Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Дипломати – наша армія на фронті зовнішньої політики – Президент про важливість прийняття нового Закону «Про дипломатичну службу»

10 листопада 2017 року - 18:01

Дипломати – наша армія на фронті зовнішньої політики – Президент про важливість прийняття нового Закону «Про дипломатичну службу»

Під час засідання Національної ради реформ Президент Петро Порошенко зазначив, що втілення Угоди про асоціацію з Євросоюзом, яка 1 вересня набула чинності, є передумовою для подальших кроків з євроінтеграції. «Вона – наша дорога до Євросоюзу», - підкреслив Глава держави та наголосив, що за цю Угоду «мільйони українців вийшли на Майдан» і за неї «заплачено високу ціну життів Героїв Небесної Сотні».

При цьому Глава держави акцентував увагу учасників засідання на необхідності розгляду та голосування у Верховній Раді нової редакції Закону «Про дипломатичну службу».

«Прийняття Закону «Про дипломатичну службу» не менш важливе, ніж побудова оборонної стратегії і затвердження Стратегічного оборонного бюлетеню та реформування армії. Це теж наша армія, але вже на іншому фронті – фронті зовнішньої політики, який дозволяє тримати і мобілізацію союзу коаліції на підтримку України, і продовження санкцій, і рух реформування нашої країни в Європу», - підкреслив Глава держави.

Президент подякував українським дипломатам, які «виконують надзвичайно важливу функцію в історії нашої держави»,  та наголосив, що днями виконується 100 років української дипломатичної служби. «Я думаю, що на 100-річний ювілей українська дипломатична служба заслужила прийняття в грудні Верховною Радою цього системного важливого Закону», - підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави принагідно подякував дипломатам, парламентському комітету у закордонних справах та його голові Ганні Гопко за активну участь в розробці нового Закону «Про дипломатичну службу».