Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №337/2006

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Перемоги

За особисту мужність і відвагу, незламність духу у боротьбі з фашистськими загарбниками у період Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років, активну діяльність у ветеранських організаціях постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

АНДРЕЄВУ Олександру Федорівну – голову Кримської республіканської організації партизан і підпільників

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ГЕЛЕТУ Степана Несторовича – голову ради Івано-Франківського обласного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів
ПРИХОДЬКА Болеслава Платоновича – голову Севастопольської міської ради ветеранів

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

АНТОНЕНКА Петра Степановича – члена Славутської міської ради ветеранів війни та праці, Хмельницька область
АРСЕНА Бориса Семеновича – голову Івано-Франківської обласної організації колишніх в'язнів нацистських концтаборів і гетто
БАЗИЛЕВИЧА Петра Семеновича – голову комісії Кодимської районної ради організації ветеранів України, Одеська область
БАЧИНСЬКОГО Дмитра Григоровича – Героя Радянського Союзу, голову Львівської обласної організації ветеранів України
БЕРЕГОВОГО Івана Федоровича – голову первинної організації ветеранів Михайлівського автотранспортного підприємства, Запорізька область
БОНДАРЯ Анатолія Федоровича – заступника голови ради Луганської обласної організації ветеранів України
БОНДАРЕНКА Михайла Івановича – артиста Донецького обласного академічного українського музично-драматичного театру
БУДОВІЧА Гая Володимировича – учасника розмінування у повоєнний період, м. Керч, Автономна Республіка Крим
БУРСУКА Іосіфа Абрамовича – голову Чернівецької організації колишніх в'язнів гетто та нацистських концтаборів
ВАСЬКА Олександра Андрійовича – голову комісії Вільнянської районної ради ветеранів, Запорізька область
ВІКОВАНА Івана Петровича – директора Державного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році», Київська область
ГАВРИША Олексія Олексійовича – Героя Соціалістичної Праці, голову Сахновщинської районної організації ветеранів України, Харківська область
ГОВДУ Івана Федоровича – голову Львівського обласного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів
ГОВОРУЩЕНКА Миколу Яковича – професора Харківського національного автомобільно-дорожнього університету
ГОНЧАРА Федора Семеновича – активіста ветеранського руху Сокирянського району Чернівецької області
ГУБЕРТА Михайла Гавриловича – члена Мукачівської районної ради організації ветеранів України, Закарпатська область
ДЕКЕРМЕНДЖІ Дмитра Федоровича – члена президії Старокостянтинівської районної ради організації ветеранів України, Хмельницька область
ДАНЬКА Івана Мироновича – члена Рубіжанської міської організації ветеранів України, Луганська область
ЗВОНАРЯ Василя Юрійовича – голову правління Іршавської районної організації «Товариство добровольців Закарпаття – учасників війни», Закарпатська область
КІСЛОВА Миколу Трохимовича – голову Лисичанської міської організації ветеранів України, Луганська область
КОЙФМАНА Григорія Йосиповича – голову Вінницького міського товариства колишніх неповнолітніх в'язнів фашистських концтаборів, гетто та їх рятівників
КРИГІНА Станіслава Степановича – члена Київського відділення Української спілки в'язнів – жертв нацизму
КУТУЗОВА Олександра Петровича – члена ради громадського об'єднання «Організація ветеранів Подільського району міста Києва»
МАРЧЕНКО Розу Василівну – голову Черкаської міської організації ветеранів
МЕЛЬНИКА Євгенія Климентовича – заступника голови Вінницької обласної організації інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил України
МОСКАЛЕНКА Анатолія Івановича – голову Чернігівської обласної ради ветеранів України
ПАЛИВОДУ Олександра Филимоновича – голову президії Оржицької районної організації інвалідів війни та Збройних Сил, Полтавська область
ПАЛЬМІНА Сергія Олексійовича – голову Сімферопольської міської ради ветеранів, Автономна Республіка Крим
ПАХОМОВА Івана Микитовича – завідувача кафедри Одеського державного економічного університету
РАУХВЕРГЕРА Йосипа Анатолійовича – заступника голови Київської організації євреїв – колишніх в'язнів нацистських концтаборів і гетто
РИБКУ Василя Васильовича – президента Республіканського благодійного фонду «Південь» з пошуку військових поховань
РОМАСЯ Анатолія Максимовича – голову ради Івано-Франківської обласної організації ветеранів України
СИВОЛОБА Василя Микитовича – директора Новопокровської педагогічної гімназії-інтернату, Дніпропетровська область
ТРЕЩОВА Анатолія Тимофійовича – голову ради Житомирської міської організації ветеранів
ХІМІЧА Федора Касяновича – члена Кременчуцької міської організації ветеранів, Полтавська область
ХРУЩА Віктора Лукича – голову ради організації ветеранів акціонерного товариства «Запорізький автомобілебудівний завод»
ШВАРЦМАНА Рувина Мордковича – голову ради Одеської регіональної асоціації євреїв – колишніх в'язнів гетто і нацистських концтаборів
ШПАРИКА Василя Івановича – голову Стрийського районного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів, Львівська область
ЮРЧЕНКА Дмитра Єфремовича – голову ради ветеранів села Мартинівка Канівського району, Черкаська область

Нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня

КОНЬКОВА Василя Олександровича – голову Комісії у справах колишніх партизанів Великої Вітчизняної війни 1941 -1945 рр. при Верховній Раді України

Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня

ВАРЮХІНА Володимира Олексійовича – професора кафедри Національної академії оборони України, м. Київ
ВАСЮХІНА Олександра Івановича – члена Кременчуцької міської організації ветеранів, Полтавська область
ЖУКА Петра Андрійовича – заступника голови ради Дніпродзержинської міської організації ветеранів України, Дніпропетровська область
ЗАМАЛЕЕВА Саліха Шакіровича – члена Національної спілки письменників України, м. Харків
ЗУБКА Григорія Симоновича – ветерана прикордонних військ, м. Київ
КАШИРІНА Миколу Леонтійовича – голову ради Житомирської обласної організації ветеранів
КНЯЗЄВА Миколу Федоровича – працівника Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»
КОЗЛОВА Валерія Івановича – першого заступника голови Балаклавської районної ради ветеранів, м. Севастополь
КОНОНЕНКА Юрія Івановича – активіста ветеранського руху, м. Донецьк
КОТЕЛЕВСЬКОГО Павла Микитовича – викладача Національної академії оборони України, м. Київ
КРИЛОВА Олександра Михайловича – голову Білогірської районної організації інвалідів війни та Збройних Сил, Автономна Республіка Крим
КУДРЯШОВА Павла Георгійовича – члена ради Волинської обласної організації ветеранів України
ЛІТВІНОВА Федора Павловича – Героя Радянського Союзу, заступника голови громадської організації «Золота Зірка», м. Одеса
ОСАДЧОГО Володимира Петровича – голову об'єднання ветеранів партизан та підпільників Дніпропетровської обласної ради ветеранів
ПАВЛОВА Євгена Андрійовича – викладача Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»
ПАХОЛКА Івана Антоновича – активіста ветеранського руху, м. Київ
ПІЧУГІНА Володимира Михайловича – працівника Міністерства оборони України
ПОБІРЧЕНКА Ігоря Гавриловича – голову Міжнародного комерційного арбітражного суду і Морської арбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті України, м. Київ
ПОЛТОРАЦЬКОГО Бориса Макаровича – керівника Одеського обласного відділення пошуково-видавничого агентства «Книга Пам'яті України»
ПОНОМАРЕНКА Степана Сергійовича – голову Кролевецької районної ради ветеранів України, Сумська область
СОКОЛОВА Леоніда Сергійовича – члена Кременчуцької міської організації ветеранів, Полтавська область
УРБАНОВСЬКОГО Юрія Олександровича – члена президії комітету Міжнародної Української спілки учасників війни, м. Київ
УРСУЛЕНКА Григорія Олексійовича – голову ради Ямпільської районної організації ветеранів України, Вінницька область
ХАЙТІНА Матвія Яковича – члена президії комітету Міжнародної Української спілки учасників війни, м. Київ

