Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Останні новини

«Розгляд законодавчої пропозиції Європейської Комісії щодо лібералізації візового режиму з Україною в Європейському Парламенті розпочнеться вже завтра. Ми зробимо все можливе для швидкого завершення цього процесу», - зазначив Мартін Шульц.

На засіданні Національної ради реформ, під головуванням Президента Петра Порошенко, було обговорено План пріоритетних кроків Уряду на 2016 рік.

Президент Петро Порошенко вручив українській льотчиці Надії Савченко найвищу державну нагороду України – орден «Золота Зірка» Героя України.

Президент Петро Порошенко зустрівся з українською льотчицею, Героєм України Надією Савченко після її звільнення із російської в’язниці і повернення в Україну.

Президент Петро Порошенко разом з дружиною пані Мариною та сином Михайлом, а також з українськими військовослужбовцями та дітьми з особливими потребами відвідали великий сольний концерт переможниці Євробачення-2016 Джамали. Зала столичного Палацу «Україна», де співачка ділилася своїми почуттями й емоціями, була переповненою. Це другий концерт Джамали після тріумфальної перемоги на міжнародному конкурсі у Стокгольмі.

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову у «Нормандському форматі». Глава держави наголосив, що Росія має вивести війська з окупованої частини України і припинити постачати туди зброю та найманців, а також закликав Росію звільнити всіх українських заручників.

Президент Петро Порошенко провів зустріч із Президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом в рамках робочого візиту до Стамбула. Під час зустрічі було досягнуто домовленості, що 3 тис. українських полісменів пройдуть навчання та тренінги у Туреччині.

Президент Петро Порошенко наголошує, що для повернення української льотчиці Надії Савченко, незаконно засудженої в Росії, докладається величезна кількість зусиль.

В ході робочого візиту до Туреччини Президент Порошенко провів двосторонню зустріч із Прем’єр-міністром Португальської Республіки Антоніу Луїшем Сантушем да Кошта. Глава Української держави висловив вдячність португальському уряду за послідовну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України в рамках ЄС та міжнародних організацій.

У розвиток тристоронньої телефонної розмови з Президентом Франції Франсуа Олландом і Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, яка відбулась 21 травня, Президент Петро Порошенко в понеділок вночі, після повернення зі Стамбула, проведе телефонну розмову у "Нормандському форматі".