Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

нновини

Президент підписав Закон, яким ратифікується Угода про оперативне та стратегічне співробітництво між Україною та Європолом

26 липня 2017 року - 14:07

Набуття чинності Угодою поглибить інтеграцію України до політики Європейського Союзу у сфері юстиції та внутрішніх справ, у розвиток досягнень в рамках Плану дій ЄЄ із лібералізації візового режиму між Україною та ЄЄ.

Чекаю подальших кроків із посилення безпеки та викорінення корупції - Президент призначив нового керівника Держприкордонслужби Петра Цигикала

25 липня 2017 року - 17:57

Президент Петро Порошенко призначив новим керівником Державної прикордонної служби України генерал-лейтенанта Петра Цигикала і представив його колективу відомства.

Президент України провів телефонну розмову в Нормандському форматі

24 липня 2017 року - 15:18

Президент України назвав останні дні липня одними з найкривавіших у 2017 році і закликав Росію негайно припинити агресивні дії і постачання зброї на окуповані території.

Президент підписав Закон, який посилює соціальний захист осіб з інвалідністю в Україні

24 липня 2017 року - 10:00

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2109-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю».

Українсько-білоруська програма культурного співробітництва на 2017-2021 роки розширює можливості в реалізації спільних проектів у цій сфері – Президент

21 липня 2017 року - 16:47

Підписана сьогодні Програма співробітництва у сфері культури між Міністерством культури України та Міністерством культури Республіки Білорусь на 2017 – 2021 роки збільшує можливості двох держав у реалізації спільних проектів, переконаний Президент Петро Порошенко.

Україна і Білорусь мають багато спільних інтересів та проектів – зустріч Петра Порошенка і Олександра Лукашенка

21 липня 2017 року - 16:39

«В нас дуже багато спільних інтересів, дуже багато спільних проектів. І наша співпраця є надзвичайно ефективною, корисною і взаємовигідною», - наголосив Глава Української держави. За його словами, очільники України та Білорусі мають політичну волю і наполегливе прагнення втілювати ці інтереси в життя заради процвітання двох народів і зміцнення незалежності обох країн.

Українсько-білоруський кордон ніколи не буде кордоном війни - зустріч Президентів України та Білорусі

21 липня 2017 року - 15:56

«І за Вашу підтримку сьогодні, коли я вкотре отримав запевнення від Вас, пане Президенте, у тому, що територія дружньої для України Республіки Білорусі ніколи не буде використовуватися для агресивних дій проти України, а українсько-білоруський кордон ніколи не буде кордоном війни»,  - сказав Глава держави.

Переглянути всі новини