Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Ворог бачить позитивні зміни у Збройних Силах, тому й намагається розхитати ситуацію в тилу - Президент

22 лютого 2017 року - 13:31

Ворог бачить позитивні зміни у Збройних Силах, тому й намагається розхитати ситуацію в тилу - Президент

Президент Петро Порошенко на оперативному зборі керівного складу Збройних Сил України наголосив: ефективність українського війська не залишилась непоміченою ворогом, який тепер намагається дестабілізувати ситуацію всередині країни.

«Ворог помітив позитивні зміни у Збройних Силах України. Інакше би він не подвоював і не потроював зусиль із внутрішньої дестабілізації. Фронт не по зубах, то ламають голову, що б зробити такого, аби вибухнуло в тилу. І не просто думають, а діють. І не самі, а за допомогою п'ятої колони», - підкреслив Петро Порошенко.

Президент нагадав, що днями СБУ викрила групу саме таких «колоністів», які готували різноманітні заходи із дестабілізації ситуації в Україні на пряме замовлення із Росії. Вони адміністрували сайти, збирали багатосоттисячні групи під назвами «Українська революція», «Третій майдан». Адміністрували це все із Санкт-Петербургу і Москви.

«Але це не єдина технологія, якою володіє Москва. Комусь вона напряму віддає накази, які виконуються за гроші чи навіть за ідею. Але хіба мало таких, кого вона використовує всліпу? Кому й наказувати не треба, самі все зроблять - або в силу політичної короткозорості, або внаслідок вузькопартійного егоїзму. Це ті, хто не знає жодних меж у внутрішньополітичній боротьбі, хто не вважає за гріх ані прийняти пас у зовнішнього ворога, ані подати пас йому», - зазначив Глава держави.

За словами Президента, в Москві, а дехто і в Києві, докладали зусиль, аби в роковини загибелі Героїв Небесної Сотні вчинити якомога більше провокацій. «Вони шукали й шукають бодай краплю крові, яка б спричинила масові акції протесту. До речі, найголосніше третій Майдан віщували канал «Звєзда» та інші російські ресурси», - зауважив він.

Петро Порошенко подякував десяткам тисяч киян та тим, хто приїхав у столицю, які в ці дні взяли і беруть участь у скорботних заходах в пам'ять загиблих героїв, і не реагують на жодні провокаційні антидержавні заклики. І тим, хто в ці дні мирно висловлює свій протест, бо за таке право стояв і боровся Майдан.

Він зазначив, що як Президент буде захищати інтереси цих українців.

«Хотів би окремо висловити подяку і керівництву правоохоронних органів. Я хочу відмітити, що вони цього разу блискуче спрацювали. Ваш авторитет і фронтовий досвід, і нове навчання дають можливість нам бути впевненим у забезпеченні миру та спокою. Як військові сили забезпечують мир та спокій українських громадян на фронті, так і нова українська поліція робить це в тилу - забезпечує безпеку для учасників масових заходів, захищаючи масові скупчення людей від ймовірних терористичних актів та будь-яких провокацій із застосуванням зброї», – сказав Петро Порошенко.

Президент зауважив, що в цей період було вилучено десятки одиниць зброї, гранати, десятки бейсбольних біт, кастетів, вибухових пакетів, «з якими ці провокатори збиралися «святкувати» третю річницю загибелі Героїв Небесної Сотні».

Глава держави також підкреслив, що однією із найвагоміших складових гібридної війни є інформаційна агресія: «Останнім часом Росія особливо щедро засіває наш інформаційний простір повідомленнями, суть яких зводиться до того, аби зняти з неї - Російської Федерації відповідальність за агресію, призначити когось з України винними за продовження війни».

«Ця цинічна брехня, на жаль, підхоплюється та тиражується частиною українських політиків. Причому на фронті дуже добре відомо хто відповідає за агресію, хто першим відкриває вогонь і не виникає питань, що вони роблять на нашій українській землі. А тут всередині, політикани підривають нашу обороноздатність, бо б'ють по головному – по непереможному патріотичному духові кожного українця і всіх українців як великої європейської нації», - сказав Президент. 

«Що спусковий курок війни, що ключі від миру зараз знаходяться не в Україні, а знаходяться в Москві, у Кремлі», - підкреслив Глава держави.

нПов’язані новини

Загроза повномасштабної агресії з боку Російської Федерації нікуди не ділася. І ця загроза не лише сочиться через неконтрольовані нами прикордонні ділянки на Донбасі, вона нависає по всій лінії кордону з Російською Федерацією, і навіть більше.