Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Вітання Президента учасникам, гостям та організаторам IX Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи»

22 вересня 2017 року - 09:00

Шановні друзі!

Щиро вітаю організаторів, учасників і гостей IX Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи».

Вже традиційний щорічний Форум є найвагомішим економічним заходом на Сході України, який збирає велику кількість керівників органів влади, експертів, дипломатів, представників міжнародних організацій та фондів. Кожного року він відкриває перед бізнесом можливості для пошуку нових інвестиційних та торговельних партнерів.

Харківський форум є платформою для відкритого діалогу між владою і бізнесом, для встановлення контактів між інвесторами та підприємствами, що шукають фондів для впровадження інноваційних ідей та розширення виробництва.

Як я вже зазначав у цьогорічному Посланні до Верховної Ради України, сценарій розвитку нашої держави - "Успішна європейська Україна успішних українців". І я впевнений, що Форум є одним із драйверів впровадження цього сценарію в життя.

Бажаю усім ефективної роботи, активного обміну думками та досвідом.

Петро ПОРОШЕНКО