Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

нновини

За участю керівництва Офісу Президента відбувся брифінг для представників Комітету ЄС з питань політики та безпеки

30 березня 2023 року - 23:06

За участю керівника Офісу Президента Андрія Єрмака відбувся брифінг для представників Комітету Європейського Союзу з питань політики та безпеки щодо протистояння повномасштабному вторгненню Російської Федерації та розвитку спроможностей сил оборони України.

400 днів нашої оборони від повномасштабної агресії – це колосальний шлях, який ми пройшли всі разом – звернення Президента України

30 березня 2023 року - 21:43

Зробимо все, щоб швидше настав той день, коли я зможу подякувати вам, дорогі українці, за нашу з вами перемогу!

Заступник керівника Офісу Президента й очільник Генерального директорату ЄК з питань європейського цивільного захисту обговорили відновлення цивільних об’єктів

30 березня 2023 року - 21:12

Сторони обговорили гуманітарну ситуацію в Україні та основні потреби українського населення в різних регіонах країни, які склалися внаслідок російської збройної агресії.

Президент України провів зустріч із делегацією німецького концерну Rheinmetall

30 березня 2023 року - 17:16

Президент акцентував на необхідності подальшого поглиблення та інтенсифікації партнерства з метою забезпечення як нагальних потреб сил оборони України, так і для суттєвого посилення обороноздатності нашої держави в перспективі. 

Андрій Єрмак провів телефонну розмову з міністром підприємств та виробництва Італії

30 березня 2023 року - 14:02

Співрозмовники обговорили шляхи реалізації домовленостей, досягнутих під час телефонної розмови Президента України Володимира Зеленського з Головою Ради міністрів Італійської Республіки Джорджею Мелоні 29 березня.

Підтримати наших людей зараз – це зрозуміти, наскільки важливо не залишитися морально нейтральними до зла – звернення Президента України до Національної ради Австрії

30 березня 2023 року - 13:20

Я впевнений, що українська формула миру допоможе світу захиститись і від інших подібних агресій. І впевнений, що попри все ми збережемо нашу людяність, нашу цивілізованість, нашу моральність і нашу віру в те, що зло завжди програватиме.

Щоб перемогти тиранію, потрібне більше єднання; демократичний світ здатен його досягти – звернення Володимира Зеленського

29 березня 2023 року - 22:22

І всі ми разом: українці, усі європейці, наші американські союзники, наші друзі на всіх континентах – в Африці, в Азії, в Латинській Америці, в Австралії – будемо робити все, щоб перемогу наблизити. Перемогу України. Перемогу свободи.

Переглянути всі новини
кКорисні посилання