Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

нновини

Президент України зустрівся з Прем’єр-міністром Молдови

24 листопада 2017 року - 20:25

Петро Порошенко та Павло Філіп підтвердили взаємну підтримку суверенітету і територіальної цілісності двох держав в умовах існуючих викликів і загроз.

У Брюсселі відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом

24 листопада 2017 року - 20:05

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.

Президент про Спільний авіаційний простір: М’яч - на полі ЄС, вони зараз роблять все, щоб узгодити це питання

24 листопада 2017 року - 18:39

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками ЗМІ у Брюсселі зауважив, що Україна вимагає ухвалення рішення про Спільний авіаційний простір. «Жодних обговорень це не потребує . М’яч знаходиться на полі ЄС, і вони зараз роблять все для того, щоб узгодити», - розповів Глава держави .

Саміт Східного партнерства має спільне подальше бачення щодо України - Президент 

24 листопада 2017 року - 18:25

Президент Петро Порошенко підкреслив, що під час Саміту Східного партнерства його учасниками було вироблене спільне подальше бачення перспектив України, яке було вперше продемонстровано під час саміту Україна-ЄС в Києві влітку цього року.

Нам вдалося об’єднати Європейський Союз навколо ідеї миротворчої місії на Донбасі, - Президент про підсумки Саміту Східного партнерства

24 листопада 2017 року - 18:21

Глава держави підкреслив, що українській делегації також вдалося вирішити ще одне важливе політичне питання - об’єднати позиції  країн  Європейського Союзу навколо миротворчої місії на Донбасі.

Президент: Наступного тижня Єврокомісія оголосить про проект макрофінансової допомоги Україні на 2018-2019 роки

24 листопада 2017 року - 18:07

«Домовились про те, що наступного тижня Єврокомісія випустить комюніке про дуже амбітний проект макрофінансової допомоги на 2018-2019 роки. Три транші. Такий саме обсяг. При чому починаємо працювати прямо з січня місяця 2018 року», - розповів Глава держави представникам ЗМІ у Брюсселі. Президент висловив сподівання, що ці домовленості будуть реалізовані.

Президент України провів зустріч з Прем'єр-міністром Королівства Швеція

24 листопада 2017 року - 16:52

Президент України Петро Порошенко провів переговори з Прем'єр-міністром Швеції Стефаном Льовеном.

Переглянути всі новини