Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент подякував колективу КПІ за нові воєнно-технічні розробки

20 липня 2017 року - 16:00

Президент подякував колективу КПІ за нові воєнно-технічні розробки

Президент висловив подяку колективу інституту за нові воєнно-технічні розробки, які були здійснені фахівцями університету та впроваджені в конкретні виробництва та технології оборонного сектору і працюють на захист суверенітету та територіальної цілісності нашої країни.

Президент наголосив, що для нього, як Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України є надзвичайно важливими успіхі наукового колективу КПІ в розробці та впровадженні нових розробок в оборонному секторі.

«Термін від розробки, від наукової ідеї до того, як технологія з’являється на лінії зіткнення займає 4-5-6 місяців», - підкреслив Порошенко. Він зазначив, що вчені КПІ створили унікальні розробки в таких прикладних сферах, як радіоелектронна боротьба, радари, дрони, конфіденційний зв'язок, система захисту, шифрування інформації. При цьому Президент підкреслив, що ці розробки вже поставлені на виробничі потужності  і працюють на захист України.

«Є унікальні розробки, які працюють на рівні найкращих світових аналогів», -сказав Петро Порошенко та підкреслив, що в 2014 році, коли Україні не продавали озброєння, допомога вчених та студентів Київської політехніки була надзвичайно важливою.

Президент окремо подякував творчому колективу розробників серійного оперативно-тактичного БПЛА «Спектратор», який вже активно використовується Збройними Силами України в зоні АТО.

ф

Відвідання Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського»

20 липня 2017 року - 13:24