Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент зателефонував пілоту Олександру Акопову та особисто повідомив про високу державну нагороду

29 липня 2017 року - 11:50

Президент зателефонував пілоту Олександру Акопову та особисто повідомив про високу державну нагороду

Президент України Петро Порошеко зателефонував пілоту Олександру Акопову, який врятував життя пасажирів у турецькому Стамбулі. Під час розмови Глава Держави особисто подякував Олександру за його вчинок.

"Завдяки Вашому надвисокому професіоналізму та Вашій нечуваній витримці 121 пасажир та 6 членів екіпажу відтепер можуть святкувати свій другий день народження. Україна пишається такими своїми синами", - зазначив Президент під час розмови.

Петро Порошенко також повідомив, що прийняв рішення і підписав Указ про нагородження Олександра Акопова орденом «За мужність» ІІІ ступеня та пообіцяв особисто вручити нагороду під час перебування пілота в середині серпня в Україні.

В свою чергу Олександр Акопов розповів Президентові подробиці інциденту та поділився, що незважаючи на пережиту надзвичайну ситуацію перебуває в хорошому настрої і готовий далі виконувати свої обов'язки. Пілот подякував Петру Порошенку за дзвінок та високу державну нагороду.

нПов’язані новини

Президент України Петро Порошенко відзначив орденом "За мужність" українського льотчика Олександра Акопова, який 27 липня в надзвичайно складних погодних умовах, врятував життя 121 пасажира та 6 членів екіпажу, бездоганно виконав посадку аварійного пасажирського лайнера в аеропорту Стамбула "Ататюрк".