Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Останні новини

На Майдані Незалежності у Києві відбулася урочиста церемонія проводів Національної паралімпійської збірної команди України на XV літні Паралімпійські ігри до Ріо-де-Жанейро. «Високо і гордо несіть синьо-жовтий прапор Батьківщини, пам’ятаючи, що разом із вами мільйони співвітчизників, наші воїни-захисники, з вами Україна», - йдеться у вітанні Петра Порошенка.

Протягом трьох днів, 25-27 серпня, у Запоріжжі у рамках соціальної програми Марини Порошенко пройшов другий етап тренінгів «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати». Тренінг став першим масштабним заходом практичного експериментального проекту «Розвиток інклюзивного освітнього середовища у Запорізький області», який розпочато 15 липня Благодійним Фондом Порошенка спільно з Міністерством освіти і науки України.

Президент України назвав примусове утримання в психіатричній клініці одного з лідерів Кримськотатарського народу Ільмі Умерова поверненням в сталінські часи. «Одного з лідерів Кримськотатарського народу Ільмі Умерова було запроторено до психіатричної лікарні. Ми бачимо, що сталінські часи 30-х років XX століття повністю повертаються», - сказав Президент в інтерв'ю американському телеканалу CNN.

Президент України підтримав ініціативу Всеукраїнської Ради церков і підписав Указ «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації». Підписання відбулося під час зустрічі з керівниками авторитетних українських та міжнародних протестантських об’єднань, які зібралися в Києві для проведення Другого Місіонерського форуму Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів.

Президент Петро Порошенко обговорив з Міністром закордонних справ Республіки Білорусь Володимиром Макеєм актуальні питання порядку денного двосторонніх відносин між Україною і Білоруссю.

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

З національним святом Україну привітали Королева Великої Британії Єлізавета ІІ, Імператор Японії Акіхіто, Король Швеції Карл Густав, Король Нідерландів Вільям-Александр, Король Тайланду Бхуміхол Адулядей, які висловили побажання щастя та добробуту українському народові з нагоди 25-річниці Незалежності України.

Глава Уряду Канади Джастін Трюдо привітав українців з усього світу з 25-ю річницею Незалежності нашої держави. "Канада повністю підтримує Україну у її важливих кроках на збільшення безпеки, процвітання і економічної незалежності для свого народу", - запевнив Джастін Трюдо.

Ми, Президенти України та Республіки Польща, у день відзначення 25-ї річниці незалежної України, підтверджуємо взаємно стратегічний характер наших відносин та декларуємо прагнення і надалі будувати українсько-польське сусідство на засадах спільного  цивілізаційного розвитку, який зміцнить наші відносини, стане тривалим сполученням наших відносин,  гарантуючи цим та майбутнім поколінням поляків і українців відчуття взаємної довіри, злагоди та безпеки.   

Україна вже подала три заяви проти Росії до Європейського суду з прав людини у зв'язку з анексією Криму і конфліктом на Донбасі і готує ще кілька, також наша держава звертатиметься до Міжнародного трибуналу ООН з морського права у зв'язку з порушенням Росією відповідної конвенції.