Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Глава держави: Ключ від миру і «фітіль» війни знаходиться в Москві

3 вересня 2018 року - 10:35

Глава держави: Ключ від миру і «фітіль» війни знаходиться в Москві

Президент Петро Порошенко наголосив, що боротися за мир в Україні необхідно спільними зусиллями, укріплюючи українську армію та оборону країни.

«Напередодні Дня незалежності я вибачився за обіцянку швидко закінчити АТО. Тоді не було розуміння і стану нашої армії, і масштабу російського вторгнення. Але сьогодні всі чітко розуміють, що і «фітіль» війни, і ключ від миру знаходяться не у Києві, і не в Брюсселі, і не у Вашингтоні, з якого я сьогодні вночі повернувся, віддаючи належну шану і повагу великому другу Українського народу, справжньому герою Америки сенатору Джону Маккейну. А ключ від миру і «фітіль» війни знаходяться у Москві», - наголосив Глава держави під час урочистих заходів з нагоди початку нового 2018/2019 навчального року у ліцеї «Наукова зміна».

Президент висловив сподівання, що більшість присутніх бачили військовий Парад на День Незалежності. «Сподобалась армія українська? Подивіться, яка вона вже інша, які сильні наші воїни, які красиві дівчата у військовій формі, яка потужна техніка, включаючи авіаційну, і саме головне – який високий рівень патріотизму і професіоналізму наших військових Це те, що ми зробили і те, що вам доведеться продовжувати», - зауважив Глава держави.

Петро Порошенко наголосив, що українці чотири роки протистоять одній з найпотужніших армій світу, яка намагається загарбати українську землю, Україна вже понад 1000 днів не купує російський газ в країни-агресора і перемагає її в міжнародних судах, забезпечивши понад 4,5 млрд доларів до державної скарбниці, відкриваються нові ринки і ЄС став найбільшим економічним партнером України. «Як це виходить? Тому, що ми твердо віримо у свої сили. Ми спираємось на власні сили, на власні потужності, на власну землю і на власний народ», - підкреслив Президент.

ф

Участь Президента в урочистих заходах з нагоди початку нового навчального року у ліцеї «Наукова зміна» у Києві

3 вересня 2018 року - 10:26