Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Під головуванням Глави АПУ відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні Ліги Чемпіонів 2018 року з футболу

26 травня 2017 року - 19:01

Під головуванням Глави АПУ відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні Ліги Чемпіонів 2018 року з футболу

Під головуванням Глави Адміністрації Президента України Ігоря Райніна відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні фінальних матчів Ліги Чемпіонів УЄФА та Ліги Чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017-2018 років з футболу. Раніше Кабінет Міністрів затвердив план заходів.

Учасники наради обговорили низку питань, які потребують вирішення - забезпечення належної безпеки, особливо на стадіонах і в аеропортах, створення інфраструктури та транспортного сполучення, забезпечення фінансування. Так, за словами Віце-президента Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Григорія Суркіса, експерти УЄФА назвали низку першочергових кроків, які мають бути вирішені, зокрема до жовтня 2017 року на НСК «Олімпійському» мають бути проведені необхідні роботи для підготовки стадіону до матчів. 

Ігор Райнін зазначив: «Центральна арена країни має бути готова до цієї важливої події»". Він звернувся з проханням до голови бюджетного комітету ВР, президента Федерації футболу Андрія Павелко та голови комітету з питань спорту ВР Артура Палатного, Міністра молоді і спорту Ігоря Жданова, Міністра фінансів Олександра Данилюка та Міністра юстиції Павла Петренка запропонувати до середини червня механізми розв’язання проблем, пов’язаних із функціонуванням НСК «Олімпійський».

Особливу увагу учасники засідання приділили питанню безпеки. Протягом останніх двох років фахівці УЄФА провели моніторинг щодо належного забезпечення охорони на НСК «Олімпійському». За результатами перевірки, було наголошено на необхідності покращення роботи служби безпеки, зокрема посилити заходи для недопущення можливості вчинення терактів, удосконалити механізми огляду глядачів перед матчем, провести професійну підготовку стюартів, забезпечити передачу фото- та відео-матеріалів правопорушень до правоохоронних органів та створити ефективну систему недопущення порушників на стадіон тощо.

Серед першочергових вимог УЄФА також розробка плану транспортного сполучення між аеропортами і центром Києва на час проведення фінальних матчів, забезпечення готелями належного рівня.

Ігор Райнін запропонував у червні провести наступне засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні Ліги чемпіонів 2018 року з футболу.