Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент наголошує на необхідності завершення демаркації україно-молдовського кордону

13 лютого 2017 року - 15:11

Президент наголошує на необхідності завершення демаркації україно-молдовського кордону

Президент Петро Порошенко наголошує на необхідності завершення демаркації кордону між Україною і Молдовою, включно з придністровською ділянкою.

«У 2009 році я, як Міністр закордонних справ України, розпочав цей процес. І ми наголошуємо на необхідності якомога швидшого завершення цього процесу», - сказав Глава держави на спільній з Прем’єр-Міністром Республіки Молдова Павлом Філіпом зустрічі з представниками ЗМІ.

За словами Петра Порошенка, цьому питанню та питанню розвитку прикордонної транспортної інфраструктури було приділено окрему увагу під час сьогоднішніх переговорів.

Президент також повідомив, що сторони домовилися про дії, спрямовані на поліпшення умов роботи пунктів пропуску. «Ми домовилися про ті кроки, які забезпечать спільний контроль на пунктах перетину україно-молдовського кордону для того, щоб максимально спростити перетин кордону для українських і молдовських громадян», - наголосив він.

Це стосується пункту пропуску Паланка-Маяки-Удобне та запровадження «революційного спільного контролю в «Кучурганах», зазначив Глава держави. Він також повідомив, що для облаштування пунктів перетину кордону планується, у тому числі, і залучення європейських коштів.

Прем’єр-міністр Молдови Павло Філіп, у свою чергу зазначив, що проект спільного контролю українсько-молдовському кордоні в районі Паланки та інших ділянках успішно реалізується. Він також повідомив, що буде прискорена робота з покращення прикордонної інфраструктури та приведення її до європейських стандартів.

ф

Зустріч Президента України з Прем’єр-міністром Республіки Молдова

13 лютого 2017 року - 12:56