Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Економіка рухатиметься вперед, якщо на виборах відповідальні політики і виборці дадуть відсіч популістам – Президент

4 грудня 2018 року - 19:26

Економіка рухатиметься вперед, якщо на виборах відповідальні політики і виборці дадуть відсіч популістам – Президент

Президент Петро Порошенко під час наради з лідерами місцевого самоврядування Івано-Франківської області наголосив, що за всіма прогнозами, протягом найближчих років в Україні триватиме економічне зростання.

«Так, під час війни, так – економічне зростання», - наголосив Президент. «Ми робимо титанічні зусилля для покращення інвестиційного клімату, щоб бізнес приходив в Україну і щоб комфортно себе почував», - додав він.

Глава держави навів приклади оцінок представників міжнародних компаній, які доводять, що ситуація кардинально змінилася на краще за тими напрямками, які раніше були абсолютно корумповані, зокрема в системі відшкодування податку на додану вартість. Нині ПДВ в автоматичному режимі вчасно повертається.

«Вперше в історії України автоматичне відшкодування ПДВ отримали 99% суб’єктів господарювання», - підкреслив Президент. При цьому він додав, що «раніше 30% від цього йшло на фінансування корумпованої влади». «Виявилося, що для цього достатньо лише політичної волі і ефективної роботи Верховної Ради», - зазначив Президент.

«Економіка відновиться і піде вперед, якщо на виборах відповідальні політики і виборці дадуть відсіч демагогам і популістам, якщо суспільство не дозволить зруйнувати так важко досягнуту макроекономічну стабілізацію», - сказав Президент.

Він нагадав, що у 2014-2015 роках банківська система на 80% була неплатоспроможною. За його словами, завдяки ефективним та професійним діям влади вдалося «видалити цю ракову пухлину, яка вразила усю фінансову систему країни».

«Тому надзвичайно важливим буде зараз вибір – не дати обдурити популістам і демагогам українців», - підкреслив Петро Порошенко.

ф

Робоча поїздка Президента до Івано-Франківської області

4 грудня 2018 року - 14:26