Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Глава держави призначив Вадима Свириденка Уповноваженим з питань реабілітації поранених учасників АТО

2 грудня 2016 року - 09:30

Глава держави призначив Вадима Свириденка Уповноваженим з питань реабілітації поранених учасників АТО

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в антитерористичній операції». 

Відповідно до документу, на посаду Уповноваженого призначено колишнього санітарного інструктора медичної роти 128 окремої гірсько-піхотної бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України Вадима Свириденка. Він має досвід роботи у медичній сфері та користується авторитетом серед громадських організацій та організацій воїнів АТО.

Указом також затверджено Положення про Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в антитерористичній операції.

Основними завданнями Уповноваженого визначено, зокрема моніторинг ситуації щодо забезпечення реалізації права на реабілітацію поранених учасників АТО і в разі порушення таких прав здійснення заходів, спрямованих на виправлення ситуації. Крім того, Уповноважений братиме участь в підготовці нормативно-правових актів, в тому числі внесенні  пропозицій щодо припинення порушень у цій сфері, удосконалення системи реабілітаційних заходів, а також налагодженні взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань реабілітації поранених українських захисників.