Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Ми очікуємо розширення портфеля проектів ЄБРР в Україні – Президент після зустрічі з керівником Банку

22 січня 2016 року - 16:35

Ми очікуємо розширення портфеля проектів ЄБРР в Україні – Президент після зустрічі з керівником Банку

У рамках перебування на щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сумою Чакрабарті.

Глава Української держави відзначив, що ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні, та подякував за послідовну потужну підтримку нашої держави.

Сума Чакрабарті запевнив, що Європейський банк реконструкції і розвитку і надалі залишатиметься надійним партером України у проведенні реформ, зокрема в енергетичному секторі, в банківській системі, боротьбі з корупцією.

Співрозмовники відзначили важливість приватизації державних підприємств в Україні.

«Ми очікуємо розширення портфеля проектів ЄБРР для розвитку громадського транспорту, енергетики та комунальної інфраструктури», – підкреслив Петро Порошенко.

Співрозмовники відзначили ключову роль Європейського банку реконструкції та розвитку в проектах, пов'язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Глава держави запросив Президента ЄБРР відвідати Україну під час пам’ятних заходів з нагоди 30-річчя Чорнобильської катастрофи. 

ф

Робочий візит Президента до Швейцарської Конфедерації для участі у Давоському форумі

20 січня 2016 року - 21:35

нПов’язані новини

Президент Петро Порошенко в інтерв'ю американському телеканалу CNN відзначив високий рівень співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, які допомагають втіленню реформ в Україні.

Президент подякував українцям Швейцарії за активну участь у допомозі українській армії, а також за волонтерський рух, який діє у цій країні.

Сторони висловилися за активізацію роботи існуючих двосторонніх механізмів, передусім Українсько-грецької міжурядової робочої групи з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва для підвищення ефективності співпраці в рамках зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.