Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Вітання Президента учасникам з’їзду Української асоціації районних та обласних рад

17 лютого 2017 року - 12:28

Шановні учасники та гості з’їзду!

Реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади є яскравим прикладом успішного впровадження комплексу системних змін в Україні. В цьому контексті сьогоднішній з’їзд повинен стати початком нового етапу діяльності Української асоціації районних та обласних рад.

Суспільство очікує від Асоціації нарівні з іншими представницькими органами місцевих рад участі у втіленні в життя реформ, забезпечення узгоджених дій органів місцевого самоврядування районного та обласного рівня щодо сприяння місцевому та регіональному розвитку.

Разом з іншими асоціаціями органів місцевого самоврядування, державними органами, інституціями громадянського суспільства, відповідними міжнародними організаціями ви маєте бути помічниками для органів місцевого самоврядування всіх рівнів: сприяти максимально ефективному здійсненню місцевими радами наданих повноважень у соціальній, економічній, регуляторній, фінансовій та інших сферах, допомагати у відстоюванні прав та інтересів територіальних громад під час впровадження реформи.

Маю надію і тверде переконання - активна участь Української асоціації районних та обласних рад у процесах децентралізації влади стане пріоритетною у вашій діяльності.

Як Президент України обіцяю всебічну підтримку реформи місцевого самоврядування. Разом ми досягнемо нашої спільної мети - появи в Україні самодостатніх та процвітаючих громад.