Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Марина Порошенко привітала із Міжнародним днем захисту дітей учасників всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!»

1 червня 2017 року - 18:36

Марина Порошенко привітала із Міжнародним днем захисту дітей учасників всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!»

У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня дружина Президента України Марина Порошенко відкрила Перший всеукраїнський фестиваль «Ми – діти твої, Україно!», який проходив у селі Пустоварівка на Київщині. У фестивалі взяли участь майже дві тисячі дітей. Це – діти-сироти з лінії розмежування у Донецькій області, діти з анексованого Криму, діти учасників АТО з Вінницької, Житомирської та Київської областей.

У вітальному слові Марина Порошенко підкреслила, що діти – це найдорожчий скарб для кожної родини і держави. «Для України ваше покоління особливе, бо ви – генерація українців, яка народжена в незалежній державі. А це означає, що вам притаманне загострене почуття гідності і справедливості», - сказала дружина Глави держави.

Спілкуючись із дітьми учасників АТО, Перша леді України зауважила: «Сьогодні ви зростаєте в Україні, яка знає високу ціну свободи і незалежності. У державі, яка визначила своїми орієнтирами європейські цінності й стандарти життя. І саме ви будете продовжувати розпочату нами справу розбудови європейської держави. Ви будете відновлювати українські підприємства і будувати сучасні міста. Розвивати українську науку і техніку, відроджувати культуру і мистецтво», - звернулася до дітей Марина Порошенко.

Дружина Президента України разом із головою Київської ОДА Олександром Горганом також взяли участь у церемонії покладання квітів до Меморіалу Героям Другої світової війни та Героям АТО.

У  рамках святкування відбувся парад вишиванок. Колонна почесних гостей та учасників фестивалю пройшлася центральною вулицею Пустоварівки  на чолі з чемпіоном світу з авіамодельного спорту Іллею Редюком.  

Марина Порошенко разом із дітьми також взяла участь у церемонії закладання парку «Сад миру» на честь учасників фестивалю «Ми – діти твої, Україно!».

Учасники фестивалю демонстрували свої таланти у вокалі, хореографії, інструментальній музиці, художньому мистецтві та художньому читанні.  

ф

Марина Порошенко відкрила Перший всеукраїнський фестиваль «Ми – діти твої, Україно!»

1 червня 2017 року - 18:41