Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

ЄНП залишатиметься надійним партнером України у реалізації європейського порядку денного

17 травня 2017 року - 17:55

ЄНП залишатиметься надійним партнером України у реалізації європейського порядку денного

Президент Петро Порошенко під час робочого візиту до Страсбурга зустрівся з Президентом Європейської народної партії (ЄНП) Жозефом Долем та Головою політичної групи ЄНП в Європейському Парламенті Манфредом Вебером.

Глава держави відзначив, що рішення про надання безвізового режиму для українських громадян зробило сильнішими і Україну, і ЄС, оскільки свобода пересування є одним із фундаментів демократичної спільноти. Як і проведення на високому рівні «Євробачення», гасло якого «Святкуймо різноманіття та рівність», стало черговим підтвердженням, що Україна є невід’ємною частиною єдиної європейської сім’ї.

Відбувся обмін думками щодо подальших кроків з реалізації європейського порядку денного України, зокрема висловлено спільне очікування щодо завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію.      

Керівництво ЄНП запевнило, що Україна і надалі відчуватиме повну підтримку з боку найвпливовішої європейської партії як у питанні проведення реформ, так і відновлення територіальної цілісності, включаючи санкційну складову.

Глава держави поінформував про перебіг виконання Мінських домовленостей та продовження російської агресії. Сторони засудили черговий цинічний обстріл Авдіївки, у результаті якого загинуло чотири мирних жителя. 

Президент України також наголосив, що вшанування 18 травня 73-ї річниці депортації кримських татар є болючим нагадуванням про нинішні порушення прав людини на півострові та закликав підтримати зусилля України з деокупації Криму.