Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №132/2007

Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій Дніпропетровської області

За значний особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток Дніпропетровської області, вагомі трудові досягнення та з нагоди 75-річчя утворення області постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ЛЮБОНЕНКА Юрія Вікторовича – Криворізького міського голову

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ФАЛЮША Валерія Борисовича – начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ГУБАРЄВА Володимира Вікторовича – генерального директора акціонерного товариства «Трест Дніпродорбуд», м. Дніпропетровськ
ЄСАУЛОВА Геннадія Олександровича – голову правління – генерального директора акціонерного товариства «Нижньодніпровський трубопрокатний завод»
КУДРЯШОВУ Олену Павлівну – дільничного педіатра поліклініки № 1 Нікопольської міської дитячої лікарні
ПІДЛУБНОГО Василя Івановича – першого віце-президента Міжнародної науково-промислової корпорації «Веста», м. Дніпропетровськ
СІРОГО Василя Івановича – голову Дніпропетровського обласного товариства політичних в'язнів і репресованих

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

БОГДАНЕНКА Олександра Васильовича – учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, м. Дніпропетровськ

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

САМОФАТ Надію Іванівну – доярку товариства «Дружба-Казначеївка», Магдалинівський район

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БУРЯКА Володимира Яковича – директора Володимирського сільського будинку культури, Томаківський район
ОГОЛЯ Василя Петровича – тракториста-машиніста селянсько-фермерського господарства «Славія», Софіївський район

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ХИЛЬЧЕНКУ Владиславу Валерійовичу – технічному директорові – головному інженерові акціонерного товариства «Криворіжаглобуд»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

МАКСИМОВІЙ Тамарі Миколаївні – вчительці Раївської середньої загальноосвітньої школи-інтернату, Синельниківський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЛЕВЧЕНКУ Олександру Даниловичу – заступникові головного лікаря комунального закладу «Дніпропетровська обласна клінічна психіатрична лікарня»
МАКСУДОВУ Яшару Ісбат огли – завідувачеві відділення комунального закладу «Обласна стоматологічна поліклініка», м. Дніпропетровськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

КУХТІНУ Геннадію Олексійовичу – голові Індустріального районного суду міста Дніпропетровська

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

КОРЖУ Віктору Олексійовичу – слюсарю-електромонтажнику державного підприємства «Дніпропетровський науково-виробничий комплекс «Електровозобудування»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»

БРИКУ Юрію Дмитровичу – горновому доменної печі доменного цеху № 1 акціонерного товариства «Міттал Стіл Кривий Ріг»
МАКАРЕНКУ Андрію Анатолійовичу – електрозварникові трубоелектрозварювального цеху № 3 акціонерного товариства «Новомосковський трубний завод»
ТІПКУ Григорію Васильовичу – нагрівальникові металу акціонерного товариства «Нижньодніпровський трубопрокатний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ГЕЛЬФЕРУ Григорію Аркадійовичу – директорові – художньому керівникові міського підприємства комунальної власності «Театр «КВН ДГУ», м. Дніпропетровськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

КОЛОСОВУ Валерію Олександровичу – генеральному директорові асоціації «Укррудпром», м. Кривий Ріг

МІРОШНИЧЕНКУ Віктору Анатолійовичу – апаратникові гідрометалургійного заводу державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», м. Жовті Води

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БАЮ Анатолію Григоровичу – керівникові народного аматорського колективу сестер Тарасенків Широківського районного будинку культури

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ГНОЄВОМУ Віктору Григоровичу – голові селянського фермерського господарства «Славутич», Дніпропетровський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

РОМАНЮСІ Олександру Павловичу – майстрові водогону обласного комунального підприємства «Криничанське житлово-комунальне господарство»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

РОХКІНУ Семену Яковичу – голові спортивного клубу «Електрометалург» акціонерного товариства «Нікопольський завод феросплавів»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ»

СЛИВЧЕНКУ Анатолію Івановичу – начальникові лабораторії акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат імені Ф. Е. Дзержинського», м. Дніпродзержинськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»

АНДРОСОВУ Олександру Васильовичу – гірникові очисного забою виробничого структурного підрозділу «Шахта «Західно-Донбаська» акціонерного товариства «Павлоградвугілля».

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

21 лютого 2007 року