Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №1045/2005-рп

Про делегацію України для участі у переговорах між Україною та Великою Соціалістичною Народною Лівійською Арабською Джамагирією щодо підготовки проекту Договору між Україною та Великою Соціалістичною Народною Лівійською Арабською Джамагирією про правові відносини і взаємну правову допомогу в цивільних і кримінальних справах

1. Утворити делегацію України для участі у переговорах між Україною та Великою Соціалістичною Народною Лівійською Арабською Джамагирією щодо підготовки проекту Договору між Україною та Великою Соціалістичною Народною Лівійською Арабською Джамагирією про правові відносини і взаємну правову допомогу в цивільних і кримінальних справах (м. Тріполі, Велика Соціалістична Народна Лівійська Арабська Джамагирія), в такому складі: 

ГОРБУНОВА Лідія Миколаївна

заступник Міністра юстиції України, глава делегації

 

 

 

КАСЬКО Віталій Вікторович

старший прокурор міжнародно-правового управління Генеральної прокуратури України

 

 

 

МАРЧЕНКО Людмила Іванівна

завідувач відділу департаменту Головної державно-правової служби Секретаріату Президента України

 

 

 

МЕЛЬНИК Андрій Ярославович

заступник керівника департаменту - завідувач відділу Головної служби зовнішньої політики Секретаріату Президента України

 

 

 

СИБІГА Андрій Іванович

начальник відділу Договірно-правового управління Міністерства закордонних справ України

 

 

 

ТЕРЛЕЦЬКИЙ Олександр Олександрович

суддя Верховного Суду України (за згодою)

 

 

 

ШЕВЧЕНКО Катерина Георгіївна

начальник управління - заступник директора Департаменту Міністерства юстиції України.

Дозволити главі делегації України вносити в разі потреби зміни до складу делегації України, залучаючи до її роботи членів Експертної групи з підготовки проектів міжнародних договорів України про правові відносини та правову допомогу у цивільних і кримінальних справах, утвореної Указом Президента України від 24 квітня 2004 року № 476.

2. Міністрові юстиції України за погодженням з Міністерством закордонних справ України затвердити вказівки делегації України на переговори.

3. Кабінету Міністрів України вирішити питання щодо виділення коштів  в  іноземній валюті для забезпечення участі у переговорах Горбунової  Л.М.,  Каська  В.В.,  Марченко Л.І.,  Мельника А.Я.,  Терлецького О.О., Шевченко К.Г. у м.Тріполі (Велика Соціалістична Народна Лівійська Арабська Джамагирія).

Президент України  Віктор ЮЩЕНКО

16 травня 2005 року