Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Розпочався другий день візиту Президента України до США

27 вересня 2015 року - 17:16

Президент України на початку другого дня свого робочого візиту до Сполучених Штатів Америки візьме участь у сесії-відкритті конференції «Глобальна ініціатива Клінтона». Пряма трансляція - на сайті ініціативи. Сьогодні також запланована низка важливих заходів та міжнародних зустрічей за участю Глави держави.

Серед головних подій дня - участь Президента України в Саміті з прийняття Цілей сталого розвитку в рамках Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Передбачається пряма трансляція заходу.

Після участі в Саміті, Президент України проведе зустріч з представниками найбільших єврейських організацій в Сполучених Штатах Америки та низку двосторонніх зустрічей. Так, заплановані його зустрічі з Прем’єр-міністром Великої Британії Девідом Кемероном та Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, інші зустрічі з лідерами країн-партнерів України.

О другий половині дня Президент України разом з дружиною візьме участь в церемонії покладання квітів до Меморіалу пам’яті загиблих під час терористичних атак 11 вересня 2001 року та проведе зустріч з представниками засобів масової інформації.

Сьогодні ж ввечері у Глави Української держави запланована зустріч з експертами та політиками в Атлантичній Раді (Гарвардський клуб Нью-Йорку), де Президент зробить доповідь щодо ситуації в нашій країні з огляду на агресію з боку Росії.

Пізно ввечері Президент дасть інтерв’ю американській газеті Washington Post.