Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Національна рада реформ

Про Національну раду реформ

Для забезпечення політичного консенсусу у процесі проведення реформ Президент України П.Порошенко Указом від 13 серпня 2014 року № 644 створив Національну раду реформ.

Національна рада реформ є спеціальним консультативно-дорадчим органом при Президентові України з питань стратегічного планування, узгодження позицій щодо впровадження в Україні єдиної державної політики реформ та їх реалізації.

Метою діяльності Національної ради реформ є забезпечення впровадження єдиної, узгодженої державної політики реформ в Україні, налагодження ефективного механізму взаємодії державних органів та інститутів громадянського суспільства в процесі здійснення реформ із залученням до співпраці з цих питань міжнародної спільноти, впровадження системного підходу до стратегічного планування, узгодження позицій та моніторингу реалізації реформ щодо забезпечення сталого розвитку України як передумови зростання добробуту її населення, досягнення європейських стандартів забезпечення та захисту прав і свобод людини і громадянина.

Сучасна Україна зіштовхнулась з багатьма новими викликами, які вимагали виконання амбітних цілей і завдань. Це потребувало сфокусованих і скоординованих дій усіх зацікавлених сторін: Президента, Прем'єр-міністра, Голови Верховної Ради, голів фракцій, парламентарів, міністрів, представників громадськості та бізнес-асоціацій. Ефективна взаємодія та співпраця стількох учасників може бути забезпечена командною роботою, ефективною координацією та чітким розподілом обов’язків. Саме тому була створена Національна рада реформ, яка зібралась на перше засідання 24 грудня 2014 року. Для учасників Нацрада стала інструментом забезпечення прогресу у впровадженні змін, а саме: вирішення проблемних питань, узгодження позицій сторін, прискорення дій суміжних органів влади. Я переконаний, що одним з найважливіших завдань є збереження Нацради реформ, як живого організму, з гарячими дискусіями, аргументованими доповідями та конкретними рішеннями” - Дмитро Шимків, Заступник Глави Адміністрації Президента України, секретар Національної ради реформ.


Засідання Національної ради


Звіти


HOW-TO, або Посібник реформатора

(завантажити у форматі pdf: українською, англійською)