Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент про навчання Seа Breeze 2017: Це – наша відповідь ідеологам, організаторам і спонсорам гібридних війн

17 липня 2017 року - 14:12

Президент про навчання Seа Breeze 2017: Це – наша відповідь ідеологам, організаторам і спонсорам гібридних війн

Президент Петро Порошенко привітав учасників українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ Seа Breeze, які у 2017 році відзначають двадцятиріччя. Глава держави підкреслив, що із року в рік ці навчання в умовах максимально наближених до бойових підвищують взаємну сумісність, вишкіл і злагодженість багатонаціональних підрозділів.

«Кожного разу це – удосконалення роботи штабу багатонаціональної тактичної групи в плануванні дій за стандартами НАТО. Але цього року участь української сторони значно підвищена в плануванні дій. Ці спільні навчання – наша відповідь ідеологам, організаторам і спонсорам гібридних війн», - сказав Петро Порошенко.

Президент наголосив, що спільна підготовка засвідчує єдність і готовність разом захистити мир і цінності, які поділяє трансатлантична спільнота – демократію і свободу, верховенство закону і права людини, територіальну цілісність і непорушність кордонів.

«У нинішніх умовах допомога наших іноземних партнерів у військовій та військово-технічній сферах є надзвичайно важливою. Хотів би подякувати вам, шановні друзі, за системне сприяння у навчанні українських воїнів, за те, що ви щиро і всебічно ділитеся своїм бойовим досвідом, який ви набули у різних куточках світу», - сказав Президент.

Глава держави висловив впевненість, що цьогорічні навчання стануть ще одним потужним кроком для досягнення стабільності в регіоні.

в
Відео
ф

Робоча поїздка Президента до Одеської області

17 липня 2017 року - 14:28