Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №145/2004

Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій Черкаської області

За вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Черкаської області, значні професійні здобутки, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 50-річчя утворення області постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


КАПРАЛОВА
Геннадія Івановича
-голову Черкаської обласної ради

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня


РАЙКОВА
Бориса Сергійовича
-народного депутата України


Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня


ЛУТАКА
Івана Кіндратовича
-Героя Соціалістичної Праці


Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня


МАСЮКА
Миколу Івановича
-художнього керівника народного самодіяльного гурту української пісні "Дніпрова веселка", м.Канів
ПЕТРЕНКА
Бориса Івановича
-начальника міського управління житлово-будівельних кооперативів, м.Сміла
СОЛОГУБА
Олександра Миколайовича
-президента акціонерного товариства "Рось", м.Черкаси


Нагородити орденом Данила Галицького


БОНДАРЯ
Миколу Григоровича
-заступника голови, керівника апарату Черкаської обласної державної адміністрації
ПОЛУДНЯ
Івана Івановича
-голову Черкаської районної державної адміністрації


Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня


ГОНТАР
Валентину Олексіївну
-директора приватного сільськогосподарського підприємства "Нива", Чорнобаївський район
КУЧЕР
Галину Михайлівну
-начальника управління Уманської міської ради

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ВАСИЛЕНКО
Зінаїду Терентіївну
-завідувача виробництва ресторану "Вітряк", м.Корсунь-Шевченківський
ГРУШОВЕНКА
Григорія Петровича
-генерального директора сільськогосподарського товариства "Верхнячка-Агро", Христинівський район
ДЕМЧЕНКО
Ніну Петрівну
-Паланоцького сільського голову, Маньківський район
КОМНАТНОГО
Анатолія Анатолійовича
-директора дочірнього сільсько-господарського підприємства "Агрокомплекс", Смілянський район
ЛЕВЧЕНКА
Володимира Васильовича
-генерального директора сільсько-господарського товариства "Агропрогрес-Катеринопільське"
ПШОНЯКА
Миколу Ілліча
-тракториста-машиніста акціонерного товариства "Промінь", Тальнівський район
РУДЕНКА
Василя Григоровича
-Ватутінського міського голову
СІРЕНКА
Володимира Григоровича
-рибалку акціонерного товариства "Канівриба"
ХАРЧЕНКА
Івана Петровича
-директора приватного сільськогосподарського підприємства "Конельські Хутори", Жашківський район
ЧУМАЧЕНКА
Петра Петровича
-машиніста екскаватора акціонерного товариства "Дашуківські бентоніти", Лисянський район


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


СТАДНИКУ
Олександру Івановичу
-композиторові, м.Черкаси


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ЖИЛІ
Андрію Ігоровичу
-артистові Черкаського обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


ДЕМЧУК
Галині Іванівні
-учительці, директорові загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Рацеве, Чигиринський район
СВЕРДЕЛ
Людмилі Павлівні
-учительці, директорові загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Сигнаївка, Шполянський район

"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


ШЕЛЕГОНУ
Михайлу Володимировичу
-генеральному директорові корпорації "Житлобуд", м.Черкаси


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


КУЗЬМЕНКУ
Петру Павловичу
-народному депутату України
МАКСИМЧУКУ
Василю Івановичу
-апаратникові Черкаського акціонерного товариства "Азот"
РОПАЛУ
Володимиру Андрійовичу
-голові правління акціонерного товариства "Мліївський завод технологічного обладнання", Городищенський район
ШЕВЧЕНКУ
Олександру Васильовичу
-генеральному директорові акціонерного
товариства "Шполянський завод продтоварів"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


ТОВСТОПЯТУ
Віталію Івановичу
-голові Федерації профспілок Черкаської області


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
УКРАЇНИ"

ВАРАНИЦІ
Федору Олександровичу
-голові Монастирищенської районної державної адміністрації
КОСТЕНКУ
Павлу Івановичу
-депутату Черкаської обласної ради
КРИКУН
Марії Дмитрівні
-провідному зоотехнікові-селекціонеру сільськогосподарського товариства "Агрофірма "Маяк" Золотоніського району


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


ДМИТРЕНКУ
Миколі Гавриловичу
-проректорові-директору Черкаської філії Української академії банківської справи Національного банку України
КУЛЕШІ
Володимиру Олексійовичу
-начальникові Головного фінансового управління Черкаської обласної державної адміністрації
ТИМОШЕНКУ
Віктору Анатолійовичу
-народному депутату України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


ВІРГУШ
Наталії Василівні
-завідувачу відділу редакції газети "Черкаський край"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


ГУБЕНКО
Інні Яківні
-директорові Черкаського медичного коледжу
МИРОНЕНКО
Лідії Олександрівні
-лікареві, завідувачу відділення Кам'янської центральної районної лікарні
СУДАКЕВИЧУ
Валентину Григоровичу
-лікареві, завідувачу відділення Уманської центральної районної лікарні
ЧЕРЕДНІЧЕНКУ
Михайлу Петровичу
-лікареві Черкаської обласної лікарні


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


КОЗАЧЕНКО
Тамарі Мефодіївні
-директорові хлібокомбінату Чорнобаївського районного споживчого товариства
РИБАКУ
Анатолію Миколайовичу
-заступникові голови Черкаської обласної державної адміністрації



"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


КОВАЛЮ
Михайлу Дмитровичу
-майстрові народної творчості, с.Великий Хутір, Драбівський район
КРІПАК
Ніні Семенівні
-керівникові самодіяльного народного ансамблю танцю "Звенигора" Звени-городського районного будинку культури
СИРОВАТСЬКОМУ
Віктору Миколайовичу
-першому заступникові генерального директора Черкаської обласної державної телерадіокомпанії


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


НАКОПЮКУ
Віталію Івановичу
-голові правління акціонерного товариства "Тальнівське АТП-17137"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


ШКАРАБУРІ
Миколі Григоровичу
-ректорові Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


СИНЕНКУ
Івану Васильовичу
-директорові Канівської ГЕС.