Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Глава держави провів зустріч зі Спікером Парламенту Естонської Республіки

23 січня 2017 року - 17:03

Глава держави провів зустріч зі Спікером Парламенту Естонської Республіки

Президент Петро Порошенко провів зустріч зі Спікером Рійгікогу (Парламенту) Естонської Республіки Ейкі Нестором, в рамках офіційного візиту до цієї країни.

Глава держави подякував Спікеру Рійгікогу за активну позицію Парламенту Естонії щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України та засудження агресії Росії, незаконної російської окупації Криму.

Президент підкреслив важливу роль міжпарламентських зв’язків з підтримання плідного українсько-естонського політичного діалогу і висловив сподівання на подальший розвиток двосторонніх міжпарламентських контактів.

Петро Порошенко окремо подякував Ейкі Нестору за його особисту послідовну і активну позицію підтримки України. Він також відзначив міцну солідарність з нашою державою депутатів естонського Парламенту у різних європейських міжпарламентських інституціях.

Глава держави підкреслив надзвичайну важливість якнайшвидшого запровадження Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України та подякував естонській стороні за чітку позицію у цьому питанні.

Президент також поінформував Спікера естонського Парламенту про хід реформ в Україні. Він відзначив, що наша держава дуже зацікавлена у використанні успішного досвіду Естонії у впровадженні внутрішніх трансформацій відповідно до кращих європейських стандартів.

Співрозмовники також скоординували позиції щодо головування Естонії в ЄС у другій половині 2017 року.

ф

Офіційний візит Президента до Естонської Республіки

23 січня 2017 року - 13:02