Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

До Дня Святого Миколая Марина Порошенко запросила 150 дітей з Київщини на перегляд українського фільму «Пригоди S Миколая»

18 грудня 2018 року - 20:57

До Дня Святого Миколая Марина Порошенко запросила 150 дітей з Київщини на перегляд українського фільму «Пригоди S Миколая»

Напередодні Дня Святого Миколая дружина Президента Марина Порошенко запросила 150 дітей з особливими освітніми потребами та дітей українських захисників з Київщини на перегляд новорічно-різдвяного українського фільму «Пригоди S Миколая» в кінотеатрі «СінемаСіті».

Захід проходив у рамках щорічного проекту Фонду Порошенка «З теплом у серці».

Спілкуючись із дітьми, Перша леді України зауважила, що перед новорічно-різдвяними святами світом починає правити казка і всі ми очікуємо на диво. Марина Порошенко побажала, щоб ці святкові зимові дні пройшли для кожного українця в атмосфері тепла, добра і любові, а новий 2019-й рік був для дітей України успішним та радісним, і вони відчували себе щасливими і захищеними.

Фільм «Пригоди S Миколая» режисера Семена Горова – це комічна зимова історія про віру в казку, про те, що дива можуть змінити життя на краще, подарувати радість, дружбу і кохання. Стрічка вийшла в український прокат 13 грудня, її покажуть у 146 кінотеатрах України.

Усі запрошені діти отримали від Святого Миколая солодкі подарунки.

 

ф

До Дня Святого Миколая Марина Порошенко запросила дітей з Київщини на український фільм «Пригоди S Миколая»

18 грудня 2018 року - 21:01