Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

нновини

Президент України зустрівся з Президентом Румунії

30 березня 2017 року - 14:29

У ході робочого візиту на Мальту Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Президентом Румунії Клаусом Йоханнісом.

​Президент провів зустріч із Прем’єр-міністром Республіки Хорватія

30 березня 2017 року - 14:18

Глава держави подякував за послідовну політичну підтримку з боку Хорватії суверенітету і територіальної цілісності України, важливу гуманітарну допомогу нашій країні, активне сприяння у питаннях європейської інтеграції.

Марина Порошенко вручила відзнаку «Янгол добра» в рамках Національного проекту «Благодійна Україна-2016»

30 березня 2017 року - 13:59

Дружина Президента Марина Порошенко відвідала ювілейну V церемонію нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2016». Перша леді вручила відзнаку «Янгол добра» Міжнародному благодійному фонду «Українська Біржа Благодійності», який став першим у номінації «Всеукраїнська благодійність».

Президент України зустрівся з Прем’єр-міністром Іспанії Маріано Рахоєм

30 березня 2017 року - 13:42

Співрозмовники відзначили важливість підтримання регулярних контактів на найвищому рівні, у тому числі шляхом обміну візитами. Прем’єр-міністр Іспанії підтвердив, що його країна завжди надаватиме сприяння Україні у реалізації її євроінтеграційних прагнень, зокрема у контексті завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та лібералізації візового режиму для громадян України.

Президент України зустрівся з Президентом Європейського Парламенту Антоніо Таяні

30 березня 2017 року - 13:05

Глава держави висловив сподівання на позитивне голосування Європейським Парламентом рішення щодо запровадження Євросоюзом безвізового режиму для українських громадян на найближчій пленарній сесії.

Глава Української держави зустрівся з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском

30 березня 2017 року - 12:55

Лідери обговорили останні події на Донбасі і засудили дії Росії, спрямовані на порушення Мінських домовленостей та підрив мирного процесу. Співрозмовники підтвердили важливість збереження санкцій Європейського Союзу проти Росії до повного відновлення територіальної цілісності України, включаючи Крим.

Президент України провів зустріч з Президентом Республіки Мальта

30 березня 2017 року - 11:50

Співрозмовники висловили готовність інтенсифікувати українсько-мальтійський політичний діалог на всіх рівнях. У цьому зв’язку було підтверджено запрошення Президенту України відвідати Мальту з державним візитом у травні цього року.

Переглянути всі новини