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня

САЛЯВУ Петра Павловича – ветерана прикордонних військ, м. Київ
СОКОЛОВУ Клавдію Іванівну – ветерана прикордонних військ, м. Одеса

Нагородити орденом «За мужність» II ступеня

ІВАНЬКА Володимира Андрійовича – члена президії Бахмацької районної ради організації ветеранів України, Чернігівська область
КОРНЄЄВА Володимира Олександровича – голову Київської обласної ради ветеранів
ЛАТИШЕВА Євгена Петровича – голову ради ветеранів Центрального району міста Сімферополя, Автономна Республіка Крим
МЕДВЕДЯ Миколу Миколайовича – голову Шосткинської міської організації ветеранів України, Сумська область
МИХАЙЛОВУ Ганну Василівну – учасницю партизанського руху, Кіровоградська область
ОРЛОВА Євгенія Івановича – старшого викладача Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба
ПАЮСОВА Капітона Андрійовича – професора Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба
ПОГРЕБСЬКОГО Василя Сидоровича – голову Нововолинської міської організації Всеукраїнського об'єднання ветеранів, Волинська область
СКАЛЬСЬКОГО Миколу Федоровича – голову ради Одеського громадського об'єднання ветеранів військово-морського флоту – ветеранів Великої Вітчизняної війни
ШАПОВАЛА Олександра Івановича – члена Олександрійської районної ради ветеранів війни і праці, Кіровоградська область
ЯЦЕНКА Івана Максимовича – голову Обухівської районної ради ветеранів, Київська область

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

ГОЛІКА Прокопія Павловича – працівника Національної академії оборони України, м. Київ
ДОМАШЕНКА Івана Сергійовича – ветерана прикордонних військ, м. Київ
КВАРТАЛЬНОГО Костянтина Степановича – члена громадської організації «Союз ветеранів військ Протиповітряної оборони», м. Миколаїв
НОСОВА Олега Олексійовича – старшого наукового співробітника Національної академії оборони України, м. Київ
ПЕТРОВА Юрія Володимировича – голову ради Київської організації ветеранів Служби безпеки України «Щит»

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

АЙНБІНДЕР Надію Самойлівну – члена ради Київської організації євреїв –колишніх в'язнів гетто та нацистських концтаборів
АЛЕФІРЕНКО Раїсу Яківну – голову Арбузинської районної ради ветеранів війни та праці, Миколаївська область
ГРЯДУН Марію Іванівну – члена Високопільської районної ради ветеранів війни, Херсонська область
МАКЛАКОВУ Клару Олексіївну – першого заступника голови ради Дніпропетровської міської організації ветеранів
МУДРЕНОК Надію Василівну – голову Печерського осередку Київського відділення Української спілки в'язнів – жертв нацизму
ЧЕРКУН Олену Андріївну – голову Нікопольського відділення Української спілки жертв нацизму, Дніпропетровська область

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БЛОХІНА Миколу Андрійовича – працівника друкарні Генерального штабу Збройних Сил України
БОЙКА Віктора Івановича – голову організації ветеранів Кіровського району міста Макіївки, Донецька область
РУСЛЯКОВУ Ганну Онисимівну – відповідального секретаря Горлівської міської організації ветеранів України, Донецька область

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

КАЛУСТЬЯНУ Леону Хачикову – доцентові кафедри Одеського національного університету імені І. І. Мечникова

«ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ»

БЕЛЄВСЬКОМУ Феліксу Григоровичу – працівникові акціонерного товариства «АВІАКОМПАНІЯ «БУКОВИНА», м. Чернівці

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ПОЛЯК Кларі Рафаїлівні – керівникові Народного музею і групи «Пошук» Житомирського агротехнічного коледжу.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

3 травня 2006 року