Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Дякую за те, що ви високо тримаєте високе звання добровольців - Президент нагородив героїв АТО

15 квітня 2016 року - 16:31

Дякую за те, що ви високо тримаєте високе звання добровольців - Президент нагородив героїв АТО

Президент Петро Порошенко нагородив добровольців – бійців батальйонів особливого призначення МВС, які відзначилися під час проведення Антитерористичної операції.

Глава держави вручив нагороди під час урочистої церемонії з нагоди 2-ї річниці з дня створення батальйонів патрульної служби МВС особливого призначення.

«Дуже дякую за те, що ви високо тримаєте високе звання добровольців», - звернувся Президент до присутніх та подякував бійцям-добровольцям за самовіддану службу Вітчизні, відмінне виконання своїх функцій та побажав успішної служби.

Високих державних нагород удостоєно п'ятнадцять поліцейських та працівників міліції у запасі за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Серед нагороджених, сержант поліції Давід Даллакян – співробітник полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області. Сержант Даллакян неодноразово відряджався для виконання завдань в райони проведення антитерористичної операції, де безпосередньо брав участь у проведенні розвідувальних операцій у складі групи полку «Дніпро-1». У липні, серпні 2014 року під час виконання поставлених завдань у Новоазовському районі працівниками полку «Дніпро-1» було встановлено місцезнаходження диверсійної групи та її ватажка на прізвисько «Чечен». Під час проведених заходів групу було нейтралізовано, а згодом затриманий та знешкоджений її ватажок.

Починаючи з 14 квітня 2014 року у структурі МВС України було створено 56 підрозділів патрульної служби особливого призначення.  Прийом на службу до підрозділів здійснювався на добровільних засадах, з числа активних верств населення, готових зі зброєю в руках захищати суверенітет та територіальну цілісність держави. Наразі, після проведення заходів з оптимізації та скорочення штатної чисельності, у структурі Головних управлінь Національної поліції в областях та місті Києві функціонують 22 таких підрозділи.

З початку проведення антитерористичної операції загинуло 100 працівників підрозділів патрульної служби поліції особливого призначення, поранення отримали 367 працівників, зниклими безвісті вважаються 11 працівників.

За проявлену мужність та героїзм із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави 255 працівники відзначені державними нагородами за час проведення антитерористичної операції.

ф

Участь Президента в урочистостях з нагоди 2-ї річниці з дня створення батальйонів патрульної служби МВС особливого призначення

15 квітня 2016 року - 16:10