Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Швеції

26 серпня 2015 року - 18:20

Президент провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Швеції

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Королівства Швеція Стефаном Льовеном.

У відповідь на вітання Стефана Льовена з Днем Незалежності України Президент подякував Швеції за послідовну й активну підтримку суверенітету і територіальної цілісності нашої держави, а також окремо наголосив на важливості активізації діяльності міжнародної коаліції на захист України.

Співрозмовники обговорили безпекову ситуацію на Донбасі і наголосили на необхідності забезпечення безумовного виконання Мінських домовленостей російською стороною.

«Має бути пряма залежність між санкціями Євросоюзу та ходом виконанням Росією Мінських домовленостей і відновленням територіальної цілісності України», - зазначив Глава держави.

У цьому зв’язку Петро Порошенко поінформував Стефана Льовена про результати нещодавньої зустрічі з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель та Президентом Франції Франсуа Олландом.

Петро Порошенко та Стефан Льовен також спільно засудили вирок російського суду в справі українських громадян Олега Сенцова і Олександра Кольченка та домовилися координувати зусилля з метою задіяння всіх міжнародно-правових механізмів для швидкого звільнення українських громадян.