Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент провів телефонну розмову з Віце-президентом США

12 червня 2015 року - 22:06

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову із Віце-президентом США Джозефом Байденом.

Президент України ще раз висловив співчуття Джо Байдену з приводу непоправної втрати сина Бо. «Я бачив, що Ваш біль поділяв весь американський народ, і багато людей по всьому світу, також і в Україні. Я сподіваюсь, що ця любов та підтримка додасть Вам сил у цей складний час продовжити служити своїй країні», - заявив Президент.

Президент Порошенко подякував США за тверду позицію, висловлену під час нещодавнього Саміту «Великої сімки», що зокрема відображено у заяві її лідерів щодо можливого продовження санкцій у разі, якщо Росія піде далі у порушенні Мінських домовленостей. Співрозмовники обговорили важливість визначення наступних кроків і заходів у випадку подальшої ескалації ситуації на Донбасі.

Співрозмовники наголосили на важливості єдності цивілізованого світу у підтримці України. «Йдеться не лише про територіальну цілісність і суверенітет України. Якщо ми не переможемо, то світ чекають геополітичні катаклізми», - заявив Петро Порошенко.

Співрозмовники також обговорили процес виділення з боку США допомоги для зміцнення обороноздатності української армії. Президент України звернувся до Віце-Президента США як Голови Сенату підтримати відповідну законодавчу ініціативу.

Президент України та Віце-Президент США також обговорили можливості подальшої макрофінансової підтримки України.

Петро Порошенко запевнив у незворотності курсу реформ в Україні і боротьби з корупцією.