Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО взяв участь у відкритті проекту «Переможці 2»

20 квітня 2017 року - 10:20

Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО взяв участь у відкритті проекту «Переможці 2»

19 квітня Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в антитерористичній операції, Вадим Свириденко взяв участь у відкритті соціального мультимедійного проекту «Переможці 2» про воїнів АТО, які втратили кінцівки.

Організатори заходу – програма ТСН телеканалу «1+1» та журнал «Viva!». Автори фотоісторій – Олександр Мордерер та Тетяна Рубльова.

Герої проекту — 12 бійців АТО, які втратили кінцівки, та три паралімпійці. Цей проект про тих хто не втратив силу духу, жагу до життя та продовжують тренувати тіло надихаючи інших. Цей проект про людей з необмеженими можливостями, який зміг увібрати у себе так багато душевної теплоти та відвертості, яку хочеться побачити та відчути.

Проект «Переможці» перш за все благодійний. Кожен, хто придбає спеціальний випуск журналу «Viva», зможе допомогти хлопцям у здійсненні їх мрії – отриманні спортивного протезу та повноцінно насолоджуватись життям.

На переконання Вадима Свириденка, організатори заходу змогли зробити свято сили духу та єднання на якому зустрілись так багато людей, що знають одне одного. В одній залі стільки посмішок, обіймів, приємних та важливих зустрічей.

Уповноважений Президента Вадим Свириденко зазначив: «Я був дуже радий бачити тих, хто пройшов важкий шлях від поранення до цієї миті. Усі ви – справжні Переможці та маєте змогу брати участь у проектах і показувати усьому світу свою силу духу та прекрасну душу! Я пишаюсь кожним з вас та бажаю кожному успіхів у житті. Ви надзвичайні! Я радий бути з вами та одним з учасників проекту».

Кожен охочий може відвідати виставку та на власні очі побачити вражаючі триметрові світлини. Експозиція працюватиме до 30 квітня 2017 року в залі Ballpark НСК "Олімпійський" з 11:00-21:00 години. У вихідні екскурсії буде проводити куратор проекту Соломія Вітвіцька.