федерації і для скоординованих зусиль для отримання миру», - наголосив Петро Порошенко.

«Ми робимо все, що від нас залежить, щоб забезпечити, вибачте на слові, тиск на російського президента, щоб він нарешті віддав доручення і процес, який нами був розпочатий наприкінці минулого року, коли нам вдалося звільнити 74 заручників, ми обов’язково найскоріше продовжили. І українські герої якнайшвидше повернулися додому», - наголосив Глава держави.

На площі перед будинком Адміністрації Президента України відбулася офіційна церемонія зустрічі Президента України Петра Порошенка з Президентом Естонської Республіки пані Керсті Кальюлайд, яка перебуває в Україні з офіційним візитом.

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою. Співрозмовники обговорили актуальні питання двостороннього порядку денного, позитивно відзначили активну динаміку політичних контактів між Україною та Словаччиною та обговорили підготовку до саміту НАТО, який відбудеться в липні в Брюсселі.