Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Останні новини

У рамках участі в роботі П’ятого саміту «Східного партнерства» Глава держави провів зустріч з Прем’єр-міністром Грузії Гіоргі Квірікашвілі.

У рамках робочого візиту до Брюсселя Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим.

У рамках візиту до Брюсселя для участі у П’ятому Саміті «Східне партнерство» Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Європейської народної партії Джозефом Долем.

Президент Петро Порошенко у Брюсселі провів зустріч з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском. «Надзвичайно вдячний Президенту Туску за абсолютно чітку, тверду і послідовну позицію підтримки України в європейських прагненнях, підтримки і санкцій проти РФ як наслідок агресії Російської Федерації проти України», - наголосив Глава держави представникам ЗМІ.

Росія має понести відповідальність за всі злочини, скоєні нею на окупованому півострові та проти кримськотатарського народу, заявив Президент Петро Порошенко журналістам після зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском. «Ми не збираємося з цим миритися. Росія має нести відповідальність за ці жахливі кроки», - наголосив Глава Української держави.

Петро Порошенко подякував Королю за політичну підтримку, солідарність та практичну допомогу Україні у протидії зовнішній агресії. У контексті вшанування 85-ї річниці пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років Петро Порошенко наголосив на важливості визнання Бельгією Голодомору злочином проти українського народу.

Президент України Петро Порошенко розпочав дводенний робочий візит до Брюсселя для участі у П’ятому саміті «Східного партнерства».

Президент Петро Порошенко підписав Указ про призначення Романа Труби Директором Державного бюро розслідувань. Глава держави наголосив: «Я абсолютно переконаний, що Ви маєте забезпечити повну незалежність Державного бюро розслідувань».

Глава держави підписав Указ № 381/2017 «Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об'єктів природно-заповідного фонду».

Президент України підписав Закон «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів».