Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

нновини

Система нерозповсюдження ядерної зброї має бути дієвою, інакше щороку виникатимуть нові Північні Кореї – Президент

19 вересня 2017 року - 03:52

Президент Петро Порошенко під час відвідання Військової академії «Вест-Пойнт» наголосив, що Україна бореться і за свою землю, і за свободу всього світу.

Рішення про постачання американського оборонного озброєння підвищить вартість російської агресії – Президент України

19 вересня 2017 року - 03:16

«На жаль, питання про забезпечення України новими оборонними озброєннями спричинило гарячі дискусії в США на основі кількох міфів», - сказав Президент Петро Порошенко під час виступу у Військовій академії США «Вест-Пойнт» у ході робочого візиту до Сполучених Штатів Америки.

Ми дуже цінуємо, що Сполучені Штати Америки стоять пліч-о-пліч з нами в нашій боротьбі – Президент України

19 вересня 2017 року - 03:00

«Ми дуже цінуємо той факт, що Сполучені Штати стоять пліч-о-пліч в нашій боротьбі», - сказав Президент Петро Порошенко під час виступу у Військовій академії США «Вест-Пойнт».

Президент кадетам Військової академії США: Ніколи не зраджуйте своїм мріям – це суть успіху

19 вересня 2017 року - 02:53

Президент України Петро Порошенко під час робочого візиту до Сполучених Штатів Америки відвідав Військову академію США «Вест-Пойнт».

Світ визнає ефективність наших реформ – Президент

18 вересня 2017 року - 22:16

Під час робочого візиту до Сполучених Штатів Америки Президент Петро Порошенко провів зустріч з представниками міжнародних інвестиційних інституцій, під час якої привітав іноземних інвесторів із завершенням процесу розміщення українських суверенних бондів на $3 млрд та подякував за довіру до нашої країни.

Президент разом з дружиною зустрівся з лідерами української громади та представниками кримськотатарських організацій в США

18 вересня 2017 року - 21:09

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко зустрівся з лідерами української громади та представниками кримськотатарських організацій в США. Президентське подружжя оглянуло Український музей у Нью-Йорку.

Під час змін, які відбуваються в країні, ми повинні дати можливість говорити тим, для кого ми робимо ці зміни! - Микола Кулеба

18 вересня 2017 року - 20:22

Сьогодні в Адміністрації Президента України відбувся круглий стіл "Діти - провідники змін" за участі всесвітньо відомого мотиваційного оратора Ніка Вуйчича, Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби та випускників інтернатних закладів.

Переглянути всі новини