Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Вітання Президента воїнам-танкістам, ветеранам танкових військ, працівникам танкобудівної галузі України з нагоди професійного свята

10 вересня 2017 року - 09:00

Шановні воїни-танкісти!

Дорогі ветерани танкових військ і танкобудівники України!

Сердечно вітаю вас із Днем танкістів.

Відроджені неймовірними зусиллями українського народу та загартовані у запеклих боях з ворогом танкові війська є броньованим кулаком Збройних Сил України, який у разі загострення ситуації спроможний і зупинити наступальні дії агресора, і пробити його найміцнішу оборону.

Українські танкові екіпажі добре опанували та вміють майстерно застосовувати свою грізну зброю - потужні вітчизняні танки, створені нашими конструкторами та робітниками - представниками однієї з передових бронетанкових шкіл світу. Своєю надзвичайною мужністю, професійністю та безстрашністю, виявленими під час боїв з російським агресором, вони довели, що міцніше української броні є лише українські воїни-танкісти.

Щиро дякую вам - сталевим лицарям України - за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву, продемонстровані під час захисту незалежності та територіальної цілісності України.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв-танкістів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Висловлюю вдячність ветеранам танкових військ за їх активну громадянську позицію та вагомий внесок у відновлення боєздатності Українського війська.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Слава воїнам-танкістам!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Петро ПОРОШЕНКО