Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент відзначає високий рівень співпраці з МВФ та Світовим банком

22 січня 2016 року - 12:24

Президент відзначає високий рівень співпраці з МВФ та Світовим банком

Президент Петро Порошенко відзначає високий рівень співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, які допомагають втіленню реформ в Україні.

В інтерв'ю американському телеканалу CNN зі швейцарського Давосу Глава держави повідомив про останні домовленості з Директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард та очікувану допомогу Україні від МВФ у 2016 році. "Орієнтовно це буде 7 млрд. доларів. Я абсолютно впевнений, що ми знаходимся в чудовій формі співпраці з МВФ, Світовим банком", - сказав Петро Порошенко.

Президент також зазначив, що він пишається тим, що під час його останньої спільної прес-конференції з Крістін Лагард звучали слова від керівника МВФ: "Україна здивувала світ!".

Відповідаючи кореспонденту CNN Річарду Квесту на питання відносно економічної ситуації і процесу реформ в Україні, Президент наголосив: "Сьогодні ми маємо позитивну оцінку реформ з боку Європейського Парламенту, від Високого Представника Європейського Союзу, від керівника МВФ. Все це підтверджує той факт, що в Україні успішно відбувається імплементація реформ, що є особливо важким під час війни, а саме - реструктиризація суверенного боргу, вдосконалення банківської та фінансової системи, податкової системи, створення антикорупційних органів за абсолютно прозорою процедурою і багато багато іншого, що було зроблено в Україні останнім часом".

ф

Робочий візит Президента до Швейцарської Конфедерації для участі у Давоському форумі

20 січня 2016 року - 21:35

нПов’язані новини

Президент повідомив, що зараз обговорюється наступний Меморандум з МВФ. «Ми досягли домовленості, і, з моєї точки зору, амбітна програма реформ допоможе Україні в 2016 році, і я дякую за це Крістін Лагард», – сказав Президент.    

Під час Щорічного Всесвітнього економічного форуму у Давосі Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) Петером Маурером.

Сторони висловилися за активізацію роботи існуючих двосторонніх механізмів, передусім Українсько-грецької міжурядової робочої групи з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва для підвищення ефективності співпраці в рамках зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.