Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Останні новини

Запровадження положень Закону дозволить забезпечити якісну підготовку до пісенного конкурсу «Євробачення» з дотриманням визначених строків виконання робіт та створить умови для оперативного прийняття управлінських рішень у сфері публічних закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для підготовки та проведення цього заходу.

Президент Петро Порошенко підписав Указ № 547/2016 «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна – НАТО», яким запроваджує новий порядок розроблення річних національних програм співробітництва України з НАТО (РНП) та оцінювання результатів їх виконання.

Президент Петро Порошенко провів телефонну бесіду з обраним Федеральним Президентом Республіки Австрія Александером Ван дер Белленом та привітав його з перемогою на президентських виборах, що відбулися 4 грудня.

Документ визначає одним із пріоритетів розвитку держави на 2017 рік підвищення правової, організаційної та фінансової спроможності місцевого самоврядування в Україні та покликаний вивести у наступному році процес добровільного об’єднання територіальних громад на завершальний етап.

Президент Петро Порошенко взяв участь в церемонії відкриття 142-го навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій (ССО) Збройних Сил України у місті Бердичів Житомирської області.

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко вручив «Золоті зірки» Героя України рідним загиблих вісімнадцятирічних воїнів-добровольців Героїв України Андрія Снітка і Сергія Табали.

У День 25-ї річниці Збройних Сил України Президент Петро Порошенко відвідав військовослужбовців, які перебувають на лікуванні у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь».

Під час робочої поїздки до Донецької області Президент  Петро Порошенко оглянув хід відновлювальних робіт мостового переходу через річку Казенний Торець Слов’янського району Донецької області, на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський поблизу села Семенівка.

Мовлення українських телеканалів та радіо буде відновлено на всій території України для того, щоб і мешканці окупованих районів Донецької та Луганської областей мали можливість дивитися українські телеканали, заявив Президент Петро Порошенко.  

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки у Донецьку область відвідав гору Карачун поблизу міста Краматорськ та взяв участь у запуску роботи відновленої радіотелепередавальної станції